Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Po bezplatných vlakoch chce Smer ľuďom prispievať na plyn

Vláda chce prispievať domácnostiam, ktoré míňajú najviac plynu.

http://ekonomika.sme.sk/c/7515842/po...t-na-plyn.html
Z diskusie k článku:
" cakam kedy zacnu prispievat aj na chlast a k**vy "
" ale na tie a tak isto aj na ich chlast prispievame stále a všetci už aj teraz "
------------------------------------------------
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Peggynka
Pobavilo klik na Šicke reklamy:
http://www.navychodzedobre.sk/
to je coool
2 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
korela
buchač
Peggynka
Pobavilo klik na Šicke reklamy:
http://www.navychodzedobre.sk/
Ma neser....
Asi zbehnem na Hlavnú a dakomu pridrbem...
Nebehaj, dobre to zmákli, na takýto prístup majú na Slovensku potenciál už iba Záhoráci, ale východ ich predbehol, možno ešte Hauerland, tak ako Moraváci majú svoju Valašskú republiku. Originálne, každý si zapamätá po prvom prezretí na celý život. A to je veľký kumšt v tejto dobe prísť na niečo nové a pútavé. Výstižné. Vedieť si zo seba robiť vtipy, je to na jednotku aj s dizajnom stránky.
Moraváci je iná kasta .
Východ ???...nie dosť som toho popísal ???
Ibaže to je potrebné aj pochopiť...to myslenie, správanie, konanie...to je úplne iný level.
---------------------------------------------------------------
Keď dávaš do porovnávky Moravákov a Východňaroch, tak to musíš dať do súvisu následne aj Brno a Košice. Tie vzťahy sú podobné...
---------------------------------------------------------------

Takže v konečnom dôsledku ma ako rodeného košičana táto stupídna reklama doslova uráža.
buchy sadni si, oddychni si, uvolni sa. Nebud upjaty a daj trosku nadhladu, bude sa Ti lepsie dychat a aj nTvoje srdce sa potesi
Noze daj jednou vetopu, co presne ta na tej stranke uraza.
2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
buchy sadni si, oddychni si, uvolni sa. Nebud upjaty a daj trosku nadhladu, bude sa Ti lepsie dychat a aj nTvoje srdce sa potesi
Noze daj jednou vetopu, co presne ta na tej stranke uraza.
Ci pana....Ta tak ci povim...ta šicko...ta ňe ?
1 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Týmto Východ proti Záhorákom už vedie 2:0.
Žiaľ predbehli nás aj Angličanov v chlastaní a teraz ešte aj v ..... ako by som to len nazvala: v humore?
Ale ten nápad, tie príspevky fakt nemajú chybu, tak som sa rehnila že som zabudla aj na rannú kávu hihi ....
2 2
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Takže tma v hrnku, len ten chleba je čím-ďalej menší a menší. Ako pätnástka som si omastila dva s cibuľou a teraz mi nestačia štyri aj to bez cibule, lebo idem medzi ľud .......
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Mecú sa ako ryba na suchu.Už nevedia čo by kde by.
A mimochodom,petíciu proti garážam na Hrade ste už podpísali?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja ked prídem do jednej zo sieti parfumérok..v teplákoch ledva ma obslúžia.....pri stojane s výrobkami napr. od dior.....možem stáááť......a budem sama v predajni nik ku mne nepríde......až ked predavačku oslovím sa rozhýbe....
a ked behnem do dm-ky.....a som napr. aj s deckom máme v pätách "detektíva".....čo už zlodejky ako vyšité.....
choré , ale už s tým vždy rátam......
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
ja ked prídem do jednej zo sieti parfumérok..v teplákoch ledva ma obslúžia.....pri stojane s výrobkami napr. od dior.....možem stáááť......a budem sama v predajni nik ku mne nepríde......až ked predavačku oslovím sa rozhýbe....
a ked behnem do dm-ky.....a som napr. aj s deckom máme v pätách "detektíva".....čo už zlodejky ako vyšité.....
choré , ale už s tým vždy rátam......
naaa a preco chodis do obchodu v teplakoch ?
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
lujza.j
ja ked prídem do jednej zo sieti parfumérok..v teplákoch ledva ma obslúžia.....pri stojane s výrobkami napr. od dior.....možem stáááť......a budem sama v predajni nik ku mne nepríde......až ked predavačku oslovím sa rozhýbe....
a ked behnem do dm-ky.....a som napr. aj s deckom máme v pätách "detektíva".....čo už zlodejky ako vyšité.....
choré , ale už s tým vždy rátam......
naaa a preco chodis do obchodu v teplakoch ?
alebo s koltom za pásom
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
ja ked prídem do jednej zo sieti parfumérok..v teplákoch ledva ma obslúžia.....pri stojane s výrobkami napr. od dior.....možem stáááť......a budem sama v predajni nik ku mne nepríde......až ked predavačku oslovím sa rozhýbe....
a ked behnem do dm-ky.....a som napr. aj s deckom máme v pätách "detektíva".....čo už zlodejky ako vyšité.....
choré , ale už s tým vždy rátam......

Tak v tom DM, je to potom vsade rovnake. my sme mali jedneho, toho uz asi vyhodili, co chodil jeden meter za tebou v kuse. Ja som sa ho opytala, na zaklade coho ma vyhodnotil, ze som potencionalny zlodej, len priblblo pozeral. Ale chodil tak za kazdym clovekom. Teraz chodia aspon par krokov za clovekom. je to trapne.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya...keby som nevedela ako oni kradnú nepoviem ani slovo!...moje decko malo minule už nenormálne nervy.."mama poďme už ...lebo táto pôjde za nami až domov"bola tam žena.....
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
taiko
buchy sadni si, oddychni si, uvolni sa. Nebud upjaty a daj trosku nadhladu, bude sa Ti lepsie dychat a aj nTvoje srdce sa potesi
Noze daj jednou vetopu, co presne ta na tej stranke uraza.
Ci pana....Ta tak ci povim...ta šicko...ta ňe ?
najhoršie je že už v železiarstve ani v knižnici nenalievajú ako sa vraj voľakedy hovorievalo .
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Je to neprijemne, myslim kazdemu. V DM ku to prehanaju, dokonca sa z nich stavaju aj poradcovia pri dekorativnej kozmetike, kde dcere radila, aky make up si ma vybrat
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
alaya...keby som nevedela ako oni kradnú nepoviem ani slovo!...moje decko malo minule už nenormálne nervy.."mama poďme už ...lebo táto pôjde za nami až domov"bola tam žena.....
Nevolala sa šlesinger či tak nejak?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54
lujza.j
alaya...keby som nevedela ako oni kradnú nepoviem ani slovo!...moje decko malo minule už nenormálne nervy.."mama poďme už ...lebo táto pôjde za nami až domov"bola tam žena.....
Nevolala sa šlesinger či tak nejak?
pali ne toto nebola ona......tú poznám...nepríjemná velmi....je
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
alaya...keby som nevedela ako oni kradnú nepoviem ani slovo!...moje decko malo minule už nenormálne nervy.."mama poďme už ...lebo táto pôjde za nami až domov"bola tam žena.....
Si mala povedať ako ja...že som čítala štatistiku,že najväčšími zlodejmi v supermaketoch sú SBS-kári
2 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggynka
lujza.j
alaya...keby som nevedela ako oni kradnú nepoviem ani slovo!...moje decko malo minule už nenormálne nervy.."mama poďme už ...lebo táto pôjde za nami až domov"bola tam žena.....
Si mala povedať ako ja...že som čítala štatistiku,že najväčšími zlodejmi v supermaketoch sú SBS-kári
peggy ja to viém...mala som kauzu roky do zadu...zrovna v tejto dm-ke....krádež tržby.....som všetkých musela vypočuť tak to pekne nabonzovali predavačky....kde si kade-tade postrkajú veci....do slipov...do ponožiek.....
3 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
Peggynka
lujza.j
alaya...keby som nevedela ako oni kradnú nepoviem ani slovo!...moje decko malo minule už nenormálne nervy.."mama poďme už ...lebo táto pôjde za nami až domov"bola tam žena.....
Si mala povedať ako ja...že som čítala štatistiku,že najväčšími zlodejmi v supermaketoch sú SBS-kári
peggy ja to viém...mala som kauzu roky do zadu...zrovna v tejto dm-ke....krádež tržby.....som všetkých musela vypočuť tak to pekne nabonzovali predavačky....kde si kade-tade postrkajú veci....do slipov...do ponožiek.....

Luji, no, možno ak ich majú "malých", tak chcú to vylepšiť flakónmi
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

taiko
lujza.j
ja ked prídem do jednej zo sieti parfumérok..v teplákoch ledva ma obslúžia.....pri stojane s výrobkami napr. od dior.....možem stáááť......a budem sama v predajni nik ku mne nepríde......až ked predavačku oslovím sa rozhýbe....
a ked behnem do dm-ky.....a som napr. aj s deckom máme v pätách "detektíva".....čo už zlodejky ako vyšité.....
choré , ale už s tým vždy rátam......
naaa a preco chodis do obchodu v teplakoch ?
Hádam nechceš, aby chodila bez "teplakoch", či...?
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať