Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Súd posúdi tvoje schopnosti,možnosti a majetkové pomery;čiže predložíš doklady o svojich príjmoch,výdavkoch a majetku.
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Michaela Albertova Zahrňuje sa do výdavkov aj úver ?
    arizona nie, ten vacinou neberu do uvahy. Ale zalezi aj, na co bol ten uver brany
    lujza.j peggy....možno aj neposúdi...súd nezaujíma, že nemáš z čoho ...povie nájdite si brigádu...privyrob si...a čau...dnes tak dopadol známej muž...sudkyňa:viem, že nemáte z čoho ale musím zvýšiť o 30e...zvýšili...príjem má 430.-e, 2deti v terajšom manželstve..
    nika.sum lujzi, neviem kolko tvoj znamy platil pred znizenim, ale mnozstvo rodicov (chlapov) plati naozaj minimalne vyzivne. Kamaratke plati 50 EUR(teraz ma dcera 19r.), jeho tiez nezaujima ci ona ma z coho zit....preco sa ma brat ohlad na otca a nie na matku, ta ak chce vyzit si musi najst aj 2-3 prace pokial nechce nechat deti hladovat. Ja viem, ze su aj take mrchy co vedia stiahnut z koze chlapa, ale na toto nemyslim.
    Peggynka Lui...Veď preto je to tak formulované;schopnosti-možnosti.To,čo píšeš zvyčajne robia pri výživnom pre deti,ona sa pýta na výživné pre rodiča a nevieme nič bližšie.Moja kolegyňa sa tiež na súde "dozvedela",keď sa pýtala,z čoho budú žiť jej deti (druhé manželstvo),tak že mala s tým počítať,keď si ho brala
    lujza.j ...myslím, že teraz 130e...
    ...nika moj brat 450e...na začiatku 350e...sudca nič neskúmal...
    skús mi o minime hovoriť...ja 33,19.-e...presne ani o cent viac....ale moja chyba nechcela som sa sním naťahovať...
    lujza.j otázka mi príde...že zadávatelka témy bude -povinná
    Peggynka ...rodičovi prispievať...
    lujza.j oki...už som ticho
    lujza.j no vlastne bude povinná...oprávnený bude rodič...
    Michaela Albertova Dnes som mala stretnutie s jednou pani právničkou, takže sme sa pozreli na môj príjem a výdavky. Majetok nemám. Uvidím ako súd rozhodne.Ďakujem vám za odpovede a prajem pekný večer s pozdravom Michaela
      zbaliť

    Aké dokumenty potrebujem predložiť súdu ? Ide o výživné dieťaťa voči rodičovi. Nesúhlasím s danou sumou o ktorú ma rodič žiada pretože si to nemôžem finančne dovoliť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.