Zavrieť

Porady

Nesprávny už podaný dodatočný KV

Pri vystavovaní Fa pre fyzické osoby(nepodnikateľov) som v dvoch prípadoch neuviedla čl.KV, ktoré malo byť D2. Keď som to zistila, hneď som podala dodat.KV s tým, že som v časti D2 stornovala sumárny riadok s kódom 1 a nahodila som nový riadok so správnou sumou s kódom 2. No v tom roztržení som si už neskontrolovala, či nemám aj v PF podobnú chybu, až keď som výkaz odoslala, tak mi to doplo. A veruže bola aj tam taká istá chyba. Tak čo teraz, keď som DKV už odoslala? Mám znova odoslať ďalší DKV a doplniť len chýbajúce PF v B2, alebo prvý dod.výkaz zrušiť stornovaním už odoslaných položiek a znovunahodením do nového dodat.KV nové D2 a doplním tiež B2. Ja si myslím, že by malo stačiť odoslať nový KV s doplnením položiek v B2, ale čo s tým prvým dodat.KV. No nie som si istá, keďže som to zatiaľ ešte nerobila, tak ak vie niekto poradiť, prosíííííím.
Naposledy upravil m.aj.a : 02.10.14 at 06:32
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    WENUSka je offline (nepripojený) WENUSka

    WENUSka
    V ďaľšom upravuješ a doplňuješ údaje menené oproti poslednému platnému KV.

    emma01 je offline (nepripojený) emma01

    emma01
    Podáš ďalší dodatočný KV, v ktorom opravíš resp. doplníš údaje v príslušnom oddiely.
    m.aj.a Ďakujem, takže iba v odd. B2 doplním chýbajúce údaje, ktoré som v predchádzajúcom dodat.KV neuviedla, resp.zabudla uviesť. Ešte raz dík.
    emma01 Áno.

    Nesprávny už podaný dodatočný KV

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.