Zavrieť

Porady

Prepis čísla od Dľžnika-Telekom

Zdravím.

Pred rokom si moja kamarátka s ktorou bývam na priváte zobrala od Telekomu paušál ku ktoremu dostala zľavu na druhý paušál ktorý využila a mne podarovala na Vianoce stým,že mi ho bude platiť a vykompenzuje poplatky za internet ktorý ona nevyužíva iba ja v byte.Háčik je v tom ten,že na dotyčnú je písaný a od jari narúbala na svojom čísle dlžobu vo výške 700€ a samozrejme nezaplatila a obmedzili služby.Môj mesačný paušál je 30€ a je neobmedzený vo všetkom.Rada by som si to na seba prepísať a dlžobu 120€ vyplatiť,nakoľko ona peniaze nemá a ja telefonne číslo potrebujem nakoľko je mojím aj služobným číslom.Moja otázka znie či sa to dá uskutočniť i keď je tam tá sekera? Ďakujem.
Naposledy upravil Jungle : 30.07.14 at 14:50
Chobot Píšeš strašne chaoticky. Kto má dlžobu 700 EUR a kto 120 EUR? Ktoré číslo chceš preniesť na seba? Koľko je na ňom dlh?
Jungle Dlžobu má kamarátka 700€ na svojom čísle, na druhom čísle ktoré využívam ja je 120€ .Obe sú písane na kamosku.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Budem protivný, ak na túto otázku :

    " Moja otázka znie či sa to dá uskutočniť i keď je tam tá sekera? "

    odpoviem nasledovne ?

    Dočkaj do zajtra, zbehnem do Telekomu a opýtam sa, nadnesiem problém.
    PotomTi dám vedieť.
    Alebo zatelefonujem na http://www.telekom.sk/kontakt/dolezite-telefonne-cisla/ a opýtam sa...
    ....či ???
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Jungle :-D volala som na telekom linku a tam sa slečna vyjadrila,že sa to dá a na predajnm mieste,že zas nedá.Čiže myslím,že dostatočná odpoveď na tú tvoju
    misoft V telefóne jedno, na predajnom mieste druhé.... kúrnik.... šak si dupni na tom predajnom mieste - ty si zákazník, ty si PÁN!
    Jungle Dnes to už asi neplatí alebo slečna nebola ochotná,naozaj neviem.
    misoft Tie slečny - prd vedia! Sú to len figúrky s naučenými odpoveďami a naprogramovanými pohybmi. Šéfa si pýtaj.....
    buchač Tak pošli mail na centrálu.

    Ak príde kladná odpoveď, zbehni na predajné miesto. Ak sa bude personál štorcovať, tak vytiahneš papier a argumentuj ...
      zbaliť

    Prepis čísla od Dľžnika-Telekom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.