Zavrieť

Porady

Môže živnostník pracovať ako predajca vo vzorkovej predajni vstavaných skríň?

Zdravím , pýtam sa preto, lebo ma oslovila firma, že ak chcem u nich pracovať, mám si založiť živnosť a keďže nakoľko som teraz na úrade práce môžem požiadať aj o dotáciu od štátu na začiatok podnikania, len ja sa vtom nevyznám, podľa mňa ja musím ako živnostník podnikať v niečom, neviem, či to vôbec takto aj je možné, aby som robila grafické návrhy a
cenové ponuky na vstavané skrine na jeho prevádzke .... mám teraz také zmiešané informácie z googlu , musím mať a ja označené moje otváracie hodiny na jeho rpevádzke? , ja teraz neviem.... Ďakujem vopred za každú radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    môžeš mať vlastnú vzorkovú predajňu. Pracovať v JEHO predajni by asi nebolo to pravé orechové. Nie že by sa to nerobilo, ale definuje sa to ako "závislá práca".
    Skús si ujasniť, čo ti vlastne ponúkli. Pravdepodobne by bola predajňa tvoja, mala by si provízie či maržu. Ako normálny obchodník, ktorý predáva nejakú značku.

    Môže živnostník pracovať ako predajca vo vzorkovej predajni vstavaných skríň?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.