Zavrieť

Porady

Večierka

Dobrý deň.
Mám záujem otvoriť v meste večierku s potravinami,alkoholom,cigaretami.
Neviete,či je možné mať otvorenú takúto prevádzku od 20:00 do 6:00 ? Prípadne,máte nejaké skúsenosti s takouto prevádzkou ?
Tiež by som privítal,ak by sa našiel niekto,kto by mi vedel napísať,čo je potrebné na jej otvorenie (samozrejme že priestor atd je mi jasné)
Za odpovede vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    maped je offline (nepripojený) maped

    maped
    prevádzkovať takúto vec, je náročné. Zamestnancov ktorých tam budeš zamestnávať musíš odmeňovať príplatkami Myslím, že to nebude mať dlhú perspetívu. Bohužiaľ vytláčajú takýchto jednotlivcov supermarkety ktoré sú tiež dlho otvorené. No ale želám nech sa darí : )

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    maped žena
    prevádzkovať takúto vec, je náročné.
    Ani veľmi nie , no záleží od lokality ...tým chcem povedať , že ak bude dostatok štamgastov , tak " prevádzka " to bude vcelku v pohode . Poznám také a viem aj to , že ako fungujú , no ďalej nešpecifikujem - nenavádzam .
    Len podotknem , že hentaké " Večierky " sú v podstate krčmy na stojáka s nočnou prevádzkou .

    Ak bude sám sebe pánom , prípadne niekto z rodiny , tak len do vlastného vrecka to pôjde ...či ?
    Len sa je treba vopred pripraviť na sťažnosti od bývajúcich v okolí ...títo určite nebudú mlčať a počúvať okolité pazvuky a dýchať pach šťaniek ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.