Nastavte si sledovanie aktualít z DRAKa na email.  

Otec na materskej?

Značky   , , ,

 
 
Hľadať v článku
Nástroje k článku

Otec na materskej?

Autor Jozef Mihál   03.05.14
Okrem matky dieťaťa môžu materské, ako jednu z dávok nemocenského poistenia, čerpať aj iné osoby. Stanovuje to § 49 zákona č. 461/2003 Z. z. o sociálnom poistení.

Zmyslom tohto ustanovenia je najmä umožniť poberanie materského otcovi dieťaťa, ak matka na materské...
12
ľudí to zaujíma
mňa tiež
RIEŠENIE Otec na materskej?

Riešenie témy "Otec na materskej?" je prístupné len pre predplatiteľov encyklopédie pre mzdárov
Objednajte si prístup do encyklopédie ešte dnes kliknutím tu

RIEŠENIE Otec na materskej?

Riešenie témy "Otec na materskej?" je prístupné len pre predplatiteľov encyklopédie pre mzdárov
Objednajte si prístup do encyklopédie ešte dnes kliknutím tu

RIEŠENIE Otec na materskej?

Riešenie témy "Otec na materskej?" je prístupné len pre predplatiteľov encyklopédie pre mzdárov
Objednajte si prístup do encyklopédie ešte dnes kliknutím tu

RIEŠENIE Otec na materskej?

Riešenie témy "Otec na materskej?" je prístupné len pre predplatiteľov encyklopédie pre mzdárov
Objednajte si prístup do encyklopédie ešte dnes kliknutím tu