Zavrieť

Porady

ATVYN- iInteriérové dvere do bytu, skúsenosti?

Prosím Vás, má niekto z Vás skúsenosti s interiérovými dverami od Atvynu? My uvažujeme o kúpe dverí priamo od nich, nakoľko sme sa tam boli pozrieť a zaujala nás kvalita, vyhotovenie a prevedenie. Neviete, či zvyknú mať akcie, či sa mi oplatí počkať alebo akcie na interiérové dvere nezvyknú dávať? Budem vďačná za každú radu a skúsenosť, poznatok o týchto dverách. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    to či mávajú akcie ti povedia aj sami ?!...prípadne sa dá spýtať či nevedia dať zľavu a nemusíš čakať na akciu.....
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vivinka166 zľavu mi povedal, že nevie dať, iba v prípade, ak by sme sa dohodli na nejakej spolupráci a pod.
    lujza.j je to choré-smiešne....ale také slovenkéked sa chce vždy sa dá.....
    kopretinka také slovenské je pýtať vždy zľavu.
    lujza.j ked ti poviem, že som na podložku-tvrdenú pod plávačku dostala zlavu....a povodná cena 16e...čiže žiadna mega cena a dali aj na prechodové lišty a to dokonca u mňa v dedine....vždy ide o to aký je to obchodník....ked nemajú podlahu v zlave...vždy sa dá dohodnúť s nimi na cene...ano divné, ale realita....
      zbaliť

    jannie36 je offline (nepripojený) jannie36

    jannie36
    mám skúsenosť s firmou Atvyn z Košíc, žiaľ negatívnu. Majú problém s laminátovými dverami - neustále sa odliepajú, používajú nekvalitné lepidlo a keď potrebujete zárubňu - obložku zarezať, tak pekne vidíte ako šetria lepidlom, lebo lepidlo dávajú len na jedno miesto a tam kde sú najviac namáhané spoje - ako oblé rohy nedajú lepidlo vôbec, iba na koniec obložky. No a druhá vec je ako zavádzajú zákazníka - nám tvrdili, že nám montáž aj demontáž po reklamácii zaplatia, a keď už bolo po montáži, tak sa už vyhovárali, že zarezávanie obložky - čo je samozrejmosťou pri montáži zárubní v byte a dopravu nám nezaplatia, tak sme dopadli. Ich podnikanie je typicky slovenské a potom kupujte slovenské výrobky.

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    Mám atvynácke dvere, robili mi obvložku starých zárubní. Jediná chyba je že sme si dali tmavý a lesklí odtieň a je na nich strašne vidno odtlačky. Tak isto mám aj lacné dvere z megamarketu a otvárajú / zatvárajú sa rovnako

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    Na dvere od Atvynu pre jednorazových zákazníkov nemôžu byť extra zľavy, lebo sú lacnejšie a s podstatne kratšími dodacími lehotami ako u iných výrobcov, neveľké zľavy poskytujú pri väčších objednávkach a pravidelným odberateľom.Možno by bolo vhodné objednať ich dvere u nejakého pravidelného odberateľa...Čo sa týka kvality výroby, na ich výrobkoch nie je nič horšie ako na ostatných dostupných českých či poľských, porovnávam z vlastnej praxe. Dokonca nemenovaný výrobca zo Šamorína dával svojho času do predaja podstatne nekvalitnejšie výrobky, čo z toho, že zo zľavou, keď sa to nedalo kvalitne namontovať...

    ATVYN- iInteriérové dvere do bytu, skúsenosti?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.