Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pmajap
Taiko také zárobky nemali všetci, o tie miesta bola bitka-doslova. Podobne sa dalo zarobiť v ošípárni. A nebola to čiste práca kŕmiča k tomu sa pridružovali iné dobre ohodnotené činnosti, telenie, orezávanie paznechtov s veterinárom.... a všeličo, čo sa týkalo práce s dobytkom. Boli mladí, vládali a chlastali I. ligu, dodnes sa zo soc. nespametali. Predseda družstva mal plat okolo 3,5 tis, ale požíval iné výhody, veterinár bol na tom lepšie.
Kokso tak to potom bola ina kava
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
No a v neposlednom rade si každý z družstva zobral čo potreboval,niekedy pro forma nejaký zostatkový peniaz za to dali.Dediny boli bohaté a opité.Teraz sú už len opité.Bolo im vtedy lepšie,oni nepotrebovali demokraciu,potrebovali plné brucho a chlast.
hadam by sme nemali tak zovseobecnovat. Mojho dedka a babku, som nikdy opitych nevidel. A ani jeho brata so zenou, co byvali vedla a robili na druzstve
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Llívia

Bolo by vhodné sa snáď spýtať, kde sa pri tomto stráca desatoro.
Presne! Kde je desatoro, keď sa musí vysťahovať detský domov, domov dôchodcov, http://kosice.korzar.sme.sk/c/686496...pozemkami.html z budovy a pozemkov, na ktoré si robí nárok cirkev? O nič iné než o prachy im nejde [/QUOTE]

Nový pápež je vo vlastnej cirkvi zaznávaný, lebo chce majetky rozdať, kto vie aký koniec to chytí. S odlukou je to ako z vojnovými náhradami. Amíci vstúpili do I. aj II. sv vojny, keď už bolo fakticky rozhodnuté a ožobračené európske národy im splácali z I. sv. vojny 2 miliardy dolárov, tiež sa pýtam začo?
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

pmajap
Llívia

Bolo by vhodné sa snáď spýtať, kde sa pri tomto stráca desatoro.
Presne! Kde je desatoro, keď sa musí vysťahovať detský domov, domov dôchodcov, http://kosice.korzar.sme.sk/c/686496...pozemkami.html z budovy a pozemkov, na ktoré si robí nárok cirkev? O nič iné než o prachy im nejde
Nový pápež je vo vlastnej cirkvi zaznávaný, lebo chce majetky rozdať, kto vie aký koniec to chytí. S odlukou je to ako z vojnovými náhradami. Amíci vstúpili do I. aj II. sv vojny, keď už bolo fakticky rozhodnuté a ožobračené európske národy im splácali z I. sv. vojny 2 miliardy dolárov, tiež sa pýtam začo?[/QUOTE]



Na rok 2014 pomerne SPROSTÁ otázka

Mňa sa nepýtaj = ja to neviem

Ale ak platili, tak :
- museli
alebo
- vedeli za čo
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

taiko
BXLmiami
No a v neposlednom rade si každý z družstva zobral čo potreboval,niekedy pro forma nejaký zostatkový peniaz za to dali.Dediny boli bohaté a opité.Teraz sú už len opité.Bolo im vtedy lepšie,oni nepotrebovali demokraciu,potrebovali plné brucho a chlast.
hadam by sme nemali tak zovseobecnovat. Mojho dedka a babku, som nikdy opitych nevidel. A ani jeho brata so zenou, co byvali vedla a robili na druzstve
Ako sa to vraví v diskusiách o doktoroch?Česť výnimkám.Ale úprimne,neverím.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Petra Nová
alaya1
Asi si predosly prispevok nepisala, ci uz zabudla co tam je? A mas pravdu, asi najlepsie bude nevsimat si ta. Mala som o tebe iny nazor, ale zial, inteligencia okolo teba teda neisla ani nahodou. A myslim si, ze .....a necham to tak.
Čo alayka... keď nemáš argumenty, tak príde na pretras inteligencia? Jáj, veď som zabudla, ty si expert na inteligenciu a tvoja pochopiteľne tu vytŕča z radu. Jednoducho na Porade si IQ-áč a môžem ti len skryto závidieť.
Nezastávam sa alayi ( ako už bolo niekoľko krát spomenuté-že ochranca ), ne nedá mi nejak reagovať.
Mňa už tiež nie raz nazvali gumkáčom...no a čo? Ja sa za to nehanbím, skôr naopak. Aspoň som za vodou a tí iní nech si tú vodu mútia pred sebou.

Ale k veci...spomínaná inteligencia sa mi vcelku aj zapáčila.
Pokiaľ sa dobre pamätám, tak Ty máš právnické vzdelanie...alebo sa mýlim.
Ak áno, tak potom o čom je tu reč ???

Ale je pravdou aj to, že vzdelanie inteligenciu nemusí nikomu dať.
Stačí sa pozrieť na pána Doc. JUDr. Robert Fico, CSc. ...síce vzdelaný, ale .........hm....
1 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

buchač
Petra Nová
alaya1
Asi si predosly prispevok nepisala, ci uz zabudla co tam je? A mas pravdu, asi najlepsie bude nevsimat si ta. Mala som o tebe iny nazor, ale zial, inteligencia okolo teba teda neisla ani nahodou. A myslim si, ze .....a necham to tak.
Čo alayka... keď nemáš argumenty, tak príde na pretras inteligencia? Jáj, veď som zabudla, ty si expert na inteligenciu a tvoja pochopiteľne tu vytŕča z radu. Jednoducho na Porade si IQ-áč a môžem ti len skryto závidieť.
Nezastávam sa alayi ( ako už bolo niekoľko krát spomenuté-že ochranca ), ne nedá mi nejak reagovať.
Mňa už tiež nie raz nazvali gumkáčom...no a čo? Ja sa za to nehanbím, skôr naopak. Aspoň som za vodou a tí iní nech si tú vodu mútia pred sebou.

Ale k veci...spomínaná inteligencia sa mi vcelku aj zapáčila.
Pokiaľ sa dobre pamätám, tak Ty máš právnické vzdelanie...alebo sa mýlim.
Ak áno, tak potom o čom je tu reč ???

Ale je pravdou aj to, že vzdelanie inteligenciu nemusí nikomu dať.
Stačí sa pozrieť na pána Doc. JUDr. Robert Fico, CSc. ...síce vzdelaný, ale .........hm....
Ňékerí hovorá, že :

Čím vačší yntelygent, tým vačšé hovado
1 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Llívia
Petra Nová
alaya1
Asi si predosly prispevok nepisala, ci uz zabudla co tam je? A mas pravdu, asi najlepsie bude nevsimat si ta. Mala som o tebe iny nazor, ale zial, inteligencia okolo teba teda neisla ani nahodou. A myslim si, ze .....a necham to tak.
Čo alayka... keď nemáš argumenty, tak príde na pretras inteligencia? Jáj, veď som zabudla, ty si expert na inteligenciu a tvoja pochopiteľne tu vytŕča z radu. Jednoducho na Porade si IQ-áč a môžem ti len skryto závidieť.
Síce pravdu si napísala, ale si si to pos... kašľala na veky vekov ámen
Žeby na veky? Ja verím v mocnú čarodejku - vysokú inteligenciu, aj na to, že Alaya už napísala všetko, čo si o mne myslí, čo som a čo nie som. Myslíš, že bude mať čo pridať?
Verím tiež, že v zhode s tým, že ona rieši len praktické problémy , a ja sa zas vyžívam v litániách, ktoré nemôžu nič zmeniť, je predpoklad, že sa viac v témach nestretneme.
1 2
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975
Inak celkom pekný nick by bol ( neviem, či tu už taký nieje )- PANGASIUS hypophtalmus
Stanko, ono by ich bolo aj viac a výstižnejších, len asi nepublikovateľných.
2 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

taiko
pmajap
Taiko také zárobky nemali všetci, o tie miesta bola bitka-doslova. Podobne sa dalo zarobiť v ošípárni. A nebola to čiste práca kŕmiča k tomu sa pridružovali iné dobre ohodnotené činnosti, telenie, orezávanie paznechtov s veterinárom.... a všeličo, čo sa týkalo práce s dobytkom. Boli mladí, vládali a chlastali I. ligu, dodnes sa zo soc. nespametali. Predseda družstva mal plat okolo 3,5 tis, ale požíval iné výhody, veterinár bol na tom lepšie.
Kokso tak to potom bola ina kava
snad jej neveríš...
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami
taiko
BXLmiami
No a v neposlednom rade si každý z družstva zobral čo potreboval,niekedy pro forma nejaký zostatkový peniaz za to dali.Dediny boli bohaté a opité.Teraz sú už len opité.Bolo im vtedy lepšie,oni nepotrebovali demokraciu,potrebovali plné brucho a chlast.
hadam by sme nemali tak zovseobecnovat. Mojho dedka a babku, som nikdy opitych nevidel. A ani jeho brata so zenou, co byvali vedla a robili na druzstve
Ako sa to vraví v diskusiách o doktoroch?Česť výnimkám.Ale úprimne,neverím.
ja mu verím...on že nevidel..
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
Petra Nová
A to druhé, že Poľsko odmietlo ruskému ministrovi obrany vrátiť sa domov cez Poľsko, a ešte večer pred 20.00 hod. sa riešil odlet tohto ruského funkcionára z Bratislavy. Je to hanba, ale nie pre Slovensko!
Problém bol na ruskej strane....... keď mal letieť domov, Rusi toto lietadlo deklarovali ako vojenské! A na toto od Poliakov nemali povolenie na prelet. Neskôr ho už deklarovali ako civilné a minister odletel......
VY ste normálni??
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Dnes som sa potešila tejto našej rozprávke...samozrejme, že natočenej za éry socializmu, ale poučná pre dnešok a každého.

Škoda, že tie krásne rozprávky súkromné TV nezaradzujú do svojich vysielaní....
http://www.rtvs.sk/televizia/program...najkrajsi-kvet
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
BXLmiami
taiko
BXLmiami
No a v neposlednom rade si každý z družstva zobral čo potreboval,niekedy pro forma nejaký zostatkový peniaz za to dali.Dediny boli bohaté a opité.Teraz sú už len opité.Bolo im vtedy lepšie,oni nepotrebovali demokraciu,potrebovali plné brucho a chlast.
hadam by sme nemali tak zovseobecnovat. Mojho dedka a babku, som nikdy opitych nevidel. A ani jeho brata so zenou, co byvali vedla a robili na druzstve
Ako sa to vraví v diskusiách o doktoroch?Česť výnimkám.Ale úprimne,neverím.
ja mu verím...on že nevidel..
.....nuz nemam to ako dokazat, ze moji stari rodicia nechlastali, ( a podaktori stale nechlastaju ) to je pravda. Ale popravde bjuty myslim, ze Ty mas naviac, ci ?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
taiko
BXLmiami
No a v neposlednom rade si každý z družstva zobral čo potreboval,niekedy pro forma nejaký zostatkový peniaz za to dali.Dediny boli bohaté a opité.Teraz sú už len opité.Bolo im vtedy lepšie,oni nepotrebovali demokraciu,potrebovali plné brucho a chlast.
hadam by sme nemali tak zovseobecnovat. Mojho dedka a babku, som nikdy opitych nevidel. A ani jeho brata so zenou, co byvali vedla a robili na druzstve
Ako sa to vraví v diskusiách o doktoroch?Česť výnimkám.Ale úprimne,neverím.
Povedat ze na dedinach potrebovali len plne bruchio a chlast, je take iste ako povedat, ze vsetci doktori su hajzli nekompetentni a nenazrani, alebo ako povedat, ze cele Slovensko doplaca na Bratislavu, ci ze Zidia ovladaju svet. Ergo myslim BXL, ze Tebe ta poznamocka tiez len utiekla
6 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

nuz , znova jeden velky drist od...
Naposledy upravil Darina1234 : 01.09.14 at 13:17
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

taiko
bjuty smis
BXLmiami
taiko
BXLmiami
No a v neposlednom rade si každý z družstva zobral čo potreboval,niekedy pro forma nejaký zostatkový peniaz za to dali.Dediny boli bohaté a opité.Teraz sú už len opité.Bolo im vtedy lepšie,oni nepotrebovali demokraciu,potrebovali plné brucho a chlast.
hadam by sme nemali tak zovseobecnovat. Mojho dedka a babku, som nikdy opitych nevidel. A ani jeho brata so zenou, co byvali vedla a robili na druzstve
Ako sa to vraví v diskusiách o doktoroch?Česť výnimkám.Ale úprimne,neverím.
ja mu verím...on že nevidel..
.....nuz nemam to ako dokazat, ze moji stari rodicia nechlastali, ( a podaktori stale nechlastaju ) to je pravda. Ale popravde bjuty myslim, ze Ty mas naviac, ci ?


poznám kopu dedinčanov, čo vôbec nepijú....
a verím, že si ich nikdy nacenganých nevidel ....kde je problém ??
keby si tvrdil, že nikdy v živote nacenganí neboli, to by som už neveril...
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
BXLmiami
taiko
BXLmiami
No a v neposlednom rade si každý z družstva zobral čo potreboval,niekedy pro forma nejaký zostatkový peniaz za to dali.Dediny boli bohaté a opité.Teraz sú už len opité.Bolo im vtedy lepšie,oni nepotrebovali demokraciu,potrebovali plné brucho a chlast.
hadam by sme nemali tak zovseobecnovat. Mojho dedka a babku, som nikdy opitych nevidel. A ani jeho brata so zenou, co byvali vedla a robili na druzstve
Ako sa to vraví v diskusiách o doktoroch?Česť výnimkám.Ale úprimne,neverím.
Povedat ze na dedinach potrebovali len plne bruchio a chlast, je take iste ako povedat, ze vsetci doktori su hajzli nekompetentni a nenazrani, alebo ako povedat, ze cele Slovensko doplaca na Bratislavu, ci ze Zidia ovladaju svet. Ergo myslim BXL, ze Tebe ta poznamocka tiez len utiekla
niektorí diskutujúci aby si dokázali svoju neomylnosť a musia iných znevažovať, oni nepotrebujú počuť nič iné len svoju pravdu alebo hlúpe pritakávanie a každý čo niečo robil za socializmu bol hlupák ožran zlodej a komunista, len ako to tí najlepší prežili bez toho aby podporovali komunistov 40 rokov neviem, jedného som takého poznal postavička Filipovského zo Švejka
6 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

trafená hus zagágala...
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
Povedat ze na dedinach potrebovali len plne bruchio a chlast, je take iste ako povedat, ze vsetci doktori su hajzli nekompetentni a nenazrani, alebo ako povedat, ze cele Slovensko doplaca na Bratislavu, ci ze Zidia ovladaju svet. Ergo myslim BXL, ze Tebe ta poznamocka tiez len utiekla
Minimálne 50 % je to pravda...M I N I M Á L N E !
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať