Zavrieť

Porady

Angličtina v ms office?

Ako zmením jazyk v ms office na angličtinu? Mám nainštalovanú českú verziu a potrebujem celé menu v angličtine. OS - Windows 8. ďakujem za info
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    barbora256 a nevieš mi povedať prosím kde to zoženiem ?
    ivka70 To sa da normálne kúpiť, v obchodoch s počítačmi a softwarom, pripadne v eshopoch.

    PaloPa je offline (nepripojený) PaloPa

    PaloPa
    Netreba nainštalovať inú jazykovú verziu Office, stačí ina tzv. "Jazykový balíček".
    Je to iné pre rôzne verzie Office, tak treba identifikovať v prvom rade o akú verziu Office ide.

    Potom skontrolovať v možnostiach niektorej z aplikáciíí (napr. Word) či už nie je náhodou iný požadovaný jazyk k dispozícii.
    Pre Word 2013 cez : Súbor - Možnosti - Jazyk

    Ak nie, priamo odtiaľ sa dá prekliknúť na MS stránky: "Jazykové nastavenia balíka Office 2013". Sú tam odkazy i na staršie verzie.

    Nie je to zdarma, napr. Jazykový balík Language Pack pre balík Office 2010 – angličtina stojí € 19,99 vrátane DPH.

    P.
    ivka70 Ak ma ten cesky office zakupeny oficialne ...
    misoft A často tie "lokalizované" programy majú v sebe i angličtinu - pretože sú to originál anglické programy, do ktorých sa pridala jazyková lokalizácia podľa štátu.
    Ako bolo písané: stačí len vojsť do Nastavení programu (nie súboru) a zvoliť jazyk - istotne tam bude i EN.

    Angličtina v ms office?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.