Zavrieť

Porady

co sa stane ked natvrdo vypnem pc pri instalovani aktualizacii? uz hodinu instaluje 1. zo 120 :( da sa to v tomto momente vobec zrusit? ci len cakat (tymto tempom aj niekolko dni) kym to skonci same

Viem moja chyba mala som vypnut automaticke aktualizacie.
len chem vediet co sa s tym da nieco urobit. Ked nie tak budem len cakat a cakat
windows 7
Naposledy upravil axerka : 22.11.14 at 12:28
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    120 aktualizacii? To sa ti kde nabralo???

    Ak si PC vyzaduje aktualizacie,je lepsie ich nechat nainstalovat, nech mas aj neskor pokoj.
    A 120 aktualizacii sa ti nestiahne za minutu...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mecky to je normalne. pri win 7 SP1 sa ich momentalne instaluje dokopy okolo 180
    axerka Mam preinstalovany windows. Pytam sa len preto ze sa mi zda dlho aby jednu aktualizaciu instalovalo uz skoro dve hodiny. To mi je jasne ze za 5 min vsetky nenataha.
    misoft Ak by si to natvrdo vypla (a pred vypnutím zakázala aktualizácie - update) možno by neaktualizovalo. Lenže tie aktualizácie sú často prepotrebné.
    Okrem toho samotný server z Redmontu je tak pomalý..... takže si to vždy vyžiada svoj čas.
      zbaliť

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    vecsinou sa nestane nic, len sa aktualizacie zacnu pri dalsom spusteni instalovat odznova, je tu ale mala sanca ze sa windows pokazi,
    nechaj to este nejaky cas pustene (2h), ci sa to rozbehne dalej, ak ano tak to nechaj doinstalovat, ked nie, tak notebook vypni

    co sa stane ked natvrdo vypnem pc pri instalovani aktualizacii? uz hodinu instaluje 1. zo 120 :( da sa to v tomto momente vobec zrusit? ci len cakat (tymto tempom aj niekolko dni) kym to skonci same

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.