Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pisty01 je offline (nepripojený) pisty01

    pisty01
    leho na vratenie je do 31.7.2014 ak ste v DPPO uviedli ze ziadate vratit s uviedenim cisla uctu. Tiez si pre istotu overte ake cislo uctu je registrovane na DU ak spolocnost od registracie menila ucet alebo ak ma uctov viac.

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Predpokladám,že vrátenie preplatku im vyšlo v daňovom priznaní, kde aj požiadali vrátenie. Takže tiež 10.6.2014.
    bea no toto mala byť aj reakcia na žiadosť o upresnenie otázky, ktorá ale bola vymazaná Bola tam otázka, že kedy dávala zadávateľka žiadosť o vrátenie..Takto táto moja odpoveď je ako keby úplne mimo.

    EPk je offline (nepripojený) EPk

    EPk
    Ja som to ziadala minuly tyzden a DP sme odovzdavali v marci. Uz nam to aj poslali nazad. Bol tam len 1 problem, ze kedze sme platitelia DPH, tak ziadost musela byt elektronicky a to mi nevedeli poradit. Ale dali sme to cez katalog formularov-Nešpecifikovaná agenda-
    Všeobecné podanie pre Finančnú správu Slovenskej republiky-
    Oblasť podania = Správa daní
    Agenda = Daň z príjmu právnické osoby
    Typ prílohy = žiadosť

    Ahojte.. minuly rok sme platili preddavky na dan PO. tento rok nam vysla strata a mali by nam vratit dan. neviete ake maju lehoty ? danove priznanie sme posielali 10.06.2014..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.