Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pavol54
misoft
buchač
Tak sme sa pobavili....

Apropó...silne pochybujem, že Gajdoš alebo Maxim boli vôbec niekedy v muničáku.
Ono je totiž rozdiel vydávať rozkazy a ich plnením, respektíve splnením.

Už len čakám na "fundovaný názor" odborníka, čo ukradol zbrane a muníciu.
To bude len zábava...
By si sa čudoval - Maxim BOL aj v muničákoch.... keď vrchnosť nariadila inventarizáciu a kontroly zabezpečenia muničákov - robil to aj on osobne! Viem to, šam mi bol šéfom a na inventúrach som onehdá i sám robil (až ma to niekedy sra*o - furt počítať, počítať, čísla kontrolovať bedňu po bedni).

Lenže vtedy sme si to strážili sami - ty to tiež vieš, ako to chodilo. Teraz to strážia nejaké oné SBS, o ktorých často vieme ho*no!
SBS nič nezobrala a čo sa vyvážalo ani vtedy ani teraz ochranu objektov bol po tom prd pretože hmotnú zodpovednosť mal správca muničného skladu. strážna služba z vojakov by bola najdrahšia SBS, kedy budú cvičiť ak budú chodiť do stráže? Chýbajúca munícia buď nebola ani dovezená (o čom pochybujem lebo počet bední musel sedieť), alebo bola vyvezená osobou zodpovednou za jej ukladanie (keď onemocnel alebo sa muselo do skladu počas neprítomnosti osoby zodpovednej za sklad) tak vždy vyšla v rozkaze veliteľa trojčlenná komisia a spísalo do knihy skladu: kto bol v komisii, číslo DR a sa čo sa bralo číslo DÚD
2, 58

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
SBS nič nezobrala .....................
Hmmmm.... píšeš to nejako isto! Bol si tam, že vieš, že SBS nič nezobrala?
Nie raz práve SBS-kári boli tými "kmínmi".....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
pavol54
SBS nič nezobrala .....................
Hmmmm.... píšeš to nejako isto! Bol si tam, že vieš, že SBS nič nezobrala?
Nie raz práve SBS-kári boli tými "kmínmi".....
SBS niekde v hypermarkete aj hej...ale na muničáku ?

Gajdoš vraví o zlom strážení ?
Hm...a čo ešte chce namontovať ? Fyzická ochrana tam je, aj technická, aj iná...takže ?

Nepokračujem radšej...Galko je všadeprítomý.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač

Nepokračujem radšej...Galko je všadeprítomý.
.... máš pravdu .... akurát mi spod stola vyliezol....... jáj - to nebol Galko.... ale môj Salem....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
SBS nič nezobrala .....................
Hmmmm.... píšeš to nejako isto! Bol si tam, že vieš, že SBS nič nezobrala?
Nie raz práve SBS-kári boli tými "kmínmi".....
dnes je obyčajný obchod, benzínka či prevádzka zabezpečená ak nie proti vniku, aspoň monitoring pohybu, u mňa je v kritických miestach niekoľko kamier a zopár fotopascí takže o muničáku..., v 84 sme montovali utajené signalizačné zariadenia na muničáky
1 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
misoft
pavol54
SBS nič nezobrala .....................
Hmmmm.... píšeš to nejako isto! Bol si tam, že vieš, že SBS nič nezobrala?
Nie raz práve SBS-kári boli tými "kmínmi".....
Žiadna SBS-ka tam nie je. Strážia občianski zamestnanci a manipulujú skladníci. Na vstup do skladu by strážnik potreboval kľúče a pečať... Šéfoval som kedysi skladu - civilnému vo fabrike. Tie rozdiely čo tam našli sú podľa mňa výsledkom práce skladníkov ( blbé počítanie, bordel pri odpisovaní a evidencii). Vôbec nepredpokladám že by narušiteľ a zlodej nepozorovane vnikol do viacerých objektov nenápadne čosi ukradol a za sebou zamietol stopy tak že by si nikto ničoho nevšimol.Množstvá nie sú príliš veľké a sortiment tuším 4 druhy. Na kšeft by som kradol predsa 1-2 druhy a vo väčšom. O tých srandovných nábojoch do malorážky ani nehovorím. Je to bordel v skladoch a tomu nezabráni stráženie objektov čakateľmi na výsluhový dôchodok za minimálne dvojnásobný plat ako majú strážnici ( asi zväčša lampasáci na dôchodku).
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lubko6394
Žiadna SBS-ka tam nie je. Strážia občianski zamestnanci a manipulujú skladníci. Na vstup do skladu by strážnik potreboval kľúče a pečať... Šéfoval som kedysi skladu - civilnému vo fabrike. Tie rozdiely čo tam našli sú podľa mňa výsledkom práce skladníkov ( blbé počítanie, bordel pri odpisovaní a evidencii). Vôbec nepredpokladám že by narušiteľ a zlodej nepozorovane vnikol do viacerých objektov nenápadne čosi ukradol a za sebou zamietol stopy tak že by si nikto ničoho nevšimol.Množstvá nie sú príliš veľké a sortiment tuším 4 druhy. Na kšeft by som kradol predsa 1-2 druhy a vo väčšom. O tých srandovných nábojoch do malorážky ani nehovorím. Je to bordel v skladoch a tomu nezabráni stráženie objektov čakateľmi na výsluhový dôchodok za minimálne dvojnásobný plat ako majú strážnici ( asi zväčša lampasáci na dôchodku).
No - na toto tu na Porade máme jedného "experta" - ten sa dokonca vlámal do skladu zbraní rovno pod nosom dozorného a všetky stopy zahladil.....
Ak sa ti bude chcieť - listuj dozadu a hľadaj "počasie" s dvoma stojatými nekonečnými.... (ak to už nevymazal).... a ručím ti, že od smiechu sa zvalíš pod stôl....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Minule som nahodil tému hodnota majetku zeme v dolároch no dnes keď sa bitcoin predával za 17 000 dolárov by sa zmenila alebo nie? podľa mňa je bitcoin bublina ako nehnuteľnosti pred krízou
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
Minule som nahodil tému hodnota majetku zeme v dolároch no dnes keď sa bitcoin predával za 17 000 dolárov by sa zmenila alebo nie? podľa mňa je bitcoin bublina ako nehnuteľnosti pred krízou
a co si myslis Ty ? Kedy bublina praskne ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
a co si myslis Ty ? Kedy bublina praskne ?
Možno...... až okrem $ a € a ₽, rupií, ¥, £ a iných.... sa na finančnom trhu ako platidlo objaví fyzicky bitcoin (mince, bankovky)... a bude po srande....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
taiko
a co si myslis Ty ? Kedy bublina praskne ?
Možno...... až okrem $ a € a ₽, rupií, ¥, £ a iných.... sa na finančnom trhu ako platidlo objaví fyzicky bitcoin (mince, bankovky)... a bude po srande....
bitcoin ako fyzicke platidlo ? Nesranduj
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Veď píšem..... možno... akože tá bublina praskne.... a bude po srande...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Veď píšem..... možno... akože tá bublina praskne.... a bude po srande...
bitcoin sa nemoze fyzicky objavit. Nema ho kto vytlacit
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nikdy nevieš... ak Pán Boh povolí, i motyka vystrelí, ak sa niekto nájde, tak i Bitcoin sa vyrazí a vytlačí....
Kto ho vie, čo bude o rok, dva, päť, desať? To fakt len ten tam hore (ale nie hranatý bezstavovec) vie....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Nikdy nevieš... ak Pán Boh povolí, i motyka vystrelí, ak sa niekto nájde, tak i Bitcoin sa vyrazí a vytlačí....
Kto ho vie, čo bude o rok, dva, päť, desať? To fakt len ten tam hore (ale nie hranatý bezstavovec) vie....
ze Ty nevies ako bitcoin funguje ?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
misoft
Nikdy nevieš... ak Pán Boh povolí, i motyka vystrelí, ak sa niekto nájde, tak i Bitcoin sa vyrazí a vytlačí....
Kto ho vie, čo bude o rok, dva, päť, desať? To fakt len ten tam hore (ale nie hranatý bezstavovec) vie....
ze Ty nevies ako bitcoin funguje ?
No jasné, že o tom nič nevie, ale mudrovať, to áno.
Títo dvaja experti, pavol54 a misoft, vedia všeličo rozpiplať, ale nič nevedia dotiahnuť do konca.
Samozrejme, že ani toto nedotiahnu a tak nikdy nepochopia ako to vlastne funguje.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
misoft
Nikdy nevieš... ak Pán Boh povolí, i motyka vystrelí, ak sa niekto nájde, tak i Bitcoin sa vyrazí a vytlačí....
Kto ho vie, čo bude o rok, dva, päť, desať? To fakt len ten tam hore (ale nie hranatý bezstavovec) vie....
ze Ty nevies ako bitcoin funguje ?
No jasné, že o tom nič nevie, ale mudrovať, to áno.
Títo dvaja experti, pavol54 a misoft, vedia všeličo rozpiplať, ale nič nevedia dotiahnuť do konca.
Samozrejme, že ani toto nedotiahnu a tak nikdy nepochopia ako to vlastne funguje.
Dobre rano aj Tebe
Ty mas aky nazor ? Padne bitcoin, ci nie ? Vytlaci niekto niekedy bitcoin fyzicky ?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
jar88
taiko
misoft
Nikdy nevieš... ak Pán Boh povolí, i motyka vystrelí, ak sa niekto nájde, tak i Bitcoin sa vyrazí a vytlačí....
Kto ho vie, čo bude o rok, dva, päť, desať? To fakt len ten tam hore (ale nie hranatý bezstavovec) vie....
ze Ty nevies ako bitcoin funguje ?
No jasné, že o tom nič nevie, ale mudrovať, to áno.
Títo dvaja experti, pavol54 a misoft, vedia všeličo rozpiplať, ale nič nevedia dotiahnuť do konca.
Samozrejme, že ani toto nedotiahnu a tak nikdy nepochopia ako to vlastne funguje.
Dobre rano aj Tebe
Ty mas aky nazor ? Padne bitcoin, ci nie ? Vytlaci niekto niekedy bitcoin fyzicky ?
Myslím, že ty osobne vieš, že to už z princípu možné nieje.
Ale tí dvaja to v živote nepochopia.
Ty si čo myslíš o situácii, keď jeho kurz voči doláru stúpa a naopak, ak kurz voči doláru zas klesá?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
jar88
taiko
misoft
Nikdy nevieš... ak Pán Boh povolí, i motyka vystrelí, ak sa niekto nájde, tak i Bitcoin sa vyrazí a vytlačí....
Kto ho vie, čo bude o rok, dva, päť, desať? To fakt len ten tam hore (ale nie hranatý bezstavovec) vie....
ze Ty nevies ako bitcoin funguje ?
No jasné, že o tom nič nevie, ale mudrovať, to áno.
Títo dvaja experti, pavol54 a misoft, vedia všeličo rozpiplať, ale nič nevedia dotiahnuť do konca.
Samozrejme, že ani toto nedotiahnu a tak nikdy nepochopia ako to vlastne funguje.
Dobre rano aj Tebe
Ty mas aky nazor ? Padne bitcoin, ci nie ? Vytlaci niekto niekedy bitcoin fyzicky ?
Myslím, že ty osobne vieš, že to už z princípu možné nieje.
Ale tí dvaja to v živote nepochopia.
Ty si čo myslíš o situácii, keď jeho kurz voči doláru stúpa a naopak, ak kurz voči doláru zas klesá?
ajajajaaj, neslobodno na otazku otazkou otazkou odpovedat
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jar88

No jasné, že o tom nič nevie, ale mudrovať, to áno.
Títo dvaja experti, pavol54 a misoft, vedia všeličo rozpiplať, ale nič nevedia dotiahnuť do konca.
Samozrejme, že ani toto nedotiahnu a tak nikdy nepochopia ako to vlastne funguje.
TY radšej drž zobák.... už sme sa tvojich "múdrostí" načítali až-až.....
Ja dobre viem, ako funguje bitcoin, ako sa ťaží....
A ešte niečo - ty mudrlant - pred € predsa tiež bola mena, ktorá vytlačená nebola (konvertibilný rubeľ - základ v ruskom rubli), potom v Európe pred €urom tiež sa obchodovalo s "virtuálnou" menou bezhotovostne, ktorá fyzicky neexistovala a odrazu - hop - a bolo na svete.

Ešte ti dám otázku - ty expert - koľko je na svete (alebo bude) bitcoinov?
Naposledy upravil misoft : 12.12.17 at 09:09
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať