Zavrieť

Porady

avalik ved popis tvoj postup a pouzite suroviny a spolocnymi silami najdeme chybu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Najjednoduchšie je preložiť sudok s kapustou do miestnosti s izbovou teplotou

    asi ma ten sudok niekde v pivnici,kde je zima a kapusta nechce kysnuť, si myslím...
    panamaus kapusta musí vyzrieť

    ak má teplotu a ochutené a hlavne BEZ vzduchu), može na naštartovanie (nakrátko) dať kúsok chleba

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    Chlapci, podľa mňa je ešte skoro zakladať kapustu do súdka. Môj otec vždy až tak v októbri z jesennej kapusty. Raz ho s kapustou oblafli a hneď to bolo poznať na kvalite. Tak neviem, akú kapustu teraz naložila zadávateľka a kedy. Inak je to čerstvý dnešný prírastok na porade, otázka trošku jednoduchá. Možno sa nevie ešte orientovať, alebo je to zase ... však viete čo myslím
    misoft Ja trochu neskôr - už to mám presne odhadnuté... a v dobe, keď je potrebná - je akurát....
    Inak k poznámke: "čerstvý dnešný prírastok na porade" - predpokladám, že sa doma rehlí na nás.....
    sosak Ja sa rehlím na jej otázke.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nechať kvasiť.....v súdku.... potom je kyslá. Ale hneď to nebude.... chce to čas.....

    BTW: Inak - blbá to otázka .......

    pavol54 je teraz online pavol54

    pavol54
    teplota okolo 18 stupňov, správny pomer soli, doba kvasenia asi 10 dní, potom kvasný proces končí, ja kvasím kedykoľvek aj v lete.
    Indeed ty si tomu dal! ešte naleje do tej kapusty mlieko ...(!)
    sosak Môže aj kyselinu sírovú.

    ako dosiahnut aby bola kysla kapusta kyslou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.