Zavrieť

Porady

Neošúpateľné vajcia.

Neviem čím to je, ale veľmi často sa mi stáva, že sa vajíčko bez poškodenia nedá očistiť. Teraz je opäť ich sezóna na zvýšené použitie a ako na potvoru zo všetkých
ide so škarupinou aj bielok. Objavil niekto ako na tie beštie vyzrieť? Bo ma z nich ide pri šúpaní uchytiť.

Keďže sú nejasnosti o postupe varenia, pridávam ako som ich vždy varil a vždy išli bez problémov ošúpať. Keďže ja nemám rád vajcia na hniličku, varím ich 10 až 15 min. aj keď viem, že za 8 min. sú natvrdo. Žiadnu soľ sme nikdy nepoužívali, iba keď som chcel aby náhodou nepraskli, natrel som ich masťou. Po odstavení šup s nimi do studenej vody a po úvodnom ochladení ich obúcham o drez aby pekne popraskali a ďalej ich nechám vychladnúť. Takže nič nové pod slnkom. Čerstvé vajcia že nejdú dobre šúpať, budem musieť povedať babke aby pozabíjala sliepky za to že ju klamú, lebo znášajú staré vajcia. . Ešte sa mi nestalo aby vajíčka od babky neišli ošúpať a že sú vždy čerstvejšie ako z hypermarketu je isté.
Vyskúšam tú soľ, či to funguje.
Inak niekedy sa stane že idú šúpať normálne ale inokedy tá blanka nejde z bielka ani za svet ako keby bola prilepená.
Naposledy upravil Gapo : 19.04.14 at 07:47
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    babka - ježibabka
    Čerstvé vajcia sa zle šúpu. Na varenie používam staršie vajcia 10 - 14 dní, ale aj tak sa mi niekedy zle šúpu. Po uvarení ich rýchlo ochladím a naťuknem škrupinu, aby sa pod ňu dostal vzduch. (Aj dnes som neveste dávala do dvojakých obalov - do jedných na varenie staršie a do druhých čerstvejšie na ostatné použitie).

    Hlasovalo 9 pouzivatelov

    Užitočné (9)
    Anika61, Auri, KI14, 220870, katka 23, wirgi, ivuliatko, terezamaria, lujza.j
    9
    fortunka Presne tak A riadne schladit, ja ich este aj supem pod vodou... ziadne potukanie a nechanie "chladnut dalej"... proste ich este teple pod vodou osupem.... niekedy sa aj tak podari.. treba aj tak trochu sikovnosti na to, aby sa to dalo osupat... este sa mi nestalo aby mi odislo z bielka nejake vacsie mnozstvo a to domace vajcia mame cerstve))

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Nedávaš svoj postup , takže skúsim ten svoj ...( šak naši rodičia tak robili , teda aspoň moja mama , od ktorej som sa veľa naučil ) ...

    Základ je dať do vody tú soľ ( misoft spomína )..
    Ja varím vajíčka minimálne 15 minút , ale kľudne aj 20 minút .
    Ak voda zovrie , tak stiahnem var na len také pobulávanie a nie na plné pecky .
    Po ubehnutí časového limitu , vodu zlejem .
    Následne ešte tie horúce vajíčka naklepem na širšej strane , aby škrupinka pukla ...kľudne môže byť vidieť bielok .
    Potom dám do studenej vody , až do úplného vychladnutia .
    Potom už len do chladničky .
    Čistím tak , že vajíčko jemne otčiem , alebo povaľkám .
    Je dobre ich čistiť až pred pred podávaním a nikdy nie skôr , inak vajíčka zoschnú a nemajú peknú bielu farbu .

    ...málokedy sa mi stane to , čo aj Tebe ...
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft ...šak to jak bakalárska práca.....
    lujza.j šak chlapi o vajciach ....vedia "básniť" a mudrovať...
    buchač Tomu sa hovorí ....že MANUÁL ...

    Alebo ...že NÁVOD pre neznalých ( Xxxxxxx ) ...
    misoft ...alebo popis pre blbých.....
    buchač Lui ...Ty buď vôbec rada , že som nenapísal aj inú poému o vajcááách ...iný level by to bol ...že až po 22,00 hod.
    Excise Duty Áno Lujza, ale tu sa rieši otázka šúpania vajec, nie škrabania...
    Zita5 Buchač tak na budúce vyskúšam Tvoj spôsob
    taiko @Excise Dury som skoro ofpadol
    taiko presne takto ma to aj moja stara mat ucila to rychle ochladenie je podla mna klucom
    Gapo Aký postup, vajcia som varil vždy rovnako, aj výklepky voľakedy a aby nevytiekli som ich namastil nie osolil, vždy sa lúpali normálne.
    Na dovolenke v hoteli mali teplé neošúpané vajíčka a išli šúpať normálne. Ktovie prečo nemám problém s vajciami z Rakúska, tie fungujú. Kto vie aké všelijaké vajčiská sem vozia, šmejdi.
    misoft Šak mrkni na kód na jajcách - 75% PL.
      zbaliť

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    povaľkať po kuch. doske a natrhnúť tú blanku pod škrupinou
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Gapo Blanka sa nedá natrhnúť, ide aj s bielkom....
    arizona to co mas za vajcia, ked ani jedna z osvedcenych rad nepomaha?
    Gapo To som myslel tie čo som uvaril normálne, ako som vždy varil S tou soľou to vyskúšam.
      zbaliť

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Supat pod tecucou studenou vodou
    Gapo Nepomáhalo

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Zle sa šúpu úplne čerstvé domáce vajcia. Tiež ich varím so štipkou soli a po uvarení zalejem studenou vodou ...

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    ak chceš,aby sa vajcia dobre šúpali,tak nesmieš variť úplne čerstvé...........Po uvarení klasika do studenej vody.
    Odkedy kupujeme vajcia u známeho na trhu,tak tiež máme problém ich ošúpať.

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    niekto má radšej mladšie ako staršie vajcia, ale na varenie sú 10 dňové aj staršie akurát, plyn unikol a škrupina ide dolu jedna radosť
    http://www.dobrarada.sk/clanok/5-x-a...at-vajce-.html
    15 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Gapo Už som nejaké to vajíčko uvaril a nikdy nebol problém so šúpaním či lúpaním. Ja si skôr myslím že to je vo vajciach, niektoré majú takú tvrdú škrupinu, že idú oveľa ťažšie rozbiť a po prasknutí škrupiny tá blanka dnu je ako igelit. To bude asi problém. Pokiaľ sa sem nevozili vajcia bohvie odkiaľ a nešľachtili sliepky, vajce očistilo aj dieťa bez návodu. Zaujímavé je že na dovolenke nemám problém očistiť vajíčko aj horúce, pekne nahladko.
    Inak ten stroj na metrové vajíčka, je super Ale ja potrebujem polovičky na Ruské vajcia. A ako som písal, keď som dostal od babky čerstvé vajíčka a uvaril som ich, šúpali sa bez problémov.
    Tweety vieš dobrý recepísek na ruské vajcia?
    Gapo Neviem či dobrý, ale ja si robím vlastný šalát, ten bachnem na misu, naložím polovičky vajec oblejem majonézou, ozdobím ako ma napadne a mňam.
    Tweety tiež dávam vlastný šalát , na vajce nedáš kyslú smotanu?
    Gapo Nie, smotanu nie, aj keď by to asi bolo diétnejšie , ale zase každý deň to nerobím, tak to môže byť aj hriešnejšie, nie?
    Tweety to áno, ak je to len občas, tak sa dá zhrešiť
    Gapo Haha, aby si našu komunikáciu admin nevysvetľoval inak
    viktorviktor čerstvé sa skutočne ťažšie šúpaju, keď máš možnosť tak vyskúšaj, odstáte čo predávajú, jedno či v obchode alebo trhu, idú samé,
    Tweety najlepšie a šúpu prepeličie
    Gapo To je možné, ale sú maličké. To by bolo pre trpaslíka
    Tweety ale sú to také jednohuby, na veľkonočnej mise vyzerali dob,e, majú krásnu škrupinku a hlavne sú zdravšie
    Gapo Viem, prvý krát som ich jedol v Soči.
    Tweety mali sme domáce, a tie boli čerstvučké,
    Gapo To sa niekto má
    Tweety nemyslí si, že furt, to bolo výnimočne, dostali sme 30 vajíčok od kamaráta
      zbaliť
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Tweety takéto by som nechcela ani zadarmo
    Peggynka Mňa skôr zaujímalo,ako by sa to dalo urobiť doma...
    buchač http://static.chefkoch-cdn.de/ck.de/...eierrollen.jpg

    Kukni na stránku , sú tam aj návody ...ale ja nie som s nemčinou kamarát .

    http://www.chefkoch.de/rezepte/96615...ierrollen.html
    Excise Duty A prečo Tweety, však sú to normálne natvrdo uvarené vajíčka, robí to stroj a takéto vajíčka sú určené pre lahôdkárstva, kde sa robia stovky, ak nie tisícky obložených chlebíčkov, na všetkých sú rovnako veľké vajíčka s rovnako veľkými žĺtkami. Treba sa pozrieť napr. v Metre alebo sa popýtať v niektorom lahôdkárstve, kde sa robia chlebíčky, obložené bagety a pod. Ja som taký stroj videl už za socíku a rehotali sme sa na tom, čo už len tí sovietski inžinieri nevymyslia...
    Ten stroj to robí vo veľkom a kontinuálne, neviem, či by to doma stálo za námahu pre pár rovnako veľkých nakrájaných vajíčok.

    Gapo Na FB som videl ako jeden maník vyfúkol vajce zo škrupiny. Neveril som tomu a dnes som to skúsil, neišlo mi to ako jemu, ale na moje prekvapenie vajce pekne vyšlo. Ibaže som prišiel na to, že toto vajce by išlo aj pekne ošúpať. Tie čo majú škrupiny prilepené na bielku by asi neišli ani keby som mal v pľúcach kompresor.
      zbaliť
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    arizona prave vcera som skusala, naozaj funguje .-)
    Tweety len teraz som to našla, tak zajtra ráno vyskúšam tiež
    Anika61 Super:-)
    Tweety Dnes som to tiež vyskúšala a ono to fungíruje.
      zbaliť

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pri varení vajec na tvrdo daj do vody soľ - teda var ich v slanej vode.
    babka - ježibabka Tiež pridávam soľ. Soľ údajne zabráni prasknutiu škrupiny pri varení.

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    mám vyskúšané - po uvarení vajíčka niekoľkokrát premyjem studenou vodou a ak ešte cítim, že sú vlažné, nechám ich postáť v studenej vode v hrnčeku, v ktorom som ich varila

    KI14 je offline (nepripojený) KI14

    KI14
    Len si prosím Vás nekúpte silikonové formy na varenie vajíčok, aby ste ich nemuseli šúpať...šúpanie síce odpadne, no z formy vajíčka nedostanete...nenaleťte na reklamu ako ja...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Myslíš tie, čo tak vehementne ponúkajú v Topshope? Je to riadna volovina a navyše 3x predražená (ako všetko od nich!)
    KI14 To asi nebolo z Topshopu, bolo to kúpené cez dáky zľavomat a volalo sa to EGGIES...našťastie to bolo v akcii a namiesto pôvodných 20 € to stálo len 6€, no aj tak škoda tých 6 €...
    misoft Eggies - presne toto! Aj v Topshope to ponúkali - http://www.topshop.sk/kuchyna-a-vare...e_vajicok.html
      zbaliť
    Gapo http://minikiwi.refresher.sk/628-Jed...varene-vajicko
    Gapo Ibaže neošúpateľné ani takto nejdú ošúpať.

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    kto tu má zase problém s VAJČISKAMI ?? :-)))

    Čakám, kto tu prvý napíše že ich varí v tlakovom hrnci minimálne hodinu :-))))))))))
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Hm ....
    Dalo by sa polemizovať ...
    Ale to by už nebolo o varení vajec , ale o dusení klobásky v tlakovom priestore .

    Vajcááá su v podstate mimo diania , len sa hompáľajú a sú ako logistické zabezpečenie na dodávku omáčky ...
    Excise Duty Tak sa má správne variť vajíčko...a ošúpe sa aj samo :-)
    Peggynka OMG,keď vidím niektoré príspevky,dúfam,že tvoj tip nebude chcieť niekto vyskúšať!!!
    Peggynka Joj,fyzika...Keby som sa nenaučila naspamäť elektrické zapojenie,dostala by som na vysvedčenie trojku (inak samé jednotky) a tak sa zľutoval a dal mi dvojku.Ja neverím tomu,čo nevidím a v poslednej dobe už ani tomu,čo vidím,hehe...
    Peggynka No počkaj,veď ja píšem o základnej a tam si fyziku mal,nie?
    Nandrolon samozrejme.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.