Zavrieť

Porady

MERAFIELD

Zdravím Vás. Hľadám niekoho, kto má skúsenosti s touto spoločnosťou Merafield. Patrím k tým naivným, čo naleteli ich ponuke práci za 1200€. Hoci som od franšízovej zmluvy odstúpila do 14 dní do dnes zostalo len pri sľube: "pozrieme sa na to." Právna firma žiada 30% z vymohnutej sumy + súdne poplatky na moje náklady a ešte 200€ za advokáta. Výsledok súdu samozrejme nejasný. A aj keď vyhrám súd, nikto mi nezaručí že peniaze aj dostanem. Je nejaká možnosť dostať sa z tohto problému? Prípadne podať hromadné oznámenie, je tu niekto taký? Ozvite sa mi prosím.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pred cca 2 rokmi vystupovali ako Family G! Vyhľadaj si..... i tu na Porade čosi bolo... a v Čechách je toho požehnane....
    1Ruža V Čechách je toho veľa, ale slovenský blog bol zmazaný. Hľadám niekoho, kto má záujem podať hromadné trestné oznámenie a vystríham všetkých, aby ani náhodou nešli na pohovor na Svätovojtešskú ul. pri Póluse.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.