Zavrieť

Porady

Reset modemu Cisco 3925

Mám prenajatý káblový modem od UPC - Cisco 3925. Robil som v jeho nastaveniach nejaké zmeny, okrem iného som zadal aj prístupové údaje, meno a heslo. Prihlasovacie údaje som neskôr stratil, neviem ich nájsť a neviem sa dostať do nastavení cez prehliadač (192.168.1.1). Viem že je to len moja chyba, ale chcem to riešiť.
Chcem sa spýtať - ak spravím reset modemu na továrenské nastavenie stlačením a podržaním tlačidla na zadnej strane - budem sa vedieť pripojiť na internet? Stačia mi na to údaje zo zmluvy s poskytovateľom (UPC)? Alebo je ešte niečo treba nastaviť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Dobrý deň,
    ak vyresetujete router do továrenských nastavení tak by si mal router tieto nastavenia stiahnuť priamo od upc servera.

    Ak chcete zistiť akú adresu ste nastavili pre pripojenie k routru stačí keď Váš počítač/notebook je priamo pripojený k routru (cez kábel) otvoríte si príkazový riadok do ktorého zadáte ipconfig vypíše Vám to všetky nastavenia a v položke Gateway máte zadanú ip adresu na Váš router, keď túto ip adresu zadáte do prehliadača otvorí sa Vám stránka v ktorej budete vedieť spraviť všetky nastavenia v routri.
    Stevo5 Ahoj. Ďakujem za info, už som to opravil. Ak bol modem už raz prihlásený do UPC (provider) a spojazdnený, nie je problém spraviť reset modemu, modem sa nastaví tak, aby bol internet sprístupnený. Len sa odstránia heslá a prípadné špatné nastavenia.

    Reset modemu Cisco 3925

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.