Zavrieť

Porady

Nákladná doprava

Dobrý deň. Vie mi niekto poradiť ako správne účtovať cestu nákladným autom za 1 km? Zaujíma ma či sa bežne účtuje cesta tam aj späť na základňu. Chcel by som vykonávať nákladnú dopravu s autom s celkovou užitočnou hmotnosťou 9 t, s hydraulickou rukou a s plachtou. Prosím aká je taká bežná cena za 1 km? Auto má spotrebu cca 22 l/100km + koľko účtovať za prácu s HR. Bol by som veľmi vďačný za každú odpoveď čo by mi mohla pomôcť. Pri prepočítavaní, všetkých nákladov na 1 km som sa dostal k cene 0,73 euro, ale bez nákladov na mzdu. Kedže mám možnosť využívať nákladné auto, pre firmu v ktorej pracujem (za podmienok, že prácu na auto si zoženiem sám a ak to nepôjde tak sa to zruší) potreboval by som Vašu pomoc pri cene za 1 km a ako účtovať cestu či aj tam aj späť, tak aby som bol schopný sa uživiť aj pri minimálnych denne najazdených km a aby bola cena prijateľná.
Všetkým Vám vopred ďakujem.
Usporiadat
Erik Jakubík Erik Jakubík

Erik Jakubík je offline (nepripojený) Erik Jakubík

Externý študent práva, konateľ dražobnej spoločnosti, asistent advokáta, venujem sa aj zakladaniu, zmenám a predajom spoločností. ...viac
Dobrý deň, približne pred mesiacom som využil služby jednej s.r.o., kde mi bola účtovaná cesta 1,25€/ km x 2 teda aj cesta naspäť jednalo sa o auto nad 3,5 t a bola to cesta nitra mníchov.
0 0
mackojojo mackojojo

mackojojo je offline (nepripojený) mackojojo

Erik ďakujem Vám za reakciu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať