Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Najhoršie na tom všetkom je, že sám najmúdrejší, "najkrajší", najinteligentnejší sa "hrdí" tým, ako klesla nezamestnanosť na Slovensku - na 7,76% (ale v priemere!!!!). Pritom Na juhu Slovenska (Rožňava a okolie) na severovýchode Slovenska (Prešov, Humenné, Svidník a okolie) je nezamestnanosť často i 25%!!!!!!
Tie jeho populistické reči však hltajú takí istí, ako je "počasie88".....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
Jar, akoby si žil mimo reality dnešných dní. Kedy si cestoval MHD, vlakom, kedy si vyliezol medzi ľud? Aj niektorí vysokí funkcionári si v bývalom režime chodili ráno kupovať rožky osobne, aby vedeli, aká je klíma v národe.
pošli fica...
Jozef Lenárt, československý premiér v letech 1963–1968, ak si správne spomínam, takže aj dnešný by mohol, len je výraznejší typ. Jeho úsilie by bolo zrejme márne. :-)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

jar88
korela
"Národ je vymletý" - a majú pravdu, aj Fico má pravdu.
Tak ako korela, tiež s tým súhlasíš?
Ak áno, tak len pre úplnosť, vymletý, znamená čosi ako sprostý.
------------------
A prečo to tak je? Nuž ako vidíš, to nechápu ani tí dvaja exoti. Pritom tí dvaja majú naozaj široký rozhľad a sú neskutočne sčítaní. Jedinou ich chybou, či omylom, je ich skreslené vnímanie toho čo vidia, alebo nejako vnímajú.
Už som jednému povedal že má nesprávnu charakteristiku na "sprostý národ" to isté platí aj pre charakteristiku "vymletý národ" TEDA aj ten diskutér je vymletý len sa potrebuje ukázať teda musia byť vymletí všetci, sprostí všetci, aby bola charakteristika pravdivá. Ak by bol len jediný inakší (chytrejší, múdrejší, sprotejší, alebo sprostý či vymletý čo si myslí že je múdry) potom tá charaktzeristika nepasuje A ty si čo si príslušník tohoto národa o ktorom si dovolíš tvrdiť že je vymletý? potom musíš byť vymletý aj ty.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
Najhoršie na tom všetkom je, že sám najmúdrejší, "najkrajší", najinteligentnejší sa "hrdí" tým, ako klesla nezamestnanosť na Slovensku - na 7,76% (ale v priemere!!!!). Pritom Na juhu Slovenska (Rožňava a okolie) na severovýchode Slovenska (Prešov, Humenné, Svidník a okolie) je nezamestnanosť často i 25%!!!!!!
Tie jeho populistické reči však hltajú takí istí, ako je "počasie88".....
Kto chce robiť prácu má, kto nie, je na VPP
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
pavol54
jar88
korela
"Národ je vymletý" - a majú pravdu, aj Fico má pravdu.
Tak ako korela, tiež s tým súhlasíš?
Ak áno, tak len pre úplnosť, vymletý, znamená čosi ako sprostý.
------------------
A prečo to tak je? Nuž ako vidíš, to nechápu ani tí dvaja exoti. Pritom tí dvaja majú naozaj široký rozhľad a sú neskutočne sčítaní. Jedinou ich chybou, či omylom, je ich skreslené vnímanie toho čo vidia, alebo nejako vnímajú.
Už som jednému povedal že má nesprávnu charakteristiku na "sprostý národ" to isté platí aj pre charakteristiku "vymletý národ" TEDA aj ten diskutér je vymletý len sa potrebuje ukázať teda musia byť vymletí všetci, sprostí všetci, aby bola charakteristika pravdivá. Ak by bol len jediný inakší (chytrejší, múdrejší, sprotejší, alebo sprostý či vymletý čo si myslí že je múdry) potom tá charaktzeristika nepasuje A ty si čo si príslušník tohoto národa o ktorom si dovolíš tvrdiť že je vymletý? potom musíš byť vymletý aj ty.
Nerozumiem tomu, čo hovoríš, ale počul som, že keby sa ľudia správali ako národy, tak by sme všetci boli v blázninci
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Ing. Ľubomír Janoška
pavol54
jar88
korela
"Národ je vymletý" - a majú pravdu, aj Fico má pravdu.
Tak ako korela, tiež s tým súhlasíš?
Ak áno, tak len pre úplnosť, vymletý, znamená čosi ako sprostý.
------------------
A prečo to tak je? Nuž ako vidíš, to nechápu ani tí dvaja exoti. Pritom tí dvaja majú naozaj široký rozhľad a sú neskutočne sčítaní. Jedinou ich chybou, či omylom, je ich skreslené vnímanie toho čo vidia, alebo nejako vnímajú.
Už som jednému povedal že má nesprávnu charakteristiku na "sprostý národ" to isté platí aj pre charakteristiku "vymletý národ" TEDA aj ten diskutér je vymletý len sa potrebuje ukázať teda musia byť vymletí všetci, sprostí všetci, aby bola charakteristika pravdivá. Ak by bol len jediný inakší (chytrejší, múdrejší, sprotejší, alebo sprostý či vymletý čo si myslí že je múdry) potom tá charaktzeristika nepasuje A ty si čo si príslušník tohoto národa o ktorom si dovolíš tvrdiť že je vymletý? potom musíš byť vymletý aj ty.
Nerozumiem tomu, čo hovoríš, ale počul som, že keby sa ľudia správali ako národy, tak by sme všetci boli v blázninci
Súhlasil by som s hodnotením časť národa : je sprostá, je vymletá, kradne, patrí do blázninca či do basy, je múdra chytrá. Ale nie je možné paušálne všetkých hodiť do rovnakého hodnotenia. Ani všetci rovnako nevolili,
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
jar88
korela
"Národ je vymletý" - a majú pravdu, aj Fico má pravdu.
Tak ako korela, tiež s tým súhlasíš?
Ak áno, tak len pre úplnosť, vymletý, znamená čosi ako sprostý.
------------------
A prečo to tak je? Nuž ako vidíš, to nechápu ani tí dvaja exoti. Pritom tí dvaja majú naozaj široký rozhľad a sú neskutočne sčítaní. Jedinou ich chybou, či omylom, je ich skreslené vnímanie toho čo vidia, alebo nejako vnímajú.
„Nevidíme veci také, aké sú. Vidíme ich také, akí sme my.“ Anais Nin

Zdá sa, že ty si neomylný, za koho sa ty vlastne pasuješ s tvojimi výrokmi?
Ficove slová sa dajú vysvetliť na viac spôsobov. Aj ako pozvánka pre nových investorov. Treba sa pozrieť, kde a pred kým ich vyslovil. O ostatnom pomlčím.

Vyznačené hrubším si si mohol odpustiť.
O akých nových investoroch?
Nedávno sa konal summit o novej hodvábnej ceste. Samozrejme že priamo v Pekingu. A čo na to naše média? Nuž skoro nič - alebo len toľko, že sa konal a kto tam bol, nebol.
“Peking oboznámil účastníkov summitu s detailmi tohto projektu, s iniciatívou vytvoriť ekonomický pás medzi Áziou a Európou a že Čína je pripravená do tohto projektu investovať v horizonte niekoľkých rokov až jeden trilión eur,” priblížil pre TASR Burian.
https://euractiv.sk/clanky/zahranicie-a-bezpecnost/slovensky-diplomat-ktory-zastupuje-uniu-podporuje-novu-hodvabnu-cestu/
A za koho sa pasujem? Ja nič, ja muzikant, ale musím uznať, že s tou mojou neomylnosťou, si mala naozaj dobrý postreh.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A keď sa zistí, že to nebolo v súlade s kostolným poriadkom - nebude firma Jaguár, príde iný investor a bude tam firma BUDOÁR - výroba hajzlíkov všetkého druhu....
0 1
Robert59 Robert59

Robert59 je offline (nepripojený) Robert59

táto diskusia ma veľmi baví, ďakujem všetkým pisateľom.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hľa, čo zase vyplávalo na povrch...... Každý mesiac platia všetci, ktorí majú odberné miesto na elektrinu tzv. koncesionársky poplatok (pričom za neho často dostanú veľké ho*no) a tu http://www.topky.sk/cl/10/1631577/EX...pre-manazment- si Mika vymyslí novú mzdu a rozdáva "svojim" naše prachy za (tiež) ho*no......
Naposledy upravil misoft : 28.05.17 at 13:21 Dôvod: oprava chyby
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ajajaj..........

http://www.dsl.sk/article.php?article=19799
Kto zaručí, že to bude na ochranu, kto zaručí, že to bude v nevyhnutnej miere?
Kto zaručí, že sa to nezneužije?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Takéto sa dá očakávať. Niektoré štáty chcú rušiť výuku písania rukou. V sekunde majú masu "negramotných".
Však experti z druhej strany roky ponúkajú ľuďom riešenie, aby si občas oddýchli tak na tri dni od internetu. Keby niečo.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
Takéto sa dá očakávať. Niektoré štáty chcú rušiť výuku písania rukou. V sekunde majú masu "negramotných".
Však experti z druhej strany roky ponúkajú ľuďom riešenie, aby si občas oddýchli tak na tri dni od internetu. Keby niečo.
Na akú negramotnosť myslíš? Máme ich viac druhov.
Na druhej strane tu máme internet a ako tak gramotnú rodinu. V dnešnej dobe už malé deti v predškolskom veku vedia niečo napísať a aj čo to počítať.
Možno by bolo možné zrušiť aj štátne školstvo a nechať to na ľuďoch. Aspoň by decká nemuseli zabíjať čas vysedávaním v škole a rodičia by nemuseli riešiť následky zlých vplyvov základnej školy.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
misoft
Ajajaj..........

http://www.dsl.sk/article.php?article=19799
Kto zaručí, že to bude na ochranu, kto zaručí, že to bude v nevyhnutnej miere?
Kto zaručí, že sa to nezneužije?
minister dopravy a výstavby
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ing. Ľubomír Janoška
misoft
Ajajaj..........

http://www.dsl.sk/article.php?article=19799
Kto zaručí, že to bude na ochranu, kto zaručí, že to bude v nevyhnutnej miere?
Kto zaručí, že sa to nezneužije?
minister dopravy a výstavby
Asi ťažko..... skôr veľký Kali s Hranatým.....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
Najhoršie na tom všetkom je, že sám najmúdrejší, "najkrajší", najinteligentnejší sa "hrdí" tým, ako klesla nezamestnanosť na Slovensku - na 7,76% (ale v priemere!!!!). Pritom Na juhu Slovenska (Rožňava a okolie) na severovýchode Slovenska (Prešov, Humenné, Svidník a okolie) je nezamestnanosť často i 25%!!!!!!
Tie jeho populistické reči však hltajú takí istí, ako je "počasie88".....
Zaujímavé je, čítať takéto vyjadrenie, práve od teba. Pritom si si ani neuvedomil, prečo nezamestnanosť klesá. Že je to hlavne preto, že sú nezamestnaní systematicky vyraďovaní z evidencie a aj tak sú ďalej nezamestnaní. Tiež si si neuvedomil, alebo aspoň nespomenul, že máme cca 450 000 ľudí v zahraničí.
Ak by si započítal aj týchto, nezamestnanosť by stúpla na 50 až 60%.
Z tvojich vyjadrení mi srší tvoja nekonečná túžba po "spravodlivej" spoločnosti. Aj Fico po nej volá. Ani jemu sa nepáči, že niekto má veľa a niekto málo, či dokonca nič.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela


Bol by som zvedavý, nad čím asi tak jasajú?
Že by práve nad týmto?
Zhruba od desiatej minúty je vyjadrenie, že Makron dúfa, že od teraz sa pracovníkom z východných krajín EÚ, akože zamedzí pracovať za dampingové ceny (mzdy).
https://soundcloud.com/slobodnyvysie...-71-2017-05-26
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
korela
Takéto sa dá očakávať. Niektoré štáty chcú rušiť výuku písania rukou. V sekunde majú masu "negramotných".
Však experti z druhej strany roky ponúkajú ľuďom riešenie, aby si občas oddýchli tak na tri dni od internetu. Keby niečo.
Na akú negramotnosť myslíš? Máme ich viac druhov.
Na druhej strane tu máme internet a ako tak gramotnú rodinu. V dnešnej dobe už malé deti v predškolskom veku vedia niečo napísať a aj čo to počítať.
Možno by bolo možné zrušiť aj štátne školstvo a nechať to na ľuďoch. Aspoň by decká nemuseli zabíjať čas vysedávaním v škole a rodičia by nemuseli riešiť následky zlých vplyvov základnej školy.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Gramotnost

..hmm tazko reagovat na Tvoj prispevok. Bola to ironia, sarkazmus, ci naozaj schvalujes zrusenie vyuky pisania rukou ?
Ak je pravdou druhe, tak vedz, ze pisanie rukou nie je len o ukladani informaci na papier.
O tom zruseni statneho skolstva, to nepochybne musela byt sranda. Jednak mame totiz okrem statneho skolstva aj sukromne skoly a po druhe, ak by dieta nenavstevovalo ziadnu skolu, tak by toho rodicia museli napravovat omnoho viac. Ovsem, ak by toho boli sami schopni, vsak ?
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
rozosmial komentar diskutera k teme " Fico na gymnaziu hovori o korupcii "

Ucitelka : "jozko, dones z kabinetu pana predsedu vlady, dnes budeme preberat korupciu"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať