Zavrieť

Porady

Ozonoterapia (alternativa - periradikularna terapia)

Ahojte, chcem sa opytat nasledovne.
Neurolog mi odporucal ozonoterapiu, kedze som z Kosic a tento vykon robi len zeleznicna nemocnica, ktora patri pod siet svet zdravia (Penta) mi bolo povedane ze tento vykon stoji 116eur (cela kura podla stanovenia primarky oddelenia).
Neurolog, ktory mi odporucil ozonoterapiu mi povedal ze v Spisskej Novej Vsi to robia a ze oni nepytaju ziadny poplatok, alebo minimalny. Nevahal som tiez som ich kontaktoval mi bolo povedane ze to je loz, pytaju 100euro poplatok za vykon.
Kedze som nezamestnany a mam neznesitelne bolesti chrbtice kontaktoval som poistovnu Union ako moju zdravotnu poistovnu, ze co mam robit, ako ziadat vynimku alebo nech mi odporucia ako mam postupovat. Bolo mi povedane ze, ozonoterapia nie je hradena z verejneho zdravotnictva nikde na Slovensku a teda si to musim zaplatit uplne sam. Ako alternativu mi odporucala Periradikularnu terapiu - Diprophos Kuru, ale ze si mam sam vybrat, ci si to zaplatim sam ozonoterapiu alebo skusim diprophos kuru a uvidim sam ci bolesti prejdu. S tou pracovnickou som sa bavil len cez telefon a bol to rozhovor narychlo. Mam kontaktovat neurologa o zmene odporucania na periradikularnu terapiu? Mam sa s nim poradit? Ake su rozdiely? Nemoze mi to koniec koncov uskodit? Viete mi niekto poradit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Od tej ozonoterapie tiez necakaj velke zazraky.
    Je o velmi bolestivy zakrok a nie kazdemu pomoze zmiernit bolesti...

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...71198958,d.bGE

    Tu je pekný popis obidvoch výkonov. Je to síce staršieho dáta, ale isto pomôže.
    Mne osobne ozónoterapia nepomohla, platila som cca 30-35 € za jedno podanie .

    Ozonoterapia (alternativa - periradikularna terapia)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.