Zavrieť

Porady

Rýchlo mastiace sa vlasy

V dnešom uponáhľanom svete asi radšej siahneme radšej častejšie po šampóne a vlasy si jednoducho umyjeme. Ale skúsme to niekedy bez tej chémie.
Zábal na mastné vlasy:
Zmiešame 2 žĺtky s jednou polievkovou lyžicou medu. Zmes vtrieme a vmasírujeme ku korienkom vlasov. Vhodné je so zábalom prespať a ráno si ho zmyť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Ja som pocula (a kolegyna to aj vyskusala s uspechom), ze je dobre rano si spravit zabal z dobreho olivoveho oleja, na hlavu dat igelit, zabalit do osusky, chodit s tym cely den a vecer umyt. Vlasy vydrzia po dvoch - troch kurach (v dvoj-tyzdnovom intervale) nemastne cely tyzden.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    durisovad
    Ja som pocula (a kolegyna to aj vyskusala s uspechom), ze je dobre rano si spravit zabal z dobreho olivoveho oleja, na hlavu dat igelit, zabalit do osusky, chodit s tym cely den a vecer umyt. Vlasy vydrzia po dvoch - troch kurach (v dvoj-tyzdnovom intervale) nemastne cely tyzden.
    Tak už len počkať na prvý upršaný víkend a môžeme skúšať :-))))

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Prajem vela uspechov, kolegyni to pomohlo. A prsat ma uz tento vikend.

    jana32 je offline (nepripojený) jana32

    jana32
    Viera123
    V dnešom uponáhľanom svete asi radšej siahneme radšej častejšie po šampóne a vlasy si jednoducho umyjeme. Ale skúsme to niekedy bez tej chémie.
    Zábal na mastné vlasy:
    Zmiešame 2 žĺtky s jednou polievkovou lyžicou medu. Zmes vtrieme a vmasírujeme ku korienkom vlasov. Vhodné je so zábalom prespať a ráno si ho zmyť.
    Vierka a nevieš mi poradiť či je tento " recept " vhodný aj pre 12 ročnú dcéru? Ako prišla do puberty ma nonstop mastné vlasy, skrátiť ich nechce ale vidím aká je sama z toho nešťastná. A nepomáhajú ani tie najodporúčanejšie kozmetické prípravky z lekárne.

    Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

    Viera123
    jana32
    Vierka a nevieš mi poradiť či je tento " recept " vhodný aj pre 12 ročnú dcéru? Ako prišla do puberty ma nonstop mastné vlasy, skrátiť ich nechce ale vidím aká je sama z toho nešťastná. A nepomáhajú ani tie najodporúčanejšie kozmetické prípravky z lekárne.
    Jani, myslím, že áno, sú tam len prírodné prostriedky, uškodiť nemá čo, len nech vyskúša.

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Na rychlo mastiace sa vlasy je najlepsie do zmytych vlasov posledne oplachnutie urobit s vodou s citronovou stavou alebo octom. Pomaha to a da vlasom ten citronovy oplach aj lesk.A voda ma byt vlaznejsia!!!

    Kolenčík je offline (nepripojený) Kolenčík

    Kolenčík
    Staré dobré vyskúšané: umývať odvarom z rumančeka. Na 1 l vody 4 polievkove lyžice

    Rýchlo mastiace sa vlasy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.