Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-8)
+ zobraziť viaczbaliť
A aby dobre videl - tak vedľa seba aspoň štyri monitory musí mať... možno sa mu i hlava časom oddelí od trupu.. a bude žiť samostatným životom....
1 8
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ešte vás to baví?
3 1
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-9)
+ zobraziť viaczbaliť
Vidím, že niekto mal v noci riadnu polúciu, ktorú musel okamžite kompenzovať! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))
0 9
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-8)
+ zobraziť viaczbaliť
kukučka
Ešte vás to baví?
Nááá.... veď inak by tu nuda bola...
1 8
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nestačím sa čudovať a rehlím sa....
Vyšetrovanie "atentátu" na Harabína bolo zastavené, nebolo zistené, že to "niekto" narafičil "úmyselne".
Nič v zlom, Harabín ako odborník na právo je vynikajúci, ale ako normálny človek mi v ostatnom nepripadá.
Podal protest voči rozhodnutiam vyšetrovateľov i prokurátora. Pretože - ako teraz prehlasoval - "žia-dam o vy-še-tre-nie, ja na ná-ho-dy ne-ve-rím, náhody sa ne-de-jú.....".

Takže niekedy v budúcnosti - náhodou mu zubný kaz poškodí zub - a bude to opäť atentát na neho, lebo "niek-to mi do úst dal zub-ný kaz".
V jeho vyjadrovaniach a "argumentoch" sa navodzuje otázka - je vôbec Harabín schopný vykonávať vysokú funkciu sudcu? Má on všetko v hlave všetko v poriadku?
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

takto nám naší smeráci riadia nemocnice....
https://www1.pluska.sk/Regiony/Zapad...-chore-a-ubohe
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
takto nám naší smeráci riadia nemocnice....
https://www1.pluska.sk/Regiony/Zapad...-chore-a-ubohe
Hm...takto podaný článok rozhorčí každého.
Lenže takto podaný článok je aj dosť tendenčný...a je naň jednostranný pohľad.
Kde je vyjadrenie druhej strany ? Nuž vysvetlenie je asi tu.
https://dennikn.sk/909319/nemocnica-...hadali/?ref=cl

Predpokladám, že tu ide o určitý nadštandart, ktorý je nutné aj zaplatiť.
Predpokladám, že pacient si zaplatí, nasadí slúchadlá a pozerá si, čo len chce...presnejšie podľa ponuky. Jeden pozerá šport, druhý prírodu a tretí prepína hore dole.
...a tie televízory a príslušenstvo tiež neboli zadarmo...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

bjuty smis
takto nám naší smeráci riadia nemocnice....
https://www1.pluska.sk/Regiony/Zapad...-chore-a-ubohe
Ako si prišiel na to že ju riadia smeráci. Nie je to štátom riadená fakultná nemocnica, ale "n.o" teda súkromná firma, ktorú živia platby zo zdravotných poisťovní. Určite tam nič nevložil "Dobrý úžernícky anjel", ktorý sa postaral najmenej o 20 000 exekúcií.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
takto nám naší smeráci riadia nemocnice....
https://www1.pluska.sk/Regiony/Zapad...-chore-a-ubohe
Ani ja nemam rad stranu Zmar, ale si si isty, ze to suvisi so smerakmi ?
Okrem toho je to naozaj hyenizmus, chore a ubohe ? Ja si to nemyslim. Bolo by super, keby bol na kazdej izbe TV, nemocnica na to ale nema, tak takato moznost mi pride celkom dobra. Nic dnes nie je zadarmo.

prikladam aj reakciu pani Dr. Bugarovej z tej nemocnice.

"Vazena pani vy nebudte v soku za poplatok za tv.. treba byt v soku z toho ze zdravotna poistovna zaplati za vysokokvalifikovane vysetrenie akym je napriklad spiroergometria alebo fibrobronchoskopia pri ktorom je pritomny lekar a 2 sestry zopar euro za hodinu. Cista katastrofa v zdravotnom systeme. Nemocnica Zobor je neziskova organizacia co znamena ze musi fungovat na vyrovnany rozpocet bez strat ( nie ako statne nemocnice) takze poplatok za tv je drobny prispevok do rozpoctu. Ak by poistovne platili za vykony tak ako v zahranici ziadne poplatky by nebolo potrebne vyberat a nemocnica by poskytla pacientovi nielen tv ale aj darcek na rozlucku po vylieceni. "
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
bjuty smis
takto nám naší smeráci riadia nemocnice....
https://www1.pluska.sk/Regiony/Zapad...-chore-a-ubohe
Ako si prišiel na to že ju riadia smeráci. Nie je to štátom riadená fakultná nemocnica, ale "n.o" teda súkromná firma, ktorú živia platby zo zdravotných poisťovní. Určite tam nič nevložil "Dobrý úžernícky anjel", ktorý sa postaral najmenej o 20 000 exekúcií.
O exekucie sa nepostaral dobry anjel ale financne nevzdelani obcania
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
bjuty smis
takto nám naší smeráci riadia nemocnice....
https://www1.pluska.sk/Regiony/Zapad...-chore-a-ubohe
Hm...takto podaný článok rozhorčí každého.
Lenže takto podaný článok je aj dosť tendenčný...a je naň jednostranný pohľad.
Kde je vyjadrenie druhej strany ? Nuž vysvetlenie je asi tu.
https://dennikn.sk/909319/nemocnica-...hadali/?ref=cl

Predpokladám, že tu ide o určitý nadštandart, ktorý je nutné aj zaplatiť.
Predpokladám, že pacient si zaplatí, nasadí slúchadlá a pozerá si, čo len chce...presnejšie podľa ponuky. Jeden pozerá šport, druhý prírodu a tretí prepína hore dole.

...a tie televízory a príslušenstvo tiež neboli zadarmo...
Clen mojej rodiny bol na nadstantartnej izbe- len sam na izbe u nas na traumacke.
Televizor bol, ale asi len terestrial a wifi ziadne...a izba nebola lacna 35 eur noc.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

taiko
bjuty smis
takto nám naší smeráci riadia nemocnice....
https://www1.pluska.sk/Regiony/Zapad...-chore-a-ubohe
Ani ja nemam rad stranu Zmar, ale si si isty, ze to suvisi so smerakmi ?
Okrem toho je to naozaj hyenizmus, chore a ubohe ? Ja si to nemyslim. Bolo by super, keby bol na kazdej izbe TV, nemocnica na to ale nema, tak takato moznost mi pride celkom dobra. Nic dnes nie je zadarmo.

prikladam aj reakciu pani Dr. Bugarovej z tej nemocnice.

"Vazena pani vy nebudte v soku za poplatok za tv.. treba byt v soku z toho ze zdravotna poistovna zaplati za vysokokvalifikovane vysetrenie akym je napriklad spiroergometria alebo fibrobronchoskopia pri ktorom je pritomny lekar a 2 sestry zopar euro za hodinu. Cista katastrofa v zdravotnom systeme. Nemocnica Zobor je neziskova organizacia co znamena ze musi fungovat na vyrovnany rozpocet bez strat ( nie ako statne nemocnice) takze poplatok za tv je drobny prispevok do rozpoctu. Ak by poistovne platili za vykony tak ako v zahranici ziadne poplatky by nebolo potrebne vyberat a nemocnica by poskytla pacientovi nielen tv ale aj darcek na rozlucku po vylieceni. "
TV sa dá sledovať dajme tomu 12 hodín potom to i pri nude zdravého človeka prestane baviť o nemocnom nehovorím, za euro ide tv hodinu ak zoberieme koľko si namastili reklamné agentúry kapsy za prešvihnutú predvolebnú kampaň tak z toho 1,3 milióna mohli nemocní pozerať 108 000 hodín. To sa bavíme o tých nemocných ktorí za celý život nech robili akokoľvek si nedokázali našetriť na špeciálnu súkromnú kliniku. Boháči majú o seba inak postarané
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Clen mojej rodiny bol na nadstantartnej izbe- len sam na izbe u nas na traumacke.
Televizor bol, ale asi len terestrial a wifi ziadne...a izba nebola lacna 35 eur noc.
...a čo by chcela tá osoba za tie lowe ? Snáď nie každý večar thajské masáže ?



POZOR na hlavnú informáciu v článku.
Jedná sa o oddelenie, kde sa liečia pacientov s dýchacími a onkologickými ochoreniami.
Čiže to znamená v (aspoň podľa mňa) tomto prípade, že pacient príde na ambulantnú liečbu, berie chemo a popri tom sleduje telku.

Nie sranda ležať-sedieť pár hodín a kukať do blba...
Naposledy upravil buchač : 13.10.17 at 19:04
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
alaya1
Clen mojej rodiny bol na nadstantartnej izbe- len sam na izbe u nas na traumacke.
Televizor bol, ale asi len terestrial a wifi ziadne...a izba nebola lacna 35 eur noc.
...a čo by chcela tá osoba za tie lowe ? Snáď nie každý večar thajské masáže ?
Tak aspon satelit .
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

taiko
pavol54
bjuty smis
takto nám naší smeráci riadia nemocnice....
https://www1.pluska.sk/Regiony/Zapad...-chore-a-ubohe
Ako si prišiel na to že ju riadia smeráci. Nie je to štátom riadená fakultná nemocnica, ale "n.o" teda súkromná firma, ktorú živia platby zo zdravotných poisťovní. Určite tam nič nevložil "Dobrý úžernícky anjel", ktorý sa postaral najmenej o 20 000 exekúcií.
O exekucie sa nepostaral dobry anjel ale financne nevzdelani obcania
alebo dobrí právnici Alebo si myslíš, že si dokážu uvedomiť všetky riziká ktoré z takého úveru vyplývajú? Mal som zamestnankyňu ktorá si z tritisíc úverových vyrobila dlh za dvadsať tisíc ani sama v tiesni nevedela čo podpísala ale agent to vedel. Teda keby nebolo úverových agentov tak sa dlhy nenarobia
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
pavol54
bjuty smis
takto nám naší smeráci riadia nemocnice....
https://www1.pluska.sk/Regiony/Zapad...-chore-a-ubohe
Ako si prišiel na to že ju riadia smeráci. Nie je to štátom riadená fakultná nemocnica, ale "n.o" teda súkromná firma, ktorú živia platby zo zdravotných poisťovní. Určite tam nič nevložil "Dobrý úžernícky anjel", ktorý sa postaral najmenej o 20 000 exekúcií.
O exekucie sa nepostaral dobry anjel ale financne nevzdelani obcania
alebo dobrí právnici Alebo si myslíš, že si dokážu uvedomiť všetky riziká ktoré z takého úveru vyplývajú? Mal som zamestnankyňu ktorá si z tritisíc úverových vyrobila dlh za dvadsať tisíc ani sama v tiesni nevedela čo podpísala ale agent to vedel. Teda keby nebolo úverových agentov tak sa dlhy nenarobia
nie nedokazu, ved vravim, ze financne nevzdelani obcania. A to nemyslim nijak cynicky ani arogantne.
A naozaj si nemyslim, ze za dlhy moze uverovy agent. predpokladam, ze Ty ziadne taketo dhy nemas, ani ja nie, a ani nikto koho poznam.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

taiko
pavol54
taiko
pavol54
bjuty smis
takto nám naší smeráci riadia nemocnice....
https://www1.pluska.sk/Regiony/Zapad...-chore-a-ubohe
Ako si prišiel na to že ju riadia smeráci. Nie je to štátom riadená fakultná nemocnica, ale "n.o" teda súkromná firma, ktorú živia platby zo zdravotných poisťovní. Určite tam nič nevložil "Dobrý úžernícky anjel", ktorý sa postaral najmenej o 20 000 exekúcií.
O exekucie sa nepostaral dobry anjel ale financne nevzdelani obcania
alebo dobrí právnici Alebo si myslíš, že si dokážu uvedomiť všetky riziká ktoré z takého úveru vyplývajú? Mal som zamestnankyňu ktorá si z tritisíc úverových vyrobila dlh za dvadsať tisíc ani sama v tiesni nevedela čo podpísala ale agent to vedel. Teda keby nebolo úverových agentov tak sa dlhy nenarobia
nie nedokazu, ved vravim, ze financne nevzdelani obcania. A to nemyslim nijak cynicky ani arogantne.
A naozaj si nemyslim, ze za dlhy moze uverovy agent. predpokladam, ze Ty ziadne taketo dhy nemas, ani ja nie, a ani nikto koho poznam.
Môj bývalý šéf horieval Vy ste všetci vzdelaní a máte prehľad, preto sa musíte znížiť na úroveň myslenia Vašich podriadených, a na tejto úrovni im vysvetliť úlohy. inak vás nikdy nepochopia A to si predstav že dnes si títo jednoduchší a poškodení prečítajú Pravdu a v nej články o svätej trojici ako sa hryzie. Koho asi budú voliť v 4 novembra? Aby sme ešte neboli prekvapení
3 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Vlády rokujú o rovnakej kvalite potravín pod tým istým názvom. Teraz by to už len chcelo dohodnúť rovnaké štandardy na policajtov, sudcov a politikov (vôbec všetkých čo živíme z daní) ako by bolo krásne na svete
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
pavol54
taiko
pavol54
bjuty smis
takto nám naší smeráci riadia nemocnice....
https://www1.pluska.sk/Regiony/Zapad...-chore-a-ubohe
Ako si prišiel na to že ju riadia smeráci. Nie je to štátom riadená fakultná nemocnica, ale "n.o" teda súkromná firma, ktorú živia platby zo zdravotných poisťovní. Určite tam nič nevložil "Dobrý úžernícky anjel", ktorý sa postaral najmenej o 20 000 exekúcií.
O exekucie sa nepostaral dobry anjel ale financne nevzdelani obcania
alebo dobrí právnici Alebo si myslíš, že si dokážu uvedomiť všetky riziká ktoré z takého úveru vyplývajú? Mal som zamestnankyňu ktorá si z tritisíc úverových vyrobila dlh za dvadsať tisíc ani sama v tiesni nevedela čo podpísala ale agent to vedel. Teda keby nebolo úverových agentov tak sa dlhy nenarobia
nie nedokazu, ved vravim, ze financne nevzdelani obcania. A to nemyslim nijak cynicky ani arogantne.
A naozaj si nemyslim, ze za dlhy moze uverovy agent. predpokladam, ze Ty ziadne taketo dhy nemas, ani ja nie, a ani nikto koho poznam.
Môj bývalý šéf horieval Vy ste všetci vzdelaní a máte prehľad, preto sa musíte znížiť na úroveň myslenia Vašich podriadených, a na tejto úrovni im vysvetliť úlohy. inak vás nikdy nepochopia A to si predstav že dnes si títo jednoduchší a poškodení prečítajú Pravdu a v nej články o svätej trojici ako sa hryzie. Koho asi budú voliť v 4 novembra? Aby sme ešte neboli prekvapení
nieco na tom bude. Len ja som skor hovoril o zvysovani urovne podriadenych nez o znizovani urovne nadriadenych, ak mam pouzit Tvoju terminologiu.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
Vlády rokujú o rovnakej kvalite potravín pod tým istým názvom. Teraz by to už len chcelo dohodnúť rovnaké štandardy na policajtov, sudcov a politikov (vôbec všetkých čo živíme z daní) ako by bolo krásne na svete
myslis, aby aj policajtovi na SK islo skor o vychovu, nez ako o represiu, tak ako je to tu v NL napriklad?
Aj ked na druhej strane musim priznat, ze aj tu sa uz trosku situacia zmenila k horsiemu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať