Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

    KvetkaK
    Je to super, ale este by ma zaujimalo ci niekto nema skusenosti v ALFE s posielanim dokladov-faktúr a dodacích listov e-mailom.
    Prosim ak to niekto ovlada, nech napise postup. Dakujem.

    ewap je offline (nepripojený) ewap

    ewap
    Poprosím o radu. Tlačím v alfe PPD. Kolonka - Prijaté od:, IČO, DIČ ostáva prázdna. Kam mám nahodiť potrebné údaje, aby boli na PPD ? Ďakujem

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    ewap
    Poprosím o radu. Tlačím v alfe PPD. Kolonka - Prijaté od:, IČO, DIČ ostáva prázdna. Kam mám nahodiť potrebné údaje, aby boli na PPD ? Ďakujem
    Ak dávaš v Alfe vklad do pokladne, tak to bude prázdne. Ak takýto PPD chceš vytlačiť, tak len pri talči z PD = tač doklad cez F7 vojdi do číselníka a vlož si tak meno aké potrebuješ ak chceš seba ako FO, tak sa nahraj do číselníka so všetkým čo potrebuješ. Inak to nejde. A automaticky to bude vyplnené vtedy, ak by si uhrádzala svoju faktúru cez pokladňu a odberateľ z kniny pohladávok aj so všetkým čo píšeš sa ti prenesie na PPD. Dúfam že som to napísal zrozumiteľne, ak nie spýtaj sa. Asi toľko.
    Pekný deň...

    ALFA - súhrn otázok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.