Zavrieť

Porady

Daňové priznanie a príjem z Rakúska

Len potrebujem odobriť či som dobre naštudovala.... Pani má príjem z Rakúska, platené tam má aj odvody aj všetko... vyplnila som IX. oddiel kde som uviedla príjem a výdaj koľko bol a potom som rozdiel dala do riadku 47. Keďže na Slovensku príjem nemala a daň zaplatila v Rakúsku tak tu podáva len daňové priznanie a daň neplatí... správne som naštudovala?? ďakujem za odpoveď
6 komentárov     zbaliť
scame vedeli by ste mi pomoct s takýmto danovým z rakuska? SS dakujem
Zuzana Mikulčíková čo potrebujete vedieť???
scame Ako urobiť taketo danove priznanie. Robim prvy krat prijem zo zahranicia z Rakuska a vobec si neviem dat rady...Potvrdenie z Rakuska mi nič nevraví
royal môžem sa spýtať ktoré riadky si vyplnila ???? dakujem
Zuzana Mikulčíková vypisovala som daňové priznanie typu B, lebo A to nemôže byť a vypísala som oddiel XIV, a potom riadky v daňovom č. 72,73,77,78,79,80,81,88,92,94.
kn-alka AKÉ príjmy má? zo živnosti?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zanetth je offline (nepripojený) zanetth

    zanetth
    Ak si vyplnila aj oddiel V. a r. 36,37, 40,41,42 tak to bude ok, pokiaľ teda mal príjmy len zo závislej činnosti v Rakúsku.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Zuzana Mikulčíková jasne tieto mám všetky vyplnené ďakujem moc
    wirgi Keď mal príjem , len z Rakúska r.32 a 33 sa nevyplňuje ? , píše sa príjem a zapl. poistné len do oddielu IX. ? pýtam sa len preto , že si tam neuviedla tie riadky .
    Zuzana Mikulčíková pokial nemal príjem na slovensku tak nie ak mal príjem a výdaj v rakúsku tak len ten oddiel IX.
    Zuzana Mikulčíková no tak A priznanie to nemôže byť a vid vyššie je vypísané čo som vypísala, presne ktoré riadky a v oddiely XIV som uviedla aj príjem aj výdaj aj koľko bolo odvodov sú tam na to kolónky....
      zbaliť

    Daňové priznanie a príjem z Rakúska

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.