Zavrieť

Porady

Sporenie + životné poistenie v poisťovniach, čo si všímať pri uzatváraní "poistky", vaše skúsenosti, rady.....

samouk, účtovníčka
Dobrý deň, rozhodujem sa či do toho ísť, lebo je veľa ľudí ktorí odhovárajú, majú zlé skúsenosti - prišli o svoje úspory, na čo si dávať pozor?.... alebo neísť do toho vôbec?
Máme ponuku poistenia v METLIFE AMSLICO (sporenie 50eur mesacne + poistenie na urazy (trvalky + denne odskodne), hospitalizaciu, poistenie pre pripad smrti.) a je to az neuveritelne aky predpoklad vynosu na to davaju, rozmyslam ci vobec ta spolocnost funguje ked by mala vyplacat ovela viac ako by dostala...asi by nebola az taka ziskova. Ide mi hlavne o uspory, lebo podnikam, neplatim za seba odvody, cize aby som v dochodku mala z coho zit, resp aj skor ked bude treba vybrat peniaze. V bankach zaplatite viac na poplatkoch za vedenie uctu a neviem este zaco, a nizky urok.. tak kde zhodnotit peniaze?
Usporiadat
miselito miselito

miselito je offline (nepripojený) miselito

Hej hej, je to dost, ale naozaj sa mi to oplatilo. Mal som zdravotne problemy a nepocitil som ziadnu stratu prijmu. Ale pravdu povediac keby som nemal taky prijem aky mam tak by som si to nemohol dovolit.
0 0
Diana70 Diana70

Diana70 je offline (nepripojený) Diana70

V podstate sa tu nepíše to najdôležitejšie, že poistka má v prvom rade pomôcť pri ťažkých životných situáciách ako je napr. dlhodobá choroba, úraz, nezamestnanosť a pod. Sporenie v životke dá sa, ale nie je podmienkou. Naozaj je čudné že u nás na Slovensku si radšej poistíme auto, ale že by sa poistil rodič malého dieťaťa, aby keď sa mu niečo stane neostalo s rodičom na ulici, to nie. Divili by ste sa aké smutné príbehy počúvam od klientov, bohužiaľ život nie je prechádzka ružovou záhradou.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať