Zavrieť

Porady

Program na blokovanie webových stránok na konkrétne hodiny

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť program, ktorý umožňuje blokovanie vybranej stránky, ale len na určité hodiny (ktoré si sama nastavím) počas dňa? A tiež by bolo najlepšie, ak by sa to potom nedalo odblokovať počas tej doby. Mám Windows 8. Ďakujem za rady
Naposledy upravil freesia : 31.08.14 at 14:22
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Myslím že program na blokovanie nevhodnej - vybranej stránky len na určité hodiny počas dňa nie je. Programy na filtrovanie - blokovanie sa dajú stiahnuť napr. tu : http://zodpovedne.sk/kapitola3.php?kat=monitorovanie
    Po nainštalovaní programu je treba nastaviť kritéria blokovania a samozrejme heslo. Funkcia v otázke, ktorú by si chcela nie je v žiadnom takomto programe.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Súhlas! Buď zablokuje, alebo nie. Ale deliť na určité hodiny sa nedá!
    me_yerry dovolím si nesúhlasiť - aspoň podľa vyjadrenia M$ sa to má dať spraviť (v angličtine):
    Parental Controls helps you limit how much computer time children have, as well as which programs and games they can use (and perhaps more importantly, when). With the Parental Controls in Windows Media Center, you can also block access to objectionable TV shows and movies.
    freesia tak to je škoda, som náročná ale ďakujem.
      zbaliť

    me_yerry je offline (nepripojený) me_yerry

    me_yerry
    sosak+misoft, dovolím si trošku oponovať. M$ podľa vlastného vyjadrenia ponúka riešenie, podotýkam však, že som netestoval funkčnosť - nepotreboval som:

    Parental Controls helps you limit how much computer time children have, as well as which programs and games they can use (and perhaps more importantly, when). With the Parental Controls in Windows Media Center, you can also block access to objectionable TV shows and movies.
    Naposledy upravil me_yerry : 02.09.14 at 09:54 Dôvod: preklepy
    misoft Možno čiastočne.
    Ovšem to chce ďalší účet! A na ten použiješ Parental Control.
    Vo WMC blokuješ prístup k multimediálnemu centru, resp. v nastaveniach WMC zablokuješ stanice - je to filter. Takže ak zablokuješ comedy - zablokuješ VŠETKY komediálne.
    U hier - zablokuješ spustenie hier podľa PEGI označenia. Takže, ak budú dve hry - obe s PEGI 12 - nedá sa jedna zablokovať a druhá nie. Obe!
    Ale aby si samostatne zablokoval jednotlivé hry - to sa nedá tak ľahko - jedine určiť, aby sa dali spustiť cez povolenia správcu a ovládanie UAC.

    A webové stránky? V určité hodiny? Nonsens. Buď sa povolia, alebo zablokujú. Ale v určité hodiny sa nedá. To by v určité hodiny musel byť zablokovaný prístup na internet.

    Program na blokovanie webových stránok na konkrétne hodiny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.