Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
tak ficova štátn poisovňa po tom, čo nám chce nechať oslepnúť dôchodcov pritvrdzuje...

tetovaní a piersingovaní si budú platiť liečbu hepastídy C...
a to len preto, že smeráci rozkradli všzp.....
Vždy majú možnosť sa prepoistiť do jednej zo súkromných a nebudú si ju musieť platiť.
Len či tie súkromné to tiež zo svojvôle nezačnú NEpreplácať...
iste...ale ja hovorím o ficovej štátnej, ktorú smeráci rozkradli....

súkromné naštastie nezrušil, aj ked o slubuje svojím voličom 10 rokov...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

....čo ja zatiaľ šťastím, pretože ak by prevzal od súkromných poisťovní klientov, poistné by opäť prešustrovali a v oveľa väčšej miere....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

jediné či s nimi spravil je, že dovolili svojím pánom z dôvery vytiahnuť 400 000 000 evri....a to ešte ani nemuseli zdaniť ))
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
bjuty smis
jediné či s nimi spravil je, že dovolili svojím pánom z dôvery vytiahnuť 400 000 000 evri....a to ešte ani nemuseli zdaniť ))
Toto je mi záhadou. Dôvera si vytiahne 400 mil. a nie je v mínuse a nekrachla a VŠZP je v mínuse a 400 mil. x jej veľkosť voči dôvere nikto nevytiahol - teda správy o tom nie sú leda ak teta a masér.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
....čo ja zatiaľ šťastím, pretože ak by prevzal od súkromných poisťovní klientov, poistné by opäť prešustrovali a v oveľa väčšej miere....
Ty si v štátnej, tak prejdi do súkromnej (na stopro ti ukážu prostredník ako si ho uderili V mladosti)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
korela
Rada by som uverila emotívnemu výstupu Kollára zo včera, ale celý prejav bol vytvorený na oslovenie dôchodcov a ich najslabšie miesta. Ak si predstavuje, že takéto prejavy zmenia myslenie starších ľudí, tak si myslím, že to hraničí s naivitou. Kollár ešte asi stále netuší, kto je slovenský volič. Prieskumy nie sú pred a pri voľbách vôbec podstatné.
Ak toto politici pochopia, Slovensko dostane nádej na prežitie.
Mňa celkom ten jeho jednoduchý prístup pobavil.

Korela, myslím že sa vôbec nezameriava na zmenu myslenia ľudí a dôchodcov už vôbec nie.
Naviac si myslím, že celý prejav bol celkom rovnaký, ako u všetkých ostatných "štandardných" politikov. Už aj Kollár začína chápať, že je zbytočné Slovákom hovoriť viac.
-------------------------------------
Všetci vám v podstate hovoria len nevolte ich, lebo vás okrádajú. Ak budete voliť nás, nebudú vás už okrádať.
No a v tom majú pravdu, či nie?
Vzhľadom k tomu že všetky nariadenia EU sú záväzné pre všetky štáty únie, tak by bolo treba zrušiť národné parlamenty a miesto volených zástupcov len vytvoriť silné prekladateľské oddelenia na bezchybný preklad do slovenského jazyka a jazykov menšín
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pali.... dávno som zo štátnej zdupkal...... dávno! A nielen ja, celá família.....
Pôvodne sme všetci boli v Spoločnej zdravotnej poisťovni, ale tú (príkazom mocipánov) prevzala VšZP. A hneď keď bola možnosť, som prešiel na súkromnú - a aj to s komplikáciami - ono totiž vo VšZP ani nevedeli, že moja 3/4 bola vtedy poistencom štátu a bol tam (po prevzatí) obrovský dlh. Jednoducho - mali doklady, všetky údaje, ale experti ich STRATILI! Takže moja 3/4 (cezo mňa) musela dokazovať, to, čo mali oni vedieť.
Naposledy upravil misoft : 22.02.17 at 19:26
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

"Za posledných osem rokov nepodal Dušan Kováčik ani jednu obžalobu v 61 prípadoch, ktoré osobne dozoroval. Generálny prokurátor hovorí, že je to primárne Kováčikova zodpovednosť. Odporúčal mu viac riadiť ako si prideľovať spisy......."

najzávažnejšie špinavosti ........tomu sa povie - náš človek.....
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tiež výkon, na oboch stranách. :-)))
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ako to ten fico a kali robia a igi o tom nemekoce, veď majú svojho človeka vo švajčiarsku v ABB a tam švihol sto melonov potom sa zdekoval
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

zabudol si na radičovú...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
zabudol si na radičovú...
a ona stihla mať akú kauzu? tunel branisko jej stranícky šéf.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

prieskumy fungujú "zlý policajt" vybľakuje preferencie padajú, "dobrý policajt" je ticho a bez prístupu k médiám preferencie rastú však sa snažte vyťahovať (domnelú špinu) a budete "prekvapkaní"
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
zabudol si na radičovú...
a ona stihla mať akú kauzu? tunel branisko jej stranícky šéf.
a matovič stihol akú kauzu s ABB, že si ho tam zamontoval ?
ty to bežne dávaš...aj dzurindu si zabudol zamontovať....

darmo ťaháš preferencie...padol tvoj močár...padol dzurinda..padne aj zlodej ryšavý....

len čo dostaneme do daru potom....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
zabudol si na radičovú...
a ona stihla mať akú kauzu? tunel branisko jej stranícky šéf.
a matovič stihol akú kauzu s ABB, že si ho tam zamontoval ?
ty to bežne dávaš...aj dzurindu si zabudol zamontovať....

darmo ťaháš preferencie...padol tvoj močár...padol dzurinda..padne aj zlodej ryšavý....

len čo dostaneme do daru potom....
Keď Belize nezafungovalo, bude iný dôvod, ryšavý chce naspäť ukradnúť to, čo rozdal tvoj dzurinda. máš tam dividendy keď ho tak hájiš ? Inak bomba kšeft oddlžiť banky za miliardu a potom ich predať a ročný zisk čo ide preč je okolo 800 mil eur lebo jedna distribučka ročný zisk 70 melonov tiež dobré
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
zabudol si na radičovú...
a ona stihla mať akú kauzu? tunel branisko jej stranícky šéf.
a matovič stihol akú kauzu s ABB, že si ho tam zamontoval ?
ty to bežne dávaš...aj dzurindu si zabudol zamontovať....

darmo ťaháš preferencie...padol tvoj močár...padol dzurinda..padne aj zlodej ryšavý....

len čo dostaneme do daru potom....
Že sa to pýtaš práve ty ...
Veru, popadali figúry, zostala len jedna sosna. Dar to určite nebude, ten záťah presiahne všetky doterajšie, ak nie prvé, tak nasledujúce al. niektoré ďalšie obdobie určite. Času dosť, ak je cieľ.
Len tie tanečky okolo všetkých káuz na odvádzanie pozornosti, uspíme ich ako hadov, pomaly ale isto.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a čo ťa na tom prekvapuje ?
prečo by som sa ja nemal pýtať práve ja ?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
zabudol si na radičovú...
a ona stihla mať akú kauzu? tunel branisko jej stranícky šéf.
a matovič stihol akú kauzu s ABB, že si ho tam zamontoval ?
ty to bežne dávaš...aj dzurindu si zabudol zamontovať....

darmo ťaháš preferencie...padol tvoj močár...padol dzurinda..padne aj zlodej ryšavý....

len čo dostaneme do daru potom....
Darmo sa mu to snažíš vysvetliť.
Vieš, jednoduché samozrejmosti sa vysvetľujú ťažšie, ako nejaké zložitosti.
Napríklad aj tu, Matovič vysvetľuje úplnú samozrejmosť a Bielik nie a nie pochopiť.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
zabudol si na radičovú...
a ona stihla mať akú kauzu? tunel branisko jej stranícky šéf.
a matovič stihol akú kauzu s ABB, že si ho tam zamontoval ?
ty to bežne dávaš...aj dzurindu si zabudol zamontovať....

darmo ťaháš preferencie...padol tvoj močár...padol dzurinda..padne aj zlodej ryšavý....

len čo dostaneme do daru potom....
Darmo sa mu to snažíš vysvetliť.
Vieš, jednoduché samozrejmosti sa vysvetľujú ťažšie, ako nejaké zložitosti.
Napríklad aj tu, Matovič vysvetľuje úplnú samozrejmosť a Bielik nie a nie pochopiť.
čuduješ sa? Málokto môže klesnúť myslením na úroveň blekotu a pochopiť sa môžu len na rovnakej úrovni myslenia
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Pali, ja som reagoval na bjutyho. Nie na teba.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať