Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Tu máte logické vysvetlenie, na čom v skutočnosti fičí mafia.

To pre tých, čo milujú štátny sociálny kapitalizmus.
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

duves
jar88
Nandrolon
bjuty smis
čo keby ste si založili tému :

ako urážať jar88 ??

málo ludí ste už odtialto vyhnali ??

budete tam len vy 5. ....nik vám to nebude kaziť.....
Akože piati, dúfam, že si započítal aj seba aj Jara88, lebo inak je to zle spočítané! :-))))
Ty sa nezdáš, si dobrý (počtár)
1. buchač
2. misoftík
3. pavol54
4. Nandrolon
5. duves
----------------------
6. bjuty smis
7. jar88
-----------------------------------
Počuj Hadrolon, na začiatku som si myslel, že si dobrý, ale akonáhle som si to napísal, vidím, že nám to v tých počtoch trošku hapruje.
Počúvaj fešák. Roky som sa vyhybal temam, kde neustale kde koho v kuse poúčaš a osieraš. A ver mi, vobec mi to nechýbalo a možem sa o5 na take obdobie tvojmu primitívnemu okiadzania vyhnuť. A kde máš toho kamoša buzerantskeho? Pri sebe? Tak si pekne šuchnite, vidno, že ťa má rád.
Ale veď ja som neosieral teba, ja som ti len vysvetľoval a argumentoval, že peniaze sa netlačia z ničoho, že úrok je potrebný, atak podobne.
3 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

jar88
Tu máte logické vysvetlenie, na čom v skutočnosti fičí mafia.

To pre tých, čo milujú štátny sociálny kapitalizmus.
Vezmite si k tomu ešte túto spoveď smeráčky a mali by ste mať jasno.
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Spomenie si ešte niekto, kedy bol Fico v nemocnici s "údajnými" zdravotnými problémami?
Vraj mal namále, ale akosi sa rýchlo zotavil.
Kto vie koľko miliard sa od jeho zotavenia podnes, našim oligarchom dostalo?
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Takto sa robí liberálna politika! :-)))
Príspevok z diskusie FB na stránke Igora Matoviča:

" A VIE MATOVIČ AJ O TOM ???? )) ja len či vie.... :

• Lúpež
za 3 milióny eur
Richard Sulík
pomohol svojej firme FaxCopy získať za babku lukratívne pozemky v Bratislave, na ktorých neskôr zarobil 86,6 miliónov korún, čo je 2,74 milióna eur. V roku 2005 bol Sulík riaditeľom bratislavskej mestskej firmy Odvoz a likvidácia odpadu (OLO). Zároveň bol hlavným akcionárom FaxCopy.
OLO zorganizovala predaj svojich pozemkov v mestskej časti Vajnory s rozlohou 17 tisíc m2. Tieto pozemky kúpila Sulíkova firma od OLO za 44,2 milióna korún. Lepšie povedané, riaditeľ OLO Sulík ich predal akcionárovi FaxCopy Sulíkovi, ktorý ich obratom predal s takmer 100-percentným ziskom. Čo iné, ako takéto konanie, je zneužitím právomocí verejného činiteľa,
klientelizmus a korupcia? Z moci úradnej predávať sebe samému pozemky vo verejnom vlastníctve nie je ani liberálne, ani fér. Richard Sulík okradol Bratislavčanov o takmer 3 milióny eur! Keď Richard Sulík končil vo funkcii riaditeľa mestského podniku Odvoz a likvidácia odpadu (OLO), sám sebe priklepol odmenu vo výške pol milióna korún. V roku 2006 napísal riaditeľ OLO Sulík List vedúcej personálneho a mzdového oddelenia
firmy, aby mu vyplatila ako odmenu päťnásobok jeho mesačnej mzdy. Keďže Sulík zarábal kráľovských 100 tisíc korún, jeho odmena činila rovných 500 tisíc korún, teda 16 597 eur. Liberál, ktorý hlása zásadu slobodného trhu, si z verejných zdrojov uchmatol nielen 3 milióny eur za pozemky z mestského podniku, ešte si k tomu nadelil kráľovský zlatý padák. Keď sa takto doja mestské podniky, je ľahké byť liberálom a poúčať ľudí o sile neviditeľnej ruky trhu. Najmä ak tá Sulíkova ruka vie, ako
vytiahnuť peniaze z našej spoločnej kasy. Z nemorálneho
konania predsedu SaS Richarda Sulíka si zobral príklad jeho nominant na funkciu riaditeľa Košickej teplárne Ivan Zich. Jeho zlatý padák činil 90 tisíc eur. SaS bola vo vláde Ivety Radičovej a, samozrejme, posúvala svojim kádrom trafiky v štátnych podnikoch. V roku 2011 vyšlo najavo, že Sulíkov nominant
Ivan Zich pôsobil v Košickej teplárni len štyri mesiace, avšak keď sa z funkcie porúčal, lebo sa vracal do svojej súkromnej firmy, zobral si od štátu spomínaných 90 tisíc eur, pričom jeho mesačný plat dosahoval 13 tisíc eur. Ako sa ukazuje, liberalizmus Richarda Sulíka a jeho priateľov sa zakladá na slobode bezohľadne dojiť verejné zdroje.
Juraj Králik bol šéfom Žilinskej teplárenskej, pretože si ho do tejto funkcie počas prvej Ficovej vlády presadil predseda SNS Ján Slota, ktorého Richard Sulík pre jeho korupčné správanie volal Johny Cash. Keď sa SaS po nástupe Radičovej vlády
zmocnila vplyvu nad energetikou, presunula Juraja Králika o dve doliny južnejšie a spravila z neho riaditeľa Zvolenskej teplárenskej. Richardovi Sulíkovi evidentne prekážalo iba to, že kradol Ján Slota a jeho nominanti, nie samotný fakt, že dochádzalo k lúpežiam na štátnom majetku. Inak by nemohol Slotovho nominanta urobiť šéfom teplárne vo Zvolene. Juraj
Králik mal pritom poriadne za ušami. V roku 2008 predal emisné povolenky na 60-tisíc ton „teplého vzduchu“ o takmer 800 tisíc eur menej, ako boli v tom čase trhové ceny. Sulíkov nominant nám opäť predviedol, ako vyzerá liberalizmus, sloboda a solidarity SaS v praxi. Richard Sulík a česká mafia Marián Kočner nebol prvý mafián, s ktorým sa predseda SaS zbratal. Prvé skúsenosti získal v Českej republike, kde pôsobil v rokoch 2006 – 2007 ako poradca ministra financií Vlastimila Tlustého. Vlastimil Tlustý bol členom Komunistickej strany Československa, čo liberálovi Sulíkovi zjavne neprekážalo
To by nebolo najhoršie. Z policajného odpočúvania totiž vyplynulo, že Vlastimil Tlustý posluhoval českému kmotrovi, mafiánskemu bossovi Františkovi Mrázkovi. Minister financií Tlustý poskytoval Mrázkovi strategické utajované informácie cez bieleho koňa Igora Šafranka. Richard Sulík túto metódu
zdokonalil. Žiadneho sprostredkovateľa nepotreboval. Mafiánovi Kočnerovi chodil donášať do jeho honosnej vily na bratislavskej Kolibe osobne. Lietadlom na večeru s oligarchom
Ján Sabol bol mecenášom Sulíkovej SaS. Pred voľbami v roku 2010 do nej vrazil niekoľko miliónov eur a nerobil to preto, lebo bol presvedčený liberál. Sabol je oligarcha, ktorý bohatol na privatizácii už počas Mečiarovo bezuzdného rabovania v 90. rokoch minulého storočia. Ján Sabol nebol jediný mecenáš
SaS. Bol medzi nimi aj zakladateľ a partner investičnej skupiny Penta Jozef Špirko, od ktorého Richard Sulík prevzal v igelitke 5 miliónov v hotovosti. Bez zmluvy a vystavenia príjmového účtovného dokladu. Keď sa stal Richard Sulík predsedom parlamentu, jeho hlavný mecenáš Ján Sabol ho pozval do Salzburgu na jahňacinu. Dňa 28. júla 2010 leteli na túto rozšafnú
párty súkromným lietadlom iného oligarchu – mečiarovského privatizéra a akcionára Smeru Vladimíra Poóra. Keď celá kauza praskla, Sulík až dodatočne predložil antedatovanú potvrdenku, že si let na večeru zaplatil sám. V skutočnosti celé lietadlo, ako aj konzumáciu jahňaciny a vyberaných vín v Salzburgu platil oligarcha a mecenáš SaS Ján Sabol. Pokus o podvod: Liberálny dom. Poslanci dostávajú zo štátneho rozpočtu na prenájom
kancelárií v regiónoch okolo 900 eur mesačne. Richard Sulík a ďalších 15 členov liberálneho výkvetu SaS sa rozhodlo, že bude na peniazoch z našich daní zarábať. Presne 3. augusta 2010 si 16 členovia SaS na čele s Richardom Sulíkom založili firmu Liberálny dom, s. r. o., s cieľom prenajímať nehnuteľnosti. Najväčší podiel vo firme má predseda Sulík. Strana oznámila, že táto spoločnosť kúpi dom na Priemyselnej ulici v Bratislave
a bude v nej prenajímať kancelárie poslancom NR SR za SaS. Richard Sulík a jeho partia teda plánovali splatiť kúpu domu za štátne peniaze a potom z našich daní vytvárať aj zisk. Naozaj, veľmi liberálny prístup k podnikaniu a tvorbe zisku. Sulíkov plán nevyšiel len preto, lebo do celého procesu vstúpila premiéra Iveta Radičová, ktorá autoritatívne vyhlásila: „Ide o úplný nonsens, aby zákonodarcovia používali peniaze daňových poplatníkov na financovanie kancelárií v dome, ktorý im patrí.“
Sulík napokon síce ustúpil, poslanci si uňho kancelárie neprenajali. SaS dom za 1,25 milióna eur napokon aj tak kúpila, pričom na zaplatenie časti ceny použila aj príspevok zo štátneho rozpočtu za voľby. Tieto peniaze, na ktoré sa Sulíkovi zložili občania svojimi daňami, mali byť použité na činnosť strany, nie na nákup nehnuteľnosti, ktorej majiteľom je súkromný firma 16 členov SaS."

To zase bjuty bude nas.....ý :-))))))))))))
1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Vždy je mi do smiechu, keď sa prevalí, že najväčší DEMOKRATI, LIBERÁLI, UZNÁVAČI VOĽNÉHO TRHU, sú alebo v minulosti boli prisatí na štátny cecok a okrádali tých druhých "komunistov, fašistov, dôchodcov a ostatných okolo seba".
Ja to furt hovorím, ak by neokradli nás všetkých, nemali by to, čo majú... Zarobiť sa dá iba do "určitého bodu", všetko "nad" je zlodejina. Ten bod je samozrejme v každom štáte iný a nie je nijako definovaný. Inteligentný človek dokáže vždy posúdiť, či je to možné zarobiť, alebo iba ukradnúť.
Naposledy upravil Nandrolon : 10.04.18 at 14:04
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Vždy je mi do smiechu, keď sa prevalí, že najväčší DEMOKRATI, LIBERÁLI, UZNÁVAČI VOĽNÉHO TRHU, sú alebo v minulosti boli prisatí na štátny cecok a okrádali tých druhých "komunistov, fašistov, dôchodcov a ostatných okolo seba".
Ja to furt hovorím, ak by neokradli nás všetkých, nemali by to, čo majú... Zarobiť sa dá iba do "určitého bodu", všetko "nad" je zlodejina. Ten bod je samozrejme v každom štáte iný a nie je nijako definovaný. Inteligentný človek dokáže vždy posúdiť, či je to možné zarobiť, alebo iba ukradnúť.
Jasné, že inteligentný to dokáže.

Ale ten dokáže aj iné posúdiť.
Nie len to čo ty.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon, až čo len čiastočne pochopíš o čom sa v tom rozhovore bavia, prestaneš tu tie svoje hlúposti prezentovať.

Tu sa jedná o vzdelávanie.
Mal by si sa naučiť aj myslieť.
Naposledy upravil jar88 : 10.04.18 at 14:42
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ak si myslis, ze tie tvoje hodinove ejakulaty budem pozerat, tak to si na omyle. Hlupak a zlodej ako ty mi nema co dat. To uz v ZOO od opic sa clovek viac nauci.
PS: namiesto tlacenia tvojich mudrosti by si sa mal zamyslat skor nad tym, preco skoncila ta tvoja multigeneracna idylka s vlastnym pisoarom a psami. Dokonca ani tvoje nakradnute peniaze neudrzali tu tvoju rodinu pokope. Myslel som si, ze sa tak stane az po deleni dedicstva, ale vidim, ze tvoje deti to stihli este skor...
Naposledy upravil Nandrolon : 10.04.18 at 15:23
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Ak si myslis, ze tie tvoje hodinove ejakulaty budem pozerat, tak to si na omyle. Hlupak a zlodej ako ty mi nema co dat. To uz v ZOO od opic sa clovek viac nauci.
PS: namiesto tlacenia tvojich mudrosti by si sa mal zamyslat skor nad tym, preco skoncila ta tvoja multigeneracna idylka s vlastnym pisoarom a psami. Dokonca ani tvoje nakradnute peniaze neudrzali tu tvoju rodinu pokope. Myslel som si, ze sa tak stane az po deleni dedicstva, ale vidim, ze tvoje deti to stihli este skor...
Tieto tvoje pokusy o urážku sú skutočne o ničom.
Naviac chápem aj to, že opice by ťa mohli čo to aj naučiť. To čo je v tých videách je aj tak pre teba neskutočne náročné a to aj na čo len čiastočné pochopenie.
-----------------------------
Je to len informácia. Informácia, ktorú môžeš, ale aj nemusíš posúdiť.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tvoje informacie si strc do analu. Pre mna su bezcenne, neprinosne, hlupe a primitivne tvojmu veku a mysleniu.
0 3
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Tvoje informacie si strc do analu. Pre mna su bezcenne, neprinosne, hlupe a primitivne tvojmu veku a mysleniu.
To nie sú informácie odo mňa.
A je nepodstatné, čo ťa na nich nezaujíma, tak či tak zostaneš len ovcou pre tých, čo ťa v robote používajú.
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
Tvoje informacie si strc do analu. Pre mna su bezcenne, neprinosne, hlupe a primitivne tvojmu veku a mysleniu.
To nie sú informácie odo mňa.
A je nepodstatné, čo ťa na nich nezaujíma, tak či tak zostaneš len ovcou pre tých, čo ťa v robote používajú.
A ty nezamestnany idiot chodiacI este tych par poslednych rokov pred riadnym dochodkom po urade prace, ty PABLB.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

922
Nandrolon
Tvoje informacie si strc do analu. Pre mna su bezcenne, neprinosne, hlupe a primitivne tvojmu veku a mysleniu.
Pretoze si hlupy, bezcenny, primitivny
K tebe sa radsej nevyjadrujem, lebo by som musel samotne vyjadrenie poskladat z tych najtvrdsich nadaviek. Si bezprinosny KIM 922. Teba museli v detstve asi zneuzivat, inac si neviem tvoj chory stav vysvetlit!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

nandrolon a prečo by som mal byť nasratý ?
že tu kopíruješ blbosti ??

pokial neporušuješ pravidlá porady, tak je to ok....

nie ako v tých ostatných príspevkoch...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
pokial neporušuješ pravidlá porady, tak je to ok....
nie ako v tých ostatných príspevkoch...
Mám za to, že nie si v obraze. Ide o to, že určité príspevky boli v tejto a aj inej téme vymazané.
Polemiku a urážky začal niekto iný citáciou z šuťáku...podotýkam, že citácia bola vytrhnutá z kontextu a poukazovala len a len na jedno slovo. Tým slovom ohodnotil Nandy sám seba, lebo niečo domrvil.

Zvyšok neriešim....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

922
Nandrolon
922
Nandrolon
Tvoje informacie si strc do analu. Pre mna su bezcenne, neprinosne, hlupe a primitivne tvojmu veku a mysleniu.
Pretoze si hlupy, bezcenny, primitivny
K tebe sa radsej nevyjadrujem, lebo by som musel samotne vyjadrenie poskladat z tych najtvrdsich nadaviek. Si bezprinosny KIM 922. Teba museli v detstve asi zneuzivat, inac si neviem tvoj chory stav vysvetlit!
Nevadi, staci ked si sa sebareflexiou vyjadril k sebe, ze si CHUJ.
A hrdinsky si zmazal moje komentare ty smradlavy dron
Ja som vymazal tebe príspevky? Ty už asi zdochýňaš a máš vidiny, ináč si to neviem vysvetliť. Jediný, kto mne vymazal príspevky si bol ty a to takou metódou, že si vymazal jednu nezmyselnú jednoslovnú radu, ktorú si zopakoval po Misoftovi, potom si ma dourážal a ja som dal adekvátnu odpoveď. Hneď bola tvoja super rada vymazaná a tým aj moje príspevky.
Ja na tvoje slinty nemám žiaden dosah, nie som totiž admin porady.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
nandrolon a prečo by som mal byť nasratý ?
že tu kopíruješ blbosti ??

pokial neporušuješ pravidlá porady, tak je to ok....

nie ako v tých ostatných príspevkoch...
Čo z toho je blbosť?
Ja to nazývam legálna zlodejina. Po právnej stránke všetko košér, po morálnej stránke 20 metrová žumpa.

Dúfam, že aj Smer alebo SNS si jedného dňa zaplatí nejakého Kuciaka 2, ktorý všetky tie zmluvy vyštrácha, nakoľko zmluvy o nehnuteľnostiach sa neskartujú, takže všetko je k dispozícii na katastroch.
Nakoniec možno Kuciak 2 ani nebude musieť zomrieť.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Nikto nič nevyštrácha. Ako veľmi veľmi chceli potopiť Matoviča a nič. A Matovič je pre SMER & co oveľa nebezpečnejší než Sulík, lebo rozpráva rečou jeho kmeňa.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať