Zavrieť

Porady

Tlačiareň Hp deskjet f 370 - problémy s tlačením

Ahoj kupil som sii farbu do tlaciarne farebnu a medzi tym mi dosla cierno biiela farba , a teraz mii nechcee nic tlacit stale svieti kontrolka ze nie je farba, je to teda tak ze pokial nemam ciernu nebude tlacit ?
za vsetky rady dakujem
Naposledy upravil taiko : 02.10.14 at 17:15
3 komentárov     zbaliť
taiko .
pomohol by typ tlaciarne
kolko tonerov mas v tlaciarni?
jancibakanci hp deskjet f 370 , jmam dva tonery jeden color a jedeen cierno biely, v minule mi to slo tlacit aj dokument ale musel som zmenit farbu piisma z ccb na sivu , modru a tak, potom som jedneho dna tlacil foto , jedna foteecka sa vytlacila a drruha len do polky a potom tak nejake machule, uz som objednal aj ciernu farbu len mi to nejde do hlavy ze pred tym to islo tlacit ked som zmenil to pismo a teraz nejde, vopred dakujem
misoft HP f370 používa 2 cartridge - označenie 300 -čierna a trojfarebná.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Niekedy to byva tak ze v tlaciarni mas dva cierne tonery. Jeden sa vyuziva na farebne tlacenie, kde sa cierna miesa s inymi farbami a druhy (obvykle vacsi) sa vyuziva na ciernobiele tlacenie. Takze ak pri tlaceni dokumentu zvolis cierno-bielu tlac, tak by Ti to malo ist. Samozrejem cierno-bielo.

    Tlačiareň Hp deskjet f 370 - problémy s tlačením

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.