Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
Heh, len ešte aby sa to neotočilo, policajt sa podla mňa správne k ničomu nevyjadruje...dokazné bremeno je na paniach...., tu stačí aby nepreukázali, čo podľa mňa v žiadnom prípade nepreukážu, že nezačala tá pani.... tu to bude tvrdenie proti tvrdeniu....
Takže ja osobne by som na policajtovom mieste podal žalobu na ochranu osobnosti a vzhladom k závažnosti skutku, by som žiadal odškodné vo výške 50.000 eur, čo pri dobrom právnikovi nieje nereálné a potom by som pokračoval v žalobách na všetky denníky...., niesom právnik, ale myslím, že policajt má velkú šancu uspieť....- Panie musia dokázať, že nezačali, čo samozrejme nepreukážu- panie, ani nevedia do akej velkej nebezpečnej hry sa pustili....-vieme čo dnes dokážu právnici a vieme že u súdov je verdikt vždy ťažko predvídateľný....
A POTOM SI VÁS TU VŠETKÝCH VYCHUTNÁM.....:-))))


Tak teraz trochu spolu podumajme,rozoberme si pojmy a dojmy nechajme bokom...reálne a bez emócií.
-----------------------------------------------
Policajt sa nevyjadruje, nakoľko sa v priebehu konania ani nemôže. Teraz fásol flajster, tak mlčanie jahniatka bude pokračovať.
----------------- -------------------------------
Žalobu síce môže podať, no ale ako vravíš, bude to tvrdenie proti tvrdeniu. Advokát sa do toho nejak nepohrnie, má svoje meno, alebo ten iný si to nechá fest zaplatiť.
--------------------------------------------------
Ženské síce nedokážu, že ako vznikol konflikt, no jeho záver je úplne jasný.
---------------------------------------------------
Môj záver je ale iný.
Predstavme si paranoicky následnú možnosť, že by nedošlo k nejakému konaniu zo strany nadriadených, alebo že by to došlo až na súd a dotyčný Tief by tento vyhral.
Dalo by sa uvažovať, že tie nožnice by sa ešte viac otvorili a následne by viacerí policajti začali používať takéto praktiky na cestách alebo aj inde v bežnom živote. Ani si to nechcem radšej predstavovať...veľmi nebezpečné hry "patriotov" by sa rozohrali.
----------------------------------------------------
Neviem, neviem, ako by si sa zachoval, Stano, ak by si šiel o pár rokov po svojho syna na nejaké oddelenie, kde by bol v predbežnej cele pekne vymaľovaný...a to za takú prkotinu, lebo bol na pive a nemal zo sebou OP. ...a Tvoj chlapec je tiež bojovník, to by sa na súde dokázalo a bolo by v podstate aj vymaľované...
----------------------------------------------------

DOBRÚ CHUŤ !
Naposledy upravil buchač : 20.10.14 at 19:55
6 2
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
No ja ked ho vidim na foto....napina ma......dalej uz sa nevyjadrujem....zabudla som uvodzofky.....dat.....
Nič dobré mu z očí "nekuká",ako hovoríme tu na východe.Každý máme svoju povahu v tvári vymodelovanú.Žiadna charizma,nič...silný a sprostý...pre mňa.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ja len zase z mojho uhla pohladu. Vacsinou sa tu prezentujeme pod nickmi. Niektori sa mozmo navzajom poznaju, ale v globale, nikto tu verejne svoju identitu nezverejnuje. Vynimkou je Stanislav- zverejnil tu realne fotografie seba, videli sme jeho rodinu v sutazi, vieme kde a za co kandiduje.
Myslim, ze pozabudol, ze tuto stranku moze citat hocikto. Aj neprihlaseny clovek na stranke.. Nedaj Boze si niekto jeho slova o tom, ze aj zenam treba nadelit- ak to muz uzna za vhodne zobral osobne a nadeli jeho zene, ci niekomu z jeho rodiny, lebo si bude mysliet, ze je to asi vhodne, Preto stale pisem a na tejto stranke je to zretelne- aby ludia nezabudali, ze toto nie je realny zivot, ale len internetova stranka. Mnohi tu, vacsinou asi starsieho veku, na toto zabudaju a stotoznuju internet s realitou. Ja by som bola vo zverejnovani realnych dat velmi opatrna.
5 3
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Ja len zase z mojho uhla pohladu. Vacsinou sa tu prezentujeme pod nickmi. Niektori sa mozmo navzajom poznaju, ale v globale, nikto tu verejne svoju identitu nezverejnuje. Vynimkou je Stanislav- zverejnil tu realne fotografie seba, videli sme jeho rodinu v sutazi, vieme kde a za co kandiduje.
Myslim, ze pozabudol, ze tuto stranku moze citat hocikto. Aj neprihlaseny clovek na stranke.. Nedaj Boze si niekto jeho slova o tom, ze aj zenam treba nadelit- ak to muz uzna za vhodne zobral osobne a nadeli jeho zene, ci niekomu z jeho rodiny, lebo si bude mysliet, ze je to asi vhodne, Preto stale pisem a na tejto stranke je to zretelne- aby ludia nezabudali, ze toto nie je realny zivot, ale len internetova stranka. Mnohi tu, vacsinou asi starsieho veku, na toto zabudaju a stotoznuju internet s realitou. Ja by som bola vo zverejnovani realnych dat velmi opatrna.
Tak veru...
------------------------------------
Aj inak by sa dalo napísať, jedno pekné príslovie existuje...o zabúdaní a o teliatku.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

alaya1
Ja len zase z mojho uhla pohladu. Vacsinou sa tu prezentujeme pod nickmi. Niektori sa mozmo navzajom poznaju, ale v globale, nikto tu verejne svoju identitu nezverejnuje. Vynimkou je Stanislav- zverejnil tu realne fotografie seba, videli sme jeho rodinu v sutazi, vieme kde a za co kandiduje.
Myslim, ze pozabudol, ze tuto stranku moze citat hocikto. Aj neprihlaseny clovek na stranke.. Nedaj Boze si niekto jeho slova o tom, ze aj zenam treba nadelit- ak to muz uzna za vhodne zobral osobne a nadeli jeho zene, ci niekomu z jeho rodiny, lebo si bude mysliet, ze je to asi vhodne, Preto stale pisem a na tejto stranke je to zretelne- aby ludia nezabudali, ze toto nie je realny zivot, ale len internetova stranka. Mnohi tu, vacsinou asi starsieho veku, na toto zabudaju a stotoznuju internet s realitou. Ja by som bola vo zverejnovani realnych dat velmi opatrna.
Heh, to je tak, ja niesom nejaké teliatko čo celé dni trepe pri internete, mám celosvetové aktivity- navštevujem zasadnutia ukrajinského parlamentu, ruského parlamentu, bezpečnostnej rady OSN v Ženeve, som osobným priateľom mnohých svetových politikov, píšem do ruských médií, makám dlhé roky ako šrob, som pomerne dosť známy a známe sú aj moje názory, bojujem proti fašizmu a pod.- takže to, že sa mi niekedy niečo može stať , napr. zraziť ma auto alebo podobne nieje až tak vylúčené, keďže som pomerne známy po celom svete a s mojími názormi, nemusí súhlasiť každý...., Logicky, keď idete do nejakej problematickej oblasti ( napr. Doneck), tak je jasné,že máte svoje spisy kade tade- ale o tom by som tu nedebatoval- to sú všetko veci mimo Vás a Vás sa to netýka...
takže nič nové si mi nenapísala....
2 4
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Stanislav, ja som nepisala o tebe, ale o tvojich blizkych, asi si to prehliadol. A neminuskovala som ta ja a verim, ze ani ty mna .
1 4
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Stanislav 1975
Ten kto hovorí že ženy sú neviniatka, nech si pozre toto video- pokial žena je agresívna, treba ju spacifikovať....

a čo pokiaľ je agresívny muž?? viď iné videá, nie k tomuto
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
Heh, to je tak, ja niesom nejaké teliatko čo celé dni trepe pri internete, mám celosvetové aktivity- navštevujem zasadnutia ukrajinského parlamentu, ruského parlamentu, bezpečnostnej rady OSN v Ženeve, som osobným priateľom mnohých svetových politikov, píšem do ruských médií, makám dlhé roky ako šrob, som pomerne dosť známy a známe sú aj moje názory, bojujem proti fašizmu a pod.- takže to, že sa mi niekedy niečo može stať , napr. zraziť ma auto alebo podobne nieje až tak vylúčené, keďže som pomerne známy po celom svete a s mojími názormi, nemusí súhlasiť každý...., Logicky, keď idete do nejakej problematickej oblasti ( napr. Doneck), tak je jasné,že máte svoje spisy kade tade- ale o tom by som tu nedebatoval- to sú všetko veci mimo Vás a Vás sa to netýka...
takže nič nové si mi nenapísala....
....ak nechápeš, rád vysvetlím.
Aj ten pes si radšej sadne, aby si mu do riti nevliezol.
------------------------------------

----------------------------------------
7 3
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stanislav 1975
Heh, to je tak, ja niesom nejaké teliatko čo celé dni trepe pri internete, mám celosvetové aktivity- navštevujem zasadnutia ukrajinského parlamentu, ruského parlamentu, bezpečnostnej rady OSN v Ženeve, som osobným priateľom mnohých svetových politikov, píšem do ruských médií, makám dlhé roky ako šrob, som pomerne dosť známy a známe sú aj moje názory, bojujem proti fašizmu a pod.- takže to, že sa mi niekedy niečo može stať , napr. zraziť ma auto alebo podobne nieje až tak vylúčené, keďže som pomerne známy po celom svete a s mojími názormi, nemusí súhlasiť každý...., Logicky, keď idete do nejakej problematickej oblasti ( napr. Doneck), tak je jasné,že máte svoje spisy kade tade- ale o tom by som tu nedebatoval- to sú všetko veci mimo Vás a Vás sa to netýka...
takže nič nové si mi nenapísala....
Stano nič v zlom. To, aké máš aktiviuty, koho ty poznáš - niečo mi to pripomína......
A) chválenkárstvo;
B) riťolezectvo.
BTW: máš už vybavenú audienciu u Svätého otca?
3 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

misoft
Stanislav 1975
Heh, to je tak, ja niesom nejaké teliatko čo celé dni trepe pri internete, mám celosvetové aktivity- navštevujem zasadnutia ukrajinského parlamentu, ruského parlamentu, bezpečnostnej rady OSN v Ženeve, som osobným priateľom mnohých svetových politikov, píšem do ruských médií, makám dlhé roky ako šrob, som pomerne dosť známy a známe sú aj moje názory, bojujem proti fašizmu a pod.- takže to, že sa mi niekedy niečo može stať , napr. zraziť ma auto alebo podobne nieje až tak vylúčené, keďže som pomerne známy po celom svete a s mojími názormi, nemusí súhlasiť každý...., Logicky, keď idete do nejakej problematickej oblasti ( napr. Doneck), tak je jasné,že máte svoje spisy kade tade- ale o tom by som tu nedebatoval- to sú všetko veci mimo Vás a Vás sa to netýka...
takže nič nové si mi nenapísala....
Stano nič v zlom. To, aké máš aktiviuty, koho ty poznáš - niečo mi to pripomína......
A) chválenkárstvo;
B) riťolezectvo.
BTW: máš už vybavenú audienciu u Svätého otca?
Keď som sa ťa pár príspevkov dozadu opýtala, čím budeš ty o mesiac, hrdo si napísal, že človek. Tvoj kámo napísal len, že penzista. Ale ak si človek, tak sa tak správaj! Tú rektálnu turistiku si si mohol aj odpustiť, tej tu bolo hádam už dosť. A tiež , nič v zlom! Ty tu máš každý deň kopu zajačích rečí, ako ty s každým zatočíš a ako si na teba nikto netrúfne. Tak sa ťa pýtam: "Už aj ty si sa prestal cítiť?!"
7 6
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Petra Nová
Keď som sa ťa pár príspevkov dozadu opýtala, čím budeš ty o mesiac, hrdo si napísal, že človek. Tvoj kámo napísal len, že penzista. Ale ak si človek, tak sa tak správaj! Tú rektálnu turistiku si si mohol aj odpustiť, tej tu bolo hádam už dosť. A tiež , nič v zlom! Ty tu máš každý deň kopu zajačích rečí, ako ty s každým zatočíš a ako si na teba nikto netrúfne. Tak sa ťa pýtam: "Už aj ty si sa prestal cítiť?!"
Ja sa nechválim známosťami, účinkovaním v OSN a pod. (ako niekto).
Pretože ten, ktorý sa týmto chváli, možno pozná len 1/10 osôb a i to možno na regionálnej úrovni.
A za ďalšie - ja sa nepchám niekomu do časti tela, kde chrbát stráca svoje poctivé meno (žiaľ - ty máš tú tendenciu...)
A kámo napísal dobre. Som penzista. Som človek. Alebo hádam chceš naznačiť, že penzisti nie sú ľudia? Myslíš si to?
Tak potom ťa ľutujem.
8 2
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Myslela som, že od včerajších fekálií sa to tu vyľuftovalo. Ako vidím, nie! Ficobijci sa zjavne nevedia dofetovať a preto stále bobkujú. Stano, tak len krátko. To, čo máš a vieš, čo si zažil a zažiješ, o tom môžu mnohí odtiaľto len snívať. A donekonečna točiť cez klávesnice novočasové senzácie. Závisť je tá najhoršia ľudská vlastnosť, ale tá sa každému raz vráti a možno už aj vrátila. Pokoj, Stanko, pokoj!
6 4
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja mu nezávidím - nech si má, čo chcel (alebo si myslí, že má...).
Čo zažil, prežil - nech si on sníva (možno ti tie sny aj vyrozpráva...) - mne sú ukradnuté.
A novočasové senzácie - pozri sa na kalendár a ten svoj už konečne nastav na správny dátum. Socializmus dávno skončil, kreatúry ale zostali.....
Pokoj ľudia, pokoj.....
2 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mnohi dokazali v zivote vela, v realnom zivote a aj tu na Porade. Odbornici, poradili, pomohli, bez reci. Rozmyslam, kde najdem radu od inych.Moja mama vravievala, asi to je anglicke prislovie, neviem - " ...ten kto sa chvali, ze ma vela, tomu treba dat, kto krici, ze nic nema, od toho treba pytat "...!.tak, asi tak to je.
7 4
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Máš pravdu, tých kreatúr tu vidím viac než dosť, aj tých, čo boli vždy pripravení slúžiť obrane socializmu aj naň prisahať. A teraz sa tvária ako svätí za dedinou. Možno mi Stano raz porozpráva o svojich zážitkoch( ten nepotrebuje snívať, on žije život v realite), ty nemáš čo a komu porozprávať. Ale to nechaj na neho, teba do toho absolútne nič. Čo ti je ukradnuté načo čítaš? A ešte aj na to reaguješ! Nuda? Nuž tvoje chválenkárske reči tiež každý nečíta.
3 3
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Po dlhšej dobe som išla pozrieť na našu webovú stránku, ktorú spravil spolužiak . Celé naše stredoškolské pekné, veselé, smutné a niekedy aj náročné putovanie za vedomosťami, je tam zachytené. No dnes som sa teda nepotešila, našla som tam v návštevnej knihe toto:
Viac tu: http://svs-skalica.webnode.cz/navstevna-kniha/
Je mi z toho smutno, lebo jedná sa o človeka s veľkým Č.
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Doporučujem prečítať si tie jalové reči "vojačika"...http://www.porada.sk/t91613-5-delost...2-jelsava.html o obrane vlasti.
To sú zážitky, ako a kde sa ožieral...
------------------------------------------------------------------
Ahááá...ja som pozabudol.
Stano radšej pôjde do Líbie za muslimov život položiť, ako by za rodnú vlasť ...
Naposledy upravil buchač : 21.10.14 at 17:09
4 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
co su to tu za zvady zase? Nic nevidim len nejake prispevky z poradackeho zahrobia
3 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

...plati jedna vseobecna zasada, ze notoricky klamari nie su schopni resp. ochotni akceptovat svet taky aky je. vytvaraju si vlastne minisvety, alternativy k realnej situacii, prihode, minulosti...

je dolezite zistit pricinu, preco ju nechcu (nemozu) akceptovat a podla toho stanovit aj sposob riesenia....


som našiel na nete....na koho by sa to tak hodilo ? ))))))))))))))))))))))))
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Rozculil ma zase psychopat v cele vlady, ktory verejne vyhlasil, ze korumpovanie volicov je v poriadku.

-------------------------------------------------------------------------------------
„Chceme mestu Žilina pomôcť. A tu sa ukazuje, aké je nevyhnutné spolupracovať, aké je nevyhnutné, aby primátor a predseda samosprávneho kraja mali napojenie na vládne štruktúry alebo štruktúry Národnej rady SR. A práve takéto prepojenie, že pán primátor je súčasne aj poslancom NR SR, ale aj to, že sme spoločná politická štruktúra, umožnilo prijať takéto rozhodnutia, inak by tieto rozhodnutia boli prijímané veľmi ťažko,“ odôvodnil Fico odpustenie 17,5-miliónového dlhu Žiline za kórejskú dedinu v Krasňanoch.
-------------------------------------------------------------------------------------
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať