Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis

A teraz mi tu guma napise, ze vymyslam...
Ako ked som pisal, ako som kupoval hanacku vodku a piva devetakovi a ked sme to vychlastali, zacal ma nahanat s nabitou ostrou...)) ze som mu vypil hanacku...

Pisar- motocyklista, 104 pluk prokopa vekeho tachov
Nie stabny....1.prapor.......
Narážaš na mňa s tým vymýšľaním ?
Nie, nevymýšľaš...verím Ti. Ja som bol neďaleko - v Stříbre.

Svoje zážitky nedávam...neuverili by ste mi.

P.S.:
Pisár ? Takže štábna krysa ? Hajzel ? Donášač ? Bonzák ?
U nás pisárkovia chodili kanálmi, niekedy pred večierkou sa dostavili...inak smola, prípadne aj deka.

Vymýšľam ?
Eééééj veru nie.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... :-))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Inak - i taký pisár bol niekedy užitočný - ak bolo potrebné niečo rýchlo pichnúť na schválenie...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
bjuty smis

A teraz mi tu guma napise, ze vymyslam...
Ako ked som pisal, ako som kupoval hanacku vodku a piva devetakovi a ked sme to vychlastali, zacal ma nahanat s nabitou ostrou...)) ze som mu vypil hanacku...

Pisar- motocyklista, 104 pluk prokopa vekeho tachov
Nie stabny....1.prapor.......
Narážaš na mňa s tým vymýšľaním ?
Nie, nevymýšľaš...verím Ti. Ja som bol neďaleko - v Stříbre.

Svoje zážitky nedávam...neuverili by ste mi.

P.S.:
Pisár ? Takže štábna krysa ? Hajzel ? Donášač ? Bonzák ?
U nás pisárkovia chodili kanálmi, niekedy pred večierkou sa dostavili...inak smola, prípadne aj deka.

Vymýšľam ?
Eééééj veru nie.
Ono tí pisári boli užitoční blbci, mali pocit svojej výnimočnosti, a za to dostali nejaký nepodstatný benefit, to bola podobná pozícia ako kontrášov šofér, plnil si úlohy a tiež pred nikto nič nepovedal.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kontrášov som neznášal - furt mali uši ako radary našponované.... a kontrášov šofér i u nás bol persona non grata .... nik sa s nim nebavil. Ráno vypadol, prišiel pred večierkou.
Velitelia čiat, rôt... pre nich bol vzduch.

Mňa tiež lákali ku kontrášom - poslal som ich do **** - lepšie mi bolo s mojimi VD, VČ, s obyčajnými vojakmi - od tých si aspoň vedel, čo očakávať.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

NATO rozhodlo že do konca roka 2019 sa majú preveriť všetky komunikácie tak aby bol zabezpečený bezproblémový presun vojenskej techniky. (Ak sa má zabezpečiť rýchly presun techniky zo západu na východ tak cesta bude rovnako priechodná z východu na západ ) Horšie je to v Nemecku tam sú komunikácie prispôsobené hospodárskym potrebám, teda južno - severným smerom a aj rieky majú podobnú orientáciu. Plánovanie presunov tam bolo dosť zložité pretože HAS - ky (Hlavní armádní silnice) by sa križovali s existujúcou sieťou a tokmi
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Kontrášov som neznášal - furt mali uši ako radary našponované.... a kontrášov šofér i u nás bol persona non grata .... nik sa s nim nebavil. Ráno vypadol, prišiel pred večierkou.
Velitelia čiat, rôt... pre nich bol vzduch.

Mňa tiež lákali ku kontrášom - poslal som ich do **** - lepšie mi bolo s mojimi VD, VČ, s obyčajnými vojakmi - od tých si aspoň vedel, čo očakávať.
ale on chudák za to nemohol, posledného som mal ako vodiča AV l5 a prišiel kontráš a povedal že si ho berie, chudák vodič ma prosil aby som ho nepúšťal.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pavol54
NATO rozhodlo že do konca roka 2019 sa majú preveriť všetky komunikácie tak aby bol zabezpečený bezproblémový presun vojenskej techniky. (Ak sa má zabezpečiť rýchly presun techniky zo západu na východ tak cesta bude rovnako priechodná z východu na západ ) Horšie je to v Nemecku tam sú komunikácie prispôsobené hospodárskym potrebám, teda južno - severným smerom a aj rieky majú podobnú orientáciu. Plánovanie presunov tam bolo dosť zložité pretože HAS - ky (Hlavní armádní silnice) by sa križovali s existujúcou sieťou a tokmi
Sú na to zdroje?
Im fakt za*ebava. Kto zavelí do útoku? Kiska? A kiskoidi ho budu nasledovať v prvej línii, alebo budú sedieť niekde v závetrí?
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

duves
pavol54
NATO rozhodlo že do konca roka 2019 sa majú preveriť všetky komunikácie tak aby bol zabezpečený bezproblémový presun vojenskej techniky. (Ak sa má zabezpečiť rýchly presun techniky zo západu na východ tak cesta bude rovnako priechodná z východu na západ ) Horšie je to v Nemecku tam sú komunikácie prispôsobené hospodárskym potrebám, teda južno - severným smerom a aj rieky majú podobnú orientáciu. Plánovanie presunov tam bolo dosť zložité pretože HAS - ky (Hlavní armádní silnice) by sa križovali s existujúcou sieťou a tokmi
Sú na to zdroje?
Im fakt za*ebava. Kto zavelí do útoku? Kiska? A kiskoidi ho budu nasledovať v prvej línii, alebo budú sedieť niekde v závetrí?
však to bolo v nejakých správach, určite na to budú prachy, a tí najzásadovejší čo budú kričať "na nich" určite niekde zalezú do bunkrov
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
To bude asi inšpirácia od bratra žižku: "Když jich bude moc, tak couvnem, když málo, tak hŕŕŕ na ně!"
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
bjuty smis

A teraz mi tu guma napise, ze vymyslam...
Ako ked som pisal, ako som kupoval hanacku vodku a piva devetakovi a ked sme to vychlastali, zacal ma nahanat s nabitou ostrou...)) ze som mu vypil hanacku...

Pisar- motocyklista, 104 pluk prokopa vekeho tachov
Nie stabny....1.prapor.......
Narážaš na mňa s tým vymýšľaním ?
Nie, nevymýšľaš...verím Ti. Ja som bol neďaleko - v Stříbre.

Svoje zážitky nedávam...neuverili by ste mi.

P.S.:
Pisár ? Takže štábna krysa ? Hajzel ? Donášač ? Bonzák ?
U nás pisárkovia chodili kanálmi, niekedy pred večierkou sa dostavili...inak smola, prípadne aj deka.

Vymýšľam ?
Eééééj veru nie.
Zas tu predvádzaš čo si zač. A keď ti tú bezcharakternosť niekto pripomenie, začneš skákať ako hulvát. Už aj v minulosti si tu prezentoval tú vašu demokraciu v podobe "ala deka".
Uvedomuješ si vôbec, čo tým prezentuješ? Asi nie.
Ale aj keď si to neuvedomuješ, vypovedá to o tebe a o všetkých tebe podobných naozaj všetko.
-------------------------------------
Teraz ti to nemám chuť vysvetľovať, ale po sviatkoch ti to vysvetlím.
Teda v prípade, že budeš mať o to záujem.
(deka - kolektívna vina - šikana - povyšovanie a ponižovanie)
PS:
Po sviatkoch ti to tu tak či tak vysvetlím, aby aj ostatní vedeli, ako funguje myslenie na úrovni jaštera.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
PS:
Po sviatkoch ti to tu tak či tak vysvetlím, aby aj ostatní vedeli, ako funguje myslenie na úrovni jaštera.
....
nonehovor.jpg  
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
účtovníci do bránky
https://hokej.pravda.sk/nhl/clanok/4...ocny-uctovnik/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jar88

misoft napíše že sa hrával s tankom.
O tých tankoch si splietal TY, ja som ich nespomenul ale čo sa dá očakávať od priblblého jar88, chválenkára, Truhlíka, ktorí ani nevie čo písal predtým....
Naviac, my sme tanky vedeli štartovať aj so slabými baterkami. Dokonca aj v zime.

Bol som vodič tanku a aj vodič vyprošťováku.
TOTO SÚ TVOJE SLOVÁ - KLAMÁR jeden! Podvodník, grázel....

@1martinov..... Chcel by som vidieť ten tvoj nočný stolík.....
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
jar88

misoft napíše že sa hrával s tankom.
O tých tankoch si splietal TY, ja som ich nespomenul ale čo sa dá očakávať od priblblého jar88, chválenkára, Truhlíka, ktorí ani nevie čo písal predtým....
Naviac, my sme tanky vedeli štartovať aj so slabými baterkami. Dokonca aj v zime.

Bol som vodič tanku a aj vodič vyprošťováku.
TOTO SÚ TVOJE SLOVÁ - KLAMÁR jeden! Podvodník, grázel....

@1martinov..... Chcel by som vidieť ten tvoj nočný stolík.....
vodič T- 55, MT 55, VT 55 každý je iný kurz, teda sa nedá len tak presadať
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 bol vodic PKD :-))))))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

1martinov
1martinov
bjuty smis
,

Páčia sa mi takéto stručné príspevky.

A pritom sú
- pravdivé
- vyjadria skoro všetko
- neurážajú
- atď
Škoda , že ho zmazal
.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
jar88

misoft napíše že sa hrával s tankom.
O tých tankoch si splietal TY, ja som ich nespomenul ale čo sa dá očakávať od priblblého jar88, chválenkára, Truhlíka, ktorí ani nevie čo písal predtým....
Naviac, my sme tanky vedeli štartovať aj so slabými baterkami. Dokonca aj v zime.

Bol som vodič tanku a aj vodič vyprošťováku.
TOTO SÚ TVOJE SLOVÁ - KLAMÁR jeden! Podvodník, grázel....

@1martinov..... Chcel by som vidieť ten tvoj nočný stolík.....
vodič T- 55, MT 55, VT 55 každý je iný kurz, teda sa nedá len tak presadať
Ale veď Truhlík jar88 nepotreboval žiadne kurzy - on bol "talent" od prírody - nasadol a hneď všetko vedel ... niečo mi to pripomína - MATRIX.... naťukal program a hneď Trinity vedela na Bell UH-1 lietať (možno mu tiež nejaký "program" vo sne zaúradoval a potom sa zobudil).
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
pavol54
misoft
jar88

misoft napíše že sa hrával s tankom.
O tých tankoch si splietal TY, ja som ich nespomenul ale čo sa dá očakávať od priblblého jar88, chválenkára, Truhlíka, ktorí ani nevie čo písal predtým....
Naviac, my sme tanky vedeli štartovať aj so slabými baterkami. Dokonca aj v zime.

Bol som vodič tanku a aj vodič vyprošťováku.
TOTO SÚ TVOJE SLOVÁ - KLAMÁR jeden! Podvodník, grázel....

@1martinov..... Chcel by som vidieť ten tvoj nočný stolík.....
vodič T- 55, MT 55, VT 55 každý je iný kurz, teda sa nedá len tak presadať
Ale veď Truhlík jar88 nepotreboval žiadne kurzy - on bol "talent" od prírody - nasadol a hneď všetko vedel ... niečo mi to pripomína - MATRIX.... naťukal program a hneď Trinity vedela na Bell UH-1 lietať (možno mu tiež nejaký "program" vo sne zaúradoval a potom sa zobudil).
A po zobudeni zistil:
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...X4F5e9v1ERVcjZ
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať