Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

donkyi

Takže som trafil = zelená guma
1,
žiadny prínos pre štát
(a ešte by to pomaly chcelo jesť z iného ako záklaďák = nejaký veľký poštár si bol ????? )

2,
Tuším tvoj kámo = buchar písal

ako dostávala pracujúca trieda pred 1948 žobrácke platy

2,a,
Tak potomkovia komunistov a zväzákov DNES dávajú také dôchodky = žobrácke
Porovnám s tebou
- začali ste ako 20 roční
- ty do dôchodku v 50 (odflákaných !!! 30 rokov)
- - dôchodok 850 €
- roboš do dôchodku v 62 (odpracovaných 42 rokov !! )
- - dôchodok 500 €
1) Keď niekde sa pretrhla hrádza, boli záplavy - okrem záchranárov, kto tam bol povolaný? TY? Ani náhodou - armáda. Takže žiadny prínos? Keď snehová kalamita odrezala obce od sveta - donášal si základné životné potreby obyvateľom TY? Ani náhodou - armáda.. A takto by som mohol opisovať ďalšie a ďalšie - ale ty si vtedy sedel pred telkou a pindal a pindal.
2) "Odflákaných" podľa teba len 27. Takže si spočítaj, čo som pred tými 27-mimi rokmi robil? Nesedel som - makal som.
Dôchodok 850 nemám - to by som bol veľmi rád - odpočítaj 2 stovky.
Robotník odmakal cez deň 8 hodín a mal padla. Ja som (podľa teba) odflákal pánu Bohu za chrbtom 16 hodín a nemal som padla, lebo som bol aj tých zvyšných 8 hodín (odpočinok) stále v práci.
Robotník keď mal dovolenku a volal ho šéf - poslal ho do ****. My keď sme mali dovolenku a zavolal veliteľ - dovolenka v tom okamihu skončila - išlo sa späť.
Robotník dostal mlatok a s nim makal, nechal po práci tak a nič sa nestalo. U nás sa za ten mlatok zodpovedalo. Ak robotník mlatok stratil - zaplatil škodu podľa toho, aký bol starý ten mlatok. u nás aj za 50-ročný mlatok sa platilo ako keby práve z fabriky vyšiel.

A len tak na okraj - keď spomínam tie odrezané dediny v zime - ty si sedel v teplúčku, popíjal pivečko, pchal do bachora klobásu, pozeral na telku a vrave si si, že tí blbí vojaci sa teraz tým snehom teperia.
Ja som vtedy 2 dni miesto sedenia v teplúčku bol v tej fujavici. Prerážali sme vojenskými vozidlami cesty, lebo cestárske nestačili, kolegovia na BVP-čkách vytrčení vonku, aby videli, vozili potraviny tam, kde sa iní nedostali.
Robil si to? NEROBIL ALE VYSKAKOVAŤ - TO VIEŠ.
Ty si si vtedy svoje sprdkavené gule v kresle zohrieval.
A teraz si svoju nevymáchanú chlebáreň dokážeš naširoko otvárať - chudák neduživý, lenivy.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Inak donkyi - je skomolenina donkey - takže si OSOL! A poriadny - a z oslov niekedy tiež nieto veľa osohu (ako z teba).

Ozaj - toto je tvoje selfie?


Kedysi som si u Franta Vobru zjednodušil podpis (za vyfasované súčiastky - dátumy som nepozeral = neviem)
- 1 deň asi 300
- druhý deň asi 200
- tretí deň voľno
- štvrtý deň mu prišla kontrola
Takže si príbuzný s jar88 - rovnaký grázel a zlodej...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
...sa dá vyvrátiť každý jeden bod...
Poviem Ti to inak, v prenesenom slova významu vety....snáď pochopíte.

Ukáž mi krásnu ženu a ja Ti ukážem muža, ktorý ju nechce pomilovať.
pellegriniho ? )
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
donkyi
Takže som trafil = zelená guma
1,
žiadny prínos pre štát
(a ešte by to pomaly chcelo jesť z iného ako záklaďák = nejaký veľký poštár si bol ????? )
1.ak si nemal modrú knižku, tak si mohol tiež podpísať. Tak sa nesťažuj.

2. ak si nemal modrú knižku a nepodpísal ako vojak z povolania, tak si na to mal nejaky dovod, lenže to už nespomenieš, že? Takže ja to vymenujem:
a) takmer nepretržita služba, ja som bol na ZVS ako spojka, takže viem junačik o tom svoje
b) ak sa s dobrovolnika nestalo velke zviera, tak bol medzi 2 kamenmi, ale hlavne drbkany od vyšších hodností. Pamätam, čo nas zakladakov z PROTE (prapor oprav techniky) sem tam poslali do terenu zabezpečovať strelby, napr. aj cez víkend a mal si ako gumak program na víkend, tak dovi kamoš.

3.ak si mal modru knižku, nemaš narok sa k teme vyjadrovať, lebo sa tomu prd rozumieš.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
duves
a) takmer nepretržita služba, ja som bol na ZVS ako
Vojenčil som na Západnom vojenskom okruhu...posádka bola medzi Plzňou a Chebom.

Zopár kilákov od kasárni bol objekt PVOS (protivzdušná obrana)...taký mesiac služby každý kvartál = hotová malina...či leto, či zima, či vietor, či dážď.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

donkyi
misoft
donkyi

Takže som trafil = zelená guma


- - dôchodok 850 €
1) Keď niekde sa pretrhla hrádza, boli záplavy - okrem záchranárov, kto tam bol povolaný?

2, Dôchodok 850 nemám - to by som bol veľmi rád - odpočítaj 2 stovky.

3,
A len tak na okraj - keď spomínam tie odrezané dediny v zime - ty si sedel v teplúčku, popíjal pivečko, pchal do bachora klobásu, pozeral na telku a vrave si si, že tí blbí vojaci sa teraz tým snehom teperia.
Ja som vtedy 2 dni miesto sedenia v teplúčku bol v tej fujavici.

4,
chudák neduživý
Ad
1,

A kedyže sa pretrhla od 1946 do 2016 ????????????

Raz za 70 rokov = v 1968 na Dunaji

2,
Takže IBA malý poštár

3,
Rok má 250 pracovných dní

A ty sa sťažuješ, že si musel
každý rok
3 krát
robiť AŽ dva dni za sebou
makačka lepšia ako teraz poslanci

4,
neduživý, ale živý !
Vojsko vyťahovalo z domov a zachraňovalo obyvateľstvo v zaplavených oblastiach pri povodniach už aj za 1. ČSR. A že tých povodní nebolo málo.
Po druhé, neoperuj tu pretrhnutím hrádzí, záplavy majú aj iné príčiny, úplne prirodzené.
https://www.aktuality.sk/clanok/1883...-od-roku-1993/
Nájdeš zdrojov koľko chceš, vrátane historických.
http://www.fyzickageografia.sk/geovedy/texty/trizna.pdf
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Strašne som zvedavý, kedy KIMdonkyi dostane ban. Síce sa tu šikovne infiltroval, ale to, že je to starý, zabanovaný užívateľ nezatají :-)))))))))) že 8XX + Lacotinka :-) + Amstrad a milión ďalších...
PS: takže som dočítal posledné 2 strany diskusie.
Veľmi rád by som vedel, aký úžitok /konkrétny/ má donkyi pre spoločnosť, nakoľko okrem slova darmožráč asi nevie nič iné povedať.
Či práve náhodou on nie je ten darmožráč, priživujúci sa na ostatných ľuďoch a neplatič daní.
Moja predstava? Frustrovaný uslintaný, pupkatý, poloplešaný živnostník /nie, že to budete vzťahovať obecne na každého, že mám niečo proti živnostníkom!/, veľmi predražený, aby nacigánil a naškrabal si pre seba a svoju ženu na nejakú tú dovolenku a bežné vozítko. Klame a kradne kade chodí.
Ľudia ho zavolajú iba raz, a potom si povedia, že nikdy viac, nakoľko jeho práca je veľmi nekvalitná, odfláknutá a dokonca drahšia ako práca vykonaná profesionálnou firmou a odborníkom.
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))) som sa nasmial, díky broňa :-))))))))))))
Naposledy upravil Nandrolon : 28.03.18 at 06:46
0 1
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

korela
donkyi
misoft
donkyi

Takže som trafil = zelená guma


- - dôchodok 850 €
1) Keď niekde sa pretrhla hrádza, boli záplavy - okrem záchranárov, kto tam bol povolaný?

2, Dôchodok 850 nemám - to by som bol veľmi rád - odpočítaj 2 stovky.

3,
A len tak na okraj - keď spomínam tie odrezané dediny v zime - ty si sedel v teplúčku, popíjal pivečko, pchal do bachora klobásu, pozeral na telku a vrave si si, že tí blbí vojaci sa teraz tým snehom teperia.
Ja som vtedy 2 dni miesto sedenia v teplúčku bol v tej fujavici.

4,
chudák neduživý
Ad
1,

A kedyže sa pretrhla od 1946 do 2016 ????????????

Raz za 70 rokov = v 1968 na Dunaji

2,
Takže IBA malý poštár

3,
Rok má 250 pracovných dní

A ty sa sťažuješ, že si musel
každý rok
3 krát
robiť AŽ dva dni za sebou
makačka lepšia ako teraz poslanci

4,
neduživý, ale živý !
Vojsko vyťahovalo z domov a zachraňovalo obyvateľstvo v zaplavených oblastiach pri povodniach už aj za 1. ČSR. A že tých povodní nebolo málo.
Po druhé, neoperuj tu pretrhnutím hrádzí, záplavy majú aj iné príčiny, úplne prirodzené.
https://www.aktuality.sk/clanok/1883...-od-roku-1993/
Nájdeš zdrojov koľko chceš, vrátane historických.
http://www.fyzickageografia.sk/geovedy/texty/trizna.pdf
I. ČSR bola aj po 1946 ?
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
romana147
I. ČSR bola aj po 1946 ?
Ako sa to vezme ... uhol pohladu a nazoru.
Bol som na prednaske kde odznelo, ze po 2. SV na konferenciach sa prijala teza, ze CSR sa za vojny nerozdelila a funguje neprerusene = Cesi presadili ze Slovensko ziadnu samostatnost nikdy nemalo.
Podla toho 1. CSR fungovala az do Vitazneho Unora, cize aj po 1946.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

že pozdravujeme to zarastené zlodejské nenávistné hovado

v týchto dňoch všeobecní lekári dostávajú ďalšie a ďalšie faktúry na stovky eur na udržiavanie systému eZdravia v ich softvéroch. Za peniaze, ktoré dostávajú za diagnostiku a liečbu svojich pacientov, si majú kupovať predražený softvér, k čomu ich núti neschopnosť štátu

https://spravy.pravda.sk/domace/clan...brany-projekt/
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

donkyi
bjuty smis
že pozdravujeme to zarastené zlodejské nenávistné hovado

v týchto dňoch všeobecní lekári dostávajú ďalšie a ďalšie faktúry na stovky eur na udržiavanie systému eZdravia v ich softvéroch. Za peniaze, ktoré dostávajú za diagnostiku a liečbu svojich pacientov, si majú kupovať predražený softvér, k čomu ich núti neschopnosť štátu

https://spravy.pravda.sk/domace/clan...brany-projekt/

A veď buzy Tomi nie je zarastený / odišiel iba 22.marca

jáj, ty myslíš tohoto

Alarmujúce, takmer zdvojnásobenie času, o ktorý sa onkologickým pacientom predĺžilo čakanie na zákroky po Valockého nástupe, ukazuje, že nestačí posudzovať len ekonomické výsledky, ktorými sa poslanec Smeru na svojom druhom miestečku chválil.

Tu totiž už nejde o smerácke kšefty, nominácie a posty pre našich ľudí, ale oveľa viac než inde, ide o život.

Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/20790986/...#ixzz5B2tRfAEG
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

donkyi
Na prvý pohľad :
mladý
sprostý
smerák = nebezpečný
S tým posledným - SÚHLASÍM.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

donkyi
Handrolon
Strašne som zvedavý, kedy KIMdonkyi dostane ban. Síce sa tu šikovne infiltroval, ale to, že je to starý, zabanovaný užívateľ nezatají :-)))))))))) že 8XX + Lacotinka :-) + Amstrad a milión ďalších...
PS: takže som dočítal posledné 2 strany diskusie.
Veľmi rád by som vedel, aký úžitok /konkrétny/ má donkyi pre spoločnosť, nakoľko okrem slova darmožráč asi nevie nič iné povedať.
Či práve náhodou on nie je ten darmožráč, priživujúci sa na ostatných ľuďoch a neplatič daní.
Moja predstava? Frustrovaný uslintaný, pupkatý, poloplešaný živnostník /nie, že to budete vzťahovať obecne na každého, že mám niečo proti živnostníkom!/, veľmi predražený, aby nacigánil a naškrabal si pre seba a svoju ženu na nejakú tú dovolenku a bežné vozítko. Klame a kradne kade chodí.
Ľudia ho zavolajú iba raz, a potom si povedia, že nikdy viac, nakoľko jeho práca je veľmi nekvalitná, odfláknutá a dokonca drahšia ako práca vykonaná profesionálnou firmou a odborníkom.
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))) som sa nasmial, díky broňa :-))))))))))))
Pozri trulinko

1,
Som na Porade o 2-3 roky dlšie ako ty
Poradiť viem
- strojarinu
- stavarinu
- energetiku
- silnoprúd
- PO
- BOZP
- ZP (pre teba : zákonník práce)
- kataster

2,
Teba som nevidel odborne poradiť ani 20 % z tvojich príspevkov
3,
Otváraš si hubu o ban a sám porušuješ etiku
4, Nemal som milion nickov, ale po 1100 som prestal počítať
5,
Tvoja predstava vznikla, keď si sa pozrel do zrkadla
6, naivnému tupčekovi : Sú nicky, ktoré ukazujem (a sú potom banované) / ktoré niekto z rozumnejších rozozná / aj iné / aj spiace.
7, Na rozdiel od teba neútočím na osoby, iba ak
- neoprávnene brblú iným
- píšu otrasné hovadiny.
Radit si ma nevidel, lebo do tem, v ktorych radim, ty a tebe podobni ani nepachnu. Odborne temy, kde ja som doma a vyzivam sa v nich, su pre teba a tebe podobnych spanielska dedina. To, co ty radis vie hociktory prvak, druhak na hocijakej ucnovke. Teda po novom SOŠ.
Nemusis mi toto iste duplikovat aj do mojich SS. Zase si sa ukazal, ty chudacisko.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

donkyi

Pozri trulinko

1,
Som na Porade o 2-3 roky dlšie ako ty
Poradiť viem
.................................................. .....................
7, Na rozdiel od teba neútočím na osoby, iba ak
- neoprávnene brblú iným
- píšu otrasné hovadiny.
Z vybraného:
1) Si tu dlhšie, pretože ak ťa vyhodia dverami, vlezieš sem oknom pod iným nickom - a za tú dobu si ich zmenil aspoň 150. Ale možno ťa niekto odtiaľ skutočne vysánkuje.... Ale nie si tu dlhšie ako ja, pričom ja som za celú dobu nick nezmenil - neprevraciam kabát, ako ty (čo je vlastnosť červených a štbákov).
7) Vraj neútočíš - veď ty si vo "vojnovom stave" permanentne. Brbleš iným - i tam, kde by si mal držať hubu, pretože o niektorých veciach vieš totálne ho*no a píšeš tiež hovä*iny.

Čakám, kedy niekomu dôjde trpezlivosť a vymaže ťa (i keď ty sa znova vrátiš pod iným nickom - žiaľ tvoja obrazotvornosť je tak chudobná, že sa ťa podľa tých nickov dá ihneď identifikovať ako TROLLa.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
donkyi
Poradiť viem
- strojarinu
- stavarinu
- energetiku
- silnoprúd
- PO
- BOZP
- ZP (pre teba : zákonník práce)
- kataster
Nebude jednoduchšie vymenovať čo nevieš? To by bolo kratšie ty chrobák truhlík!
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

duves
donkyi
Poradiť viem
- strojarinu
- stavarinu
- energetiku
- silnoprúd
- PO
- BOZP
- ZP (pre teba : zákonník práce)
- kataster
Nebude jednoduchšie vymenovať čo nevieš? To by bolo kratšie ty chrobák truhlík!
Zaujímavé, ako rýchlo sa vie naša "Poraďácka skupinka" zmobilizovať v prípade, že tu niekto vyjadrí svoj názor. Pritom sa nikdy nevyjadrujú k názoru, ako takému, ale výhradne k nicku, za ktorým vidia osobu.
-----------------------------
Ako keby pre nich bola podstatná osoba a nie názor, postoj, myšlienka a podobne. Pritom je tu každému nad slnko jasné, že im ide len a len o spochybnenie názoru prostredníctvom spochybňovania a zosmiešňovania osoby za nickom.
--------------------------------------
Každý, kto vie niečo viac, ako oni, je pre nich chrobák truhlík, alebo aspoň troll.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nie len to, ešte aj vyžadujú ban......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Ako keby pre nich bola podstatná osoba a nie názor, postoj, myšlienka a podobne. Pritom je tu každému nad slnko jasné, že im ide len a len o spochybnenie názoru prostredníctvom spochybňovania a zosmiešňovania osoby za nickom.
--------------------------------------
Každý, kto vie niečo viac, ako oni, je pre nich chrobák truhlík, alebo aspoň troll.
TY sa máš čo práve k tomuto vyjadrovať.
TY, čo v skoro každom príspevku osočuješ, urážaš, zosmiešňuješ...a je ti úplne jedno, či sa jedná o muža alebo o ženu.
Samozrejme, že priložíš ruku k dielu a pripojíš sa k tomu, z koho máš úžitok.

...ozaj, čo TY vieš viac ???
Písať neskutočne dlhé traktáre o témach, ktoré nemajú konca kraja ? Dokonca obviňuješ, že sa téma nedokončí...? Ale ako sa niečo môže dokončiť, keď sa ani nezačalo ? Ako môžeš niečo dokončiť, keď ani autori - politici nevedia, ako sa to alebo ono skončí ?
------------------------
Omyl...pre mňa nie si ani truhlík, ani troll...nazvať ťa takto, urazím truhlíka a trolla.
Pre mňa si len a len ujo.


P.S.:
Že si klamár, zlodej a aj potencionálny vrah...to ani nevravím.
3 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
nie len to, ešte aj vyžadujú ban......
To je úplne jasné, veď oni nepotrebujú oponenta. Oni si tu vystačia aj sami.
-----------------------------------------
Jeden z nich napíše "zas nám preletel nad záhradou traktor".
A druhý na to "to nemohol byť traktor, to bol kombajn".
A ak im do toho niekto vstúpi s príspevkom, že "neblbnite, veď traktor a ani kombajn nelieta", tak napíšu, že ich zosmiešňuješ, urážaš a že si truhlík a troll. Atreba ti dať ban.
2 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať