Zavrieť

Porady

Herný notebook do 700€

Dobrý deň, obraciam sa na vás s prosbou o názor.Chcel by som si vybrať notebook do nejakých 700€.Aby tam išli najnovšie hry, aj keby na low detailoch, niečo ako Watch Dogs,..Našiel som pár notebookov a výber som znížil na dva.

http://www.alza.sk/asus-x550ln-xo007-d603461.htm
http://www.alza.sk/acer-aspire-v3-57...y-d2122648.htm

Neviem sa rozhodnúť, trochu mi kazí dojem z Asusu ten matný displej, a neviem či to nebude kaziť dojem z farieb u hier alebo filmov, ale v rodine máme dvaja Asus (ale s lesklým displejom), a jeden má už 6 rokov a žiadna chyba a ide výborne.

O Aceroch som počul, že sa dosť prehrievajú atď, ale zase spomenutý model má 4jadrový CPU, vyššie rozlíšenie a nemá matný displej.

Sám sa neviem vôbec rozhodnúť a chcel by som Vás poprosiť čo si myslíte o spomínaných notebookoch, alebo ak máte lepší nápad,tak hoďte link na noťas.

Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    asus ma tiez 4 jadra, a vykonnejsiu graficku kartu,
    acer ma vyhodu kvalitnejsieho displeja ale ked je to urcene na hry tak je lepsia volba asus
    adlo99 Tak asus ma 2 jadra a 4 virtualne. Acer ma 4 a 4 virtualne.

    Co si myslite o tom matnom displeji? Nebude problem vo farbach? Vraj maju matne displeje horsie farby.
    mecky aha sorry, som prehliadol to U na konci. ja osobne by som bral aj tak asus
    displej mam rad matny, menej sa leskne...

    Herný notebook do 700€

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.