Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Potešilo...ten autor je úplný blázon šmrcnuté ruskou melodikou a text Vrátilo ma to o 40rokov späť mám to zapotreby ???
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

panebože, čo sa to stalo s poradou? po 2 rokoch som si sem prišla o odbornú radu a vidím, že z porady sa stal pokec o všetkom. neprehľadné, hrozné, príšerné. v dobe, ke´d sa všetko snaží byť user friednly ste z porady spravili neprehľadnú stránku, na ktorej je ohromný problém sa orientovať. naozaj ma to odradilo po 10 minútach pochopenia, ako na to, od ďalšieho hľadania. prajem vám veľa zdaru na porade a zavádzanie jednoduchších, prehľadnejších vecí. snáď sa nesnažiť obsiahnuť všetko (tvl. mobilné telefony? si robíte srandu?) alebo zmeňte poradu účtovníkov na poradu účtovníkov a zvyšok nechajte na pokec o čomkoľvek. brr, hrozné sklamanie
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))


bin alaa
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Marianna01
panebože, čo sa to stalo s poradou? po 2 rokoch som si sem prišla o odbornú radu a vidím, že z porady sa stal pokec o všetkom. neprehľadné, hrozné, príšerné. v dobe, ke´d sa všetko snaží byť user friednlyste z porady spravili neprehľadnú stránku, na ktorej je ohromný problém sa orientovať. naozaj ma to odradilo po 10 minútach pochopenia, ako na to, od ďalšieho hľadania. prajem vám veľa zdaru na porade a zavádzanie jednoduchších, prehľadnejších vecí. snáď sa nesnažiť obsiahnuť všetko (tvl. mobilné telefony? si robíte srandu?) alebo zmeňte poradu účtovníkov na poradu účtovníkov a zvyšok nechajte na pokec o čomkoľvek. brr, hrozné sklamanie
....a odborná skupina účtovníkov na FB nič ?
Nepomohla, nevie, nedá sa ???
=====================

My sme urobili ?
My máme opraviť ?
=====================
Povedz, napíš, pošli SMS, oslov cez FB, zatelefonuj a podobne zodpovednému.
Ten je len jeden.
=====================
Ale účtovníkov iba pár, tých ostatných hľadajúcich odpoveď oveľa viac.
Nie len účtovníctvom je človek živý.....
Naposledy upravil buchač : 23.11.14 at 19:17
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
buchač
Marianna01
panebože, čo sa to stalo s poradou? po 2 rokoch som si sem prišla o odbornú radu a vidím, že z porady sa stal pokec o všetkom. neprehľadné, hrozné, príšerné. v dobe, ke´d sa všetko snaží byť user friednlyste z porady spravili neprehľadnú stránku, na ktorej je ohromný problém sa orientovať. naozaj ma to odradilo po 10 minútach pochopenia, ako na to, od ďalšieho hľadania. prajem vám veľa zdaru na porade a zavádzanie jednoduchších, prehľadnejších vecí. snáď sa nesnažiť obsiahnuť všetko (tvl. mobilné telefony? si robíte srandu?) alebo zmeňte poradu účtovníkov na poradu účtovníkov a zvyšok nechajte na pokec o čomkoľvek. brr, hrozné sklamanie
....a odborná skupina účtovníkov na FB nič ?
Nepomohla, nevie, nedá sa ???
=====================

My sme urobili ?
My máme opraviť ?
=====================
Povedz, napíš, pošli SMS, oslov cez FB, zatelefonuj a podobne zodpovednému.
Ten je len jeden.
=====================
Ale účtovníkov iba pár, tých ostatných hľadajúcich odpoveď oveľa viac.
Nie len účtovníctvom je človek živý.....
Však kto tu porobil rubriky? My ?
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Občas nezaškodí kuk na dátum registrácie.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dnes potešilo, že som z obyfky urobila zase izbu...neviem síce načo...nik tam "nežije"ale už ma v oku klalo....že mydlá sa sušili všade a kde tu ..čo to odložené.....nepotrebné veci......len škoda,že pes jak cecek mi vkuse pri riti...zavadzal....musí všecko kontrolovať.....decko sa trošku pripojilo drichmalo po nočnej do 16h...uff...mákla som si poriadne.....
3 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

6 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Včera som to pustila famílii a len jeden poznal,čo to je:
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

hned som sa postavil
2 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
bjuty smis
hned som sa postavil
U nás všetci...bože,veď to poznám ...a nič Občas sa mi stane,že neviem stotožniť človeka v uniforme (keď má civil).
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Peggynka
Včera som to pustila famílii a len jeden poznal,čo to je:
skora jak dajaka hymna
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Peggynka
Včera som to pustila famílii a len jeden poznal,čo to je:
Veľmi vhodná ukážka, čo dokáže slovo, resp. myšlienka, aj keď prekompovaná.
Kopala studienku pozerala do nej, Kopala studienku, pozerala do nej. Aká je hlboká,taká je široká, skočila by do nej. Aká je hlboká, taká je široká, skočila by do nej.

/: A na tej studienke napájala páva:/ /:Milý sa spytuje, milý sa spytuje, čieho je pána:/

/:Ja ti to nepoviem, lebo sama neviem:/


A tak sa text dnes zhmotnil do podoby, že sme si vykopali sami hrob, už dostatočne hlboký aj široký, už sa iba odraziť od jeho dna a ožiť, ak chceme prežiť ako národ.
Tým pávom bude gorila, čo nám nevysáva iba vodu, ale i našu krv.
A stále nevieme, komu patrí.

Tak takúto hymnu vybrať, to pekne naprogramovali Slovákom budúcnosť.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Som velmi velmi smutný a zrútený- som SLOVANISTA 25 rokov, chodil som na nich aj na 2 ligu- EšTE keď to bol SLOVAN CHZJD - či pršalo, či bol mráz- strašne veľa krát ma aj dobili na futbale, spomeniem námatkovo Olomouc, Hradec Králove, Dunajská streda, z Hradca Králové nás peši bejsbolkami hnali cez pole až skoro do Pardubíc( do Stéblovej ) , ale toto čo robia títo dnešní fotbalisti- slovanisti teraz je niečo strašné- netrenuju, nebehajú, len po kávičkách chodia a majú na saláme- som smutný, ako dopadol moj klub, s ktorým som po vlakoch precestoval celé Československo R.I.P. SLOVAN
Asi začnem fandiť PODBREZOVEJ....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ale no tak....ešte nedávno hral slovan 2. ligu a dostal sa z toho....toto je proti tomu nič....

aj ked p. kašpar už mal byť dávno kopnutý niekam za to, čo tam už roky stvára...jemu snád nevyšiel jeden jediný prestup...náhradníci zo sparty, bohemiansu....+ pokúpil najlepších hráčov z našej ligy....ale tých objavili iní manažéri.....v slovane akurát stratili výkonnosť...


mna ovela viacej zarmútila dalšia megazlodejina smerákov :

BRATISLAVA. Spoločnosť Paywell, ktorá vyhrala súťaž na overovanie platieb palivovými kartami za mýto, bude mať zabezpečený príjem v desiatkach miliónov eur. Tvrdí to opozičná strana KDH.

"Z každej transakcie bude táto pochybná firma s nejasnou vlastníckou štruktúrou brať 6,15 % sumy. Je to niekoľkonásobne vyššie, ako si berú banky pri platbe kreditnými kartami," priblížil dnes na tlačovej konferencii v Bratislave podpredseda KDH Pavol Zajac s tým, že celkový rozdiel je viac ako 100 miliónov eur.

Navyše, podľa jeho slov sa do súťaže táto spoločnosť prihlásila len deň po svojom vzniku......


to naozaj každý týždeň ???

miliardy korún za nič ????
Naposledy upravil bjuty smis : 24.11.14 at 14:57
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))


yeaah hore ísť
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
dnes potešilo, že som z obyfky urobila zase izbu...neviem síce načo...nik tam "nežije"ale už ma v oku klalo....že mydlá sa sušili všade a kde tu ..čo to odložené.....nepotrebné veci......len škoda,že pes jak cecek mi vkuse pri riti...zavadzal....musí všecko kontrolovať.....decko sa trošku pripojilo drichmalo po nočnej do 16h...uff...mákla som si poriadne.....
Moja konečne pochopila, že nemusí okamžite všade so mnou, keď mala okolo troch rokov. Dokonca už ani nevstane, ak zostanem hore, a keď schádzam dolu, tak pozerá zvrchu, či idem ku vchodovým dverám alebo iba do kuchyne. Ak von, to je blesk.
Najviac mi jej bolo ľúto, keď bola šteniatko, to sa nachodila, taký malý uzlík.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Nový predseda NR SR bude minister školstva ...
http://www.cas.sk/clanok/300394/viem...arlamentu.html
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Pozdravujem Jankovičovú, čauko!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať