Zavrieť

Porady

Logo

Moja otázka vyznie možno troška smiešne, ale dnes jeden nikdy nevie, za čo ho budú penalizovať. A teda, keď mám obchodné meno povedzme White Lady, je možné, aby som vo firemnom logu a na faktúre používala obrázok s názvom spoločnosti a pod ním mala nápis dynamic woman? Je možné umiestňovať k registrovanému obchodnému názvu spoločnosti heslo a obrázok? Nie je nutné logo niekde ďalej registorovať? Dúfam, že som sa vyjadrila dostatočne a diky za odpovede.
4 komentárov     zbaliť
kopretinka ja by som bola asi v pomykove,keby som jednala s firmou AA a príde mi faktúra od BB........či? prečo si nedáš logo také,ako máš obchodné meno?
KatkaPaľkova No ja to myslím tak, že obchodné meno je White Lady a to budem aj udávať, no chcel aby som ho špecifikovať sloganom dynamic woman, ktoré bude malým písmom pod obchodným menom. A v logu bude tiež obrys bielej pani. Obchodný názov tam je stále, a teda žiadne A a B, no je dotvorený sloganom a logo obrázkom. Pýtam sa, či sa to smie a či logo netreba niekde evidovať.
kopretinka to by nemal byť problém,evidovať si to nikde nemusíš,ale môžeš si na to dať ochrannú známku
kopretinka dala som do odpovede link na tú ochrannú známku
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Obchodné meno fyzickej osoby je jej meno a priezvisko a môže obsahovať aj dodatok - Janka Hrašková, čiernobiela dáma. Obchodné meno právnickej osoby je to, ktoré je zapísané v obchodnom registri. White Lady s.r.o.

    Účtovnícke P.S: ak bude názov na faktúre v súlade s obchodným registrom, bude mať všetky náležitosti faktúry a číslo faktúry bude obsahovať iba číslice 0 až 9 , tak nám bude srdečne jedno, čo ešte na tej faktúre je. Ak to tam nebude, bude nám srdečne jedno, čo ešte je na faktúre a budeme požadovať len to svoje podľa zákona. A nezapamätáme si doplnkové reklamné logo, iba to, že boli nejaké problémy s formálnou stránkou faktúry.
    Naposledy upravil Dav : 02.09.14 at 11:40

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.