Zavrieť

Porady

Objednávka na stiahnutie

Nemá niekto na stiahnutie vzor objednávky urobenej v Exceli, alebo tip, kde si ho stiahnuť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Snáď ti to pomôže. Už si to len uprav podľa vlastných potrieb
    Felippe jednoduché, pre oblasť služieb úplne v poho. dík

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    tom_i Pozri príspevok
    Neviete mi poradiť ako sa dá prerobiť objednávka čo je tu v Sk na Eura? ďakujem dopredu sa ospravedlňujem nakoľko nie som účtovník a excell je pre mňa španielska dedina a už som mala viac pokusov, ale ani jeden nevyšiel
    ... nastavíš sa na bunky/bunky, ktoré chceš zmeniť
    pravé tlačítko myši - formátovať bunky - číslo - mena - zmeníš z SK na €

    erybka je offline (nepripojený) erybka

    erybka
    Ak sa mi podarí, pripájam svoju objednávku:

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    toto nepomôže je to o ničom, je to na vypisovanie už existujúcich tlačív ktoré vloží do tlačiarne.

    stiahni si naadrese www.kros.sk program Alfa a tam si zadarmo môžeš až do 200 objednávok krásne evidopvať tlačiť..... - inú radu nemám

    suzi663 je offline (nepripojený) suzi663

    suzi663
    Neviete poradiť čo by mala obsahovať objednávka?? Ak chcem vytvoriť objednávku na pokrývačske práce?
    Formulár objednávky je výborný, chcem sa len spýtať, čo zamená položka EAN, za poradovým číslom?

    Ďakujem

    Andrej Bulejko

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Andrej Bulejko Pozri príspevok
    Formulár objednávky je výborný, chcem sa len spýtať, čo zamená položka EAN, za poradovým číslom?

    Ďakujem

    Andrej Bulejko
    EAN = čiarový kod

    tom_i je offline (nepripojený) tom_i

    tom_i
    Neviete mi poradiť ako sa dá prerobiť objednávka čo je tu v Sk na Eura? ďakujem dopredu sa ospravedlňujem nakoľko nie som účtovník a excell je pre mňa španielska dedina a už som mala viac pokusov, ale ani jeden nevyšiel

    tom_i je offline (nepripojený) tom_i

    tom_i
    stefan 2005 veľmi veľmi pekne ďakuejm, nakoniec človek zistí že v jednouchosti je krása, prajem pekný deň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.