Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To sa neda prehliadnut, ale da sa na tom iba zasmiat. Nech napise mena realnych ludi zijucich v SR, lebo volit budeme v SR a nie na druhom konci sveta.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

tak sa zasmej

a potom si prečítaj tvoj príspevok, na ktorý som reagoval
a potom sa zase zasmej
potom zanadavaj na študentov
potom na šoroša
potom sa zase zasmej...
1 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
To sa neda prehliadnut, ale da sa na tom iba zasmiat. Nech napise mena realnych ludi zijucich v SR, lebo volit budeme v SR a nie na druhom konci sveta.
Ak dáme do súvislosti tvoj obľúbený citát a tvrdenie, že Slovensko je tou krajinou, ktorá by nasýtila hladujúcich a zároveň, že tí štedrí boháči nebudú na žiadnej našej volebnej kandidátke, tak to už je na cestovný lístok smerom do Bratislavy.
Vystúpiť treba v Pezinku. Nandrolon.
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Už mi to tu pripadá, ako v roku 2007, 2008 niekde na smečku.
Tam sa to všeliakými hujermi a trollmi len tak hemžilo.
-------------------------------
Všetci sa tam predháňali, kto napíše originálnejšiu a sprostejšiu stupiditu. Asi na dnes končím.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
jar88
Všetci sa tam predháňali, kto napíše originálnejšiu a sprostejšiu stupiditu. Asi na dnes končím.
Nič sa neboj, teba o prvenstvo nepripraví nikto. Na teba nemáme.
5 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Oliwa
BXLmiami
korela
Ešte by som dala do pozornosti, ak to niekomu uniklo, kto vytvára kráľovský rod VB. Prečo sa nachádzajú takmer denne na stránkach tlače? Kedysi bežní ľudia nemali voľný prístup k informáciám.
Ľudia sú slepí, nevedomí, naivní.
Bude zábava ak princiatko bude čierne.:-)
Prečo? Veď bolo už aj ryšavé... Multikultúrna VB nie je Slovensko...
Ale keď tu človek číta, aké konšpirácie od výmyslu sveta sú niektorí schopní prijať za svoje, tak by som sa už nečudovala, ani keby sa objavilo tvrdenie, že Meghan je americká špiónka, ktorú do Európy nasadil Trump...
Chvalabohu, slovenský národ nemá na rukách preliatu krv.

..."Irsko se rychle stalo největším dodavatelem otroků do Ameriky. Většinu prvních amerických otroků tak tvořili běloši.
Mezi léty 1641 a 1652 Angličané zabili více než půl milionu Irů a dalších 300 000 prodali do otroctví. V Irsku tehdy během pouhého desetiletí klesl počet obyvatel z 1,5 milionu na 600 000. Navíc zde mnoho rodin bylo rozděleno, protože Angličané nedovolovali irským mužům, aby si na druhou stranu Atlantiku vzali své manželky a děti. To vedlo k vzniku zoufalé a chudé irské populace žen a děti bez domova. Angličané tento problém začali řešit tak, že je do otroctví prodávali také." ....
..."Otrokáři také hojně sexuálně zneužívali irské ženy nejen pro své potěšení, ale také k plození potomků, kteří byli taktéž jejich otroky. Navíc dostali další zrůdný nápad. Irské ženy (často již dívky ve věku 12 let) začali křížit s africkými otroky. Jejich děti byli míšenci a měli na trhu vyšší cenu než bílí Irové.
Kvůli této finanční výhodě se stalo křížení v druhé polovině 17. století velmi populární a bylo zákonem zakázáno až v roce 1681, a to ne z humánních důvodů, ale kvůli neúměrným ziskům, které z tohoto zvráceného byznysu otrokářům plynuly." ....
..."Irští otroci tak bezpochyby zažívali podobné hrůzy jako otroci z Afriky. Až v roce 1839 byl v Anglii konečně přijat zákon o zákazu tohoto děsivého obchodování s otroky. Piráti v něm přesto ještě nějaký čas nelegálně pokračovali, ale tato nelichotivá kapitola britských dějin se tím definitivně uzavřela.
Neměla by však být vymazána z naší paměti ani z dalšího historického bádání. Zatímco obchodování s africkými otroky je podrobně zmapováno, irská stopa v hanebném obchodu s otroky je často zlehčována nebo dokonce zamlčována. Zaslouží si však přinejmenším stejnou pozornost." ...

Zapomenutá britská hanba – obchod s bílými otroky z Irska
http://eurodenik.cz/kaleidoskop/zapo...otroky-z-irska
IRŠTÍ OTROCI – CO VÁM KNIHY DĚJEPISU NIKDY NEŘEKNOU
http://dobajedu.cz/clanky-z-knih/irs...ikdy-nereknou/
MY, ANGLOSASOVÉ… Z AUTOBIOGRAFIE MARKA TWAINA
http://dobajedu.cz/clanky-z-knih/my-...-marka-twaina/
1 1
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Tak si nám dala do pozornosti aj 17. storočie , aby to niekomu neuniklo...
Ale prečo len Írsko, keď kolónie mali po celom svete...
Reakcia úplne mimo... ja som sa len začudovala príspevku BXL...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

duves
jar88
Všetci sa tam predháňali, kto napíše originálnejšiu a sprostejšiu stupiditu. Asi na dnes končím.
Nič sa neboj, teba o prvenstvo nepripraví nikto. Na teba nemáme.
Počuj mojko, neboráčik hrbatý na hlavu,
daj jednu jedinú mnou napísanú sprostosť a ja ti tu nasekám desať tvojich, naozaj vééélmi veľmi padnutých na hlavu.
-----------------------------
Na smečku máš aký nick? Veď sa ním pochváľ. Alebo sa tu za to hanbíš?
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Oliwa
Tak si nám dala do pozornosti aj 17. storočie , aby to niekomu neuniklo...
Ale prečo len Írsko, keď kolónie mali po celom svete...
Reakcia úplne mimo... ja som sa len začudovala príspevku BXL...
Čo ťa zasa naštartovalo? Veď sme úspešne na seba nereagovali chvalabohu pomerne dlhú dobu.

Pevne dúfam, že na rozdiel od teba si to uvedomili všetci, ktorí si to prečítali, že tu neišlo iba o 17. st. ako si sa mi tu vysmiala, toto írske vyľudňovanie, vraždenie, otroctvo (holokaust), ich umelé kríženie obyvateľstva s čiernym obyvateľstvom za účelom vyššieho zisku trval 200 rokov nepretržite!!!, a mrzí ma tiež, že ti zrejme uniklo, že sa likvidovali katolíci.
"Až v roce 1839 byl v Anglii konečně přijat zákon o zákazu tohoto děsivého obchodování s otroky. "

V 17. st. zlikvidovať behom desiatich rokov takmer milión ľudí, čo k tomu dodať. Asi iba obdivovať kráľovnej klobúky a nechty a šatník Kate, ktovie koľko rokov Meghan.
.
Takže toľko k anglickej pompe a bohatstvu cez zotročovanie a kolonizovanie iných národov.
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
Oliwa
Tak si nám dala do pozornosti aj 17. storočie , aby to niekomu neuniklo...
Ale prečo len Írsko, keď kolónie mali po celom svete...
Reakcia úplne mimo... ja som sa len začudovala príspevku BXL...
Čo ťa zasa naštartovalo? Veď sme úspešne na seba nereagovali chvalabohu pomerne dlhú dobu.

Pevne dúfam, že na rozdiel od teba si to uvedomili všetci, ktorí si to prečítali, že tu neišlo iba o 17. st. ako si sa mi tu vysmiala, toto írske vyľudňovanie, vraždenie, otroctvo (holokaust), ich umelé kríženie obyvateľstva s čiernym obyvateľstvom za účelom vyššieho zisku trval 200 rokov nepretržite!!!, a mrzí ma tiež, že ti zrejme uniklo, že sa likvidovali katolíci.
"Až v roce 1839 byl v Anglii konečně přijat zákon o zákazu tohoto děsivého obchodování s otroky. "

V 17. st. zlikvidovať behom desiatich rokov takmer milión ľudí, čo k tomu dodať. Asi iba obdivovať kráľovnej klobúky a nechty a šatník Kate, ktovie koľko rokov Meghan.
.
Takže toľko k anglickej pompe a bohatstvu cez zotročovanie a kolonizovanie iných národov.
Ale veď to sú dejiny. Načo to spomínaš práve teraz a tu v tejto téme?
To je ako to spomínanie demokracie a slobody na americký spôsob v súvislosti s vyhubením päť, či desať miliónov indiánov.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

vidím, že si nepochopil mostík.....
tipujem šoroša....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
korela
Oliwa
Tak si nám dala do pozornosti aj 17. storočie , aby to niekomu neuniklo...
Ale prečo len Írsko, keď kolónie mali po celom svete...
Reakcia úplne mimo... ja som sa len začudovala príspevku BXL...
Čo ťa zasa naštartovalo? Veď sme úspešne na seba nereagovali chvalabohu pomerne dlhú dobu.

Pevne dúfam, že na rozdiel od teba si to uvedomili všetci, ktorí si to prečítali, že tu neišlo iba o 17. st. ako si sa mi tu vysmiala, toto írske vyľudňovanie, vraždenie, otroctvo (holokaust), ich umelé kríženie obyvateľstva s čiernym obyvateľstvom za účelom vyššieho zisku trval 200 rokov nepretržite!!!, a mrzí ma tiež, že ti zrejme uniklo, že sa likvidovali katolíci.
"Až v roce 1839 byl v Anglii konečně přijat zákon o zákazu tohoto děsivého obchodování s otroky. "

V 17. st. zlikvidovať behom desiatich rokov takmer milión ľudí, čo k tomu dodať. Asi iba obdivovať kráľovnej klobúky a nechty a šatník Kate, ktovie koľko rokov Meghan.
.
Takže toľko k anglickej pompe a bohatstvu cez zotročovanie a kolonizovanie iných národov.
Ale veď to sú dejiny. Načo to spomínaš práve teraz a tu v tejto téme?
To je ako to spomínanie demokracie a slobody na americký spôsob v súvislosti s vyhubením päť, či desať miliónov indiánov.
To sa ma fakt pýtaš?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
vidím, že si nepochopil mostík.....
tipujem šoroša....
Ak to patrí mne, tak priznávam že nepochopil a stále nechápem.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


A máme tu eKocúrkovo....
https://www.zive.sk/clanok/130994/ne...atovom-centre/
(Soudruzi, kontrolní otázka - kam se poděli vyplacený milióny? [Černi rudí baróni]).
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ozaj a kde máme taika?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

BXLmiami
Ozaj a kde máme taika?
niektorí napíšu že končia a neprídu (prišli), niektorí odchádzajú bez varovania, iní zase odídu dverami (ako fero) a vrátia sa oknom (ako jožo)
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

tu máte, šorošobíjci)

Premiér sa proti prezidentovi a demonštrantom oháňal financiami miliardára Georgea Sorosa. Roky mu pritom neprekážalo, že jeho peniaze doja vládnu politiku.

https://plus7dni.pluska.sk/Domov/Fic...itm_position=1
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Radicova zaradena na Sorosovej vyplatnej listine to naozaj vysvetli nestranne.
2 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

vicktor
Radicova zaradena na Sorosovej vyplatnej listine to naozaj vysvetli nestranne.
No veď práve o to ide. My nie sme predsa debili, čo ešte stále veria, že zem je guľatá.
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

BXLmiami
Ozaj a kde máme taika?
Kontroluje hrádze, aby ich nezaplavilo more
0 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať