Zavrieť

Porady

Oprava regulácie a vykurovania na sídle s.r.o. ako zaučtovať

Dobrý deň,
chcem sa poradiť ako zaúčtovať opravu vykurovania na sídle s.r.o. Celková suma opravy je 3100 €. chcem vedieť či to môžem dať priamo do výdavkov alebo to budem musieť zvážiť a zaučtovať to ako zhodnotenie budovy. Jedna sa o výmenu rozvodov v kotolni a riadiacej jednotky,namontovanie termostatov. Za všetky odpovede vopred ďakujem.
Naposledy upravil Katarína Vážna Janeková : 30.10.14 at 10:15
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Je to TZ nie oprava.
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Katarína Vážna Janeková som začiatočník tak mam z toho hrozu ako to idem zaučtovať :-(
    Papierniková technické zhodnotenie, ktoré navyšuje hodnotu budovy faktúra MD 042, 343 / D 321, následne technické zhodnotenie MD 021/ D 042
    Katarína Vážna Janeková a je dáka možnosť že by to išlo priamo do výdavkov napr. upraviť znenie faktúry ?
    Papierniková v prípade, že by sa jednalo o opravu resp. výmenu v zmysle kus za kus ... s rovnakými technickými parametrami ako mal pôvodný systém ba sa dalo uvažovať aj ako o oprave na MD 511
    Katarína Vážna Janeková v podstate je to tak stare veci za vymenili za nove akurat pribudli v určitých okruhoch termostaty ktore maju hodnotu 130 € takže by som to mohla dať aj na 511
    Chrusťa ja by som to dala ako opravu rovno na 511 nakoľko šlo len o výmenu starých za nových, no je lepšie ak by aj na faktúre bolo znenie že sa jedná o opravu.
    Papierniková ano
    Katarína Vážna Janeková áno faktúru sme dali prepracovať že sa jedná o opravu a nie rekonštrukciu vykurovania dakujem za odpvede ste ma potešili :-)
      zbaliť

    Oprava regulácie a vykurovania na sídle s.r.o. ako zaučtovať

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.