Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ing. Ľubomír Janoška
Nikto nič nevyštrácha. Ako veľmi veľmi chceli potopiť Matoviča a nič. A Matovič je pre SMER & co oveľa nebezpečnejší než Sulík, lebo rozpráva rečou jeho kmeňa.
Ak tie prevody pozemkov skutočne prebehli, doklady sa vypariť nemohli.
Ale možno iba niekto nemal čo robiť a napísal spoza stola takúto znôšku nepravdivých blbostí, i keď ja osobne si toto nemyslím.
Ja netvrdím, že nekonal legálne v súlade so zákonmi, ale toto je klasický tunel. Sám sebe niečo schváliť, odpredať. Máš na to iný názor?
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Nandrolon
Ing. Ľubomír Janoška
Nikto nič nevyštrácha. Ako veľmi veľmi chceli potopiť Matoviča a nič. A Matovič je pre SMER & co oveľa nebezpečnejší než Sulík, lebo rozpráva rečou jeho kmeňa.
Ak tie prevody pozemkov skutočne prebehli, doklady sa vypariť nemohli.
Ale možno iba niekto nemal čo robiť a napísal spoza stola takúto znôšku nepravdivých blbostí, i keď ja osobne si toto nemyslím.
Ja netvrdím, že nekonal legálne v súlade so zákonmi, ale toto je klasický tunel. Sám sebe niečo schváliť, odpredať. Máš na to iný názor?
V tomto s Tebou súhlasím na 100%. Nemyslím si ale, že Sulíkove kšefty by vyťažili nejakého druhého Kuciaka. Lebo Sulíkove kšefty boli "sólové", teda so zapojením skorumpovaných jednotlivcov; na rozdiel od tých súčasných, kde sú zapojené a koordinované desiatky skorumpovaných ľudí.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ing. Ľubomír Janoška
Nandrolon
Ing. Ľubomír Janoška
Nikto nič nevyštrácha. Ako veľmi veľmi chceli potopiť Matoviča a nič. A Matovič je pre SMER & co oveľa nebezpečnejší než Sulík, lebo rozpráva rečou jeho kmeňa.
Ak tie prevody pozemkov skutočne prebehli, doklady sa vypariť nemohli.
Ale možno iba niekto nemal čo robiť a napísal spoza stola takúto znôšku nepravdivých blbostí, i keď ja osobne si toto nemyslím.
Ja netvrdím, že nekonal legálne v súlade so zákonmi, ale toto je klasický tunel. Sám sebe niečo schváliť, odpredať. Máš na to iný názor?
V tomto s Tebou súhlasím na 100%. Nemyslím si ale, že Sulíkove kšefty by vyťažili nejakého druhého Kuciaka. Lebo Sulíkove kšefty boli "sólové", teda so zapojením skorumpovaných jednotlivcov; na rozdiel od tých súčasných, kde sú zapojené a koordinované desiatky skorumpovaných ľudí.
Áno, pri Sulíkovi by bol Kuciak vyťažený tak na 5%. Tie kšefty by boli jednoduhšie dohľadateľné. Zrejme nebol v celej tej zložitej chobotnici ako tí, o ktorých Kuciak písal.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

nandrolon, ty už si lepší ako fico )

sám sebe schváliť a odpredať ...kde preboha na to chodíš ??,
kolko rokov si mal v 2006 ??...čítaj:

OLO malo nepotrebný pozemok, o ktorom predstavenstvo rozhodlo (nie na môj podnet!), že bude odpredaný. Pôvodne sa tu malo stavať recyklačné centrum, ale mestská časť Vajnory nedala k tomu súhlas a tak bolo recyklačné centrum postavené vedľa spaľovne vo Vlčom hrdle.

Bolo uverejnených sedem inzerátov (SME, Pravda, HN a Večerník) a celkovo sa zúčastnilo 18 firiem, medzi nimi aj FaxCopy a.s., v ktorej som mal vtedy 48 percentný podiel.

FaxCopy odovzdala najvyššiu ponuku a keby sa súťaže nezúčastnila, OLO a.s. by inkasovalo o 2 milióny korún menej. Toť vsjo. Koho zaujímajú detaily, nájde všetko na mojej stránke.

Jedna poznámka k Ficovému bludu, že "pozemok bol predaný pod cenu". To nebol ani náhodou, veď súťaž bola verejná (nie ako nástenkový tender, ale naozaj verejná). Zúčastnilo sa dosť firiem a ktokoľvek mohol ponúknuť akúkoľvek cenu a FaxCopy ponúkla najviac! Práveže dosiahnutá cena vyše 2600 Sk v roku 2005 bola reálna a trhová.
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty, si členom predstavenstva nejakej "normálnej firmy"? Vieš ako to v tom predstavenstve "reálne" funguje? Vieš ako prebiehajú voľby, vieš, kto dáva návrhy, vieš, kto schvaľuje odmeny tým, ktorí volia to predstavenstvo?
Najskôr sa staň členom a potom tu dávaj tie svoje múdrosti. V SK fungujú tak predstavenstvá, že my vám schválime jedno, vy nám na oplátku druhé a takto sa to stále točí dookola, podotýkam v UZAVRETOM KRUHU. Takto sa všetci dohodnú, odobrí to dozorná rada, urobí sa valné zhromaždenie ako sumár všetkého, čo sa LEGÁLNE napáchalo, podpíšu sa pod to všetky lokálne zvolené komisie a spokojnosť je na všetkých stranách.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
Bjuty, si členom predstavenstva nejakej "normálnej firmy"? Vieš ako to v tom predstavenstve "reálne" funguje? Vieš ako prebiehajú voľby, vieš, kto dáva návrhy, vieš, kto schvaľuje odmeny tým, ktorí volia to predstavenstvo?
Najskôr sa staň členom a potom tu dávaj tie svoje múdrosti. V SK fungujú tak predstavenstvá, že my vám schválime jedno, vy nám na oplátku druhé a takto sa to stále točí dookola, podotýkam v UZAVRETOM KRUHU. Takto sa všetci dohodnú, odobrí to dozorná rada, urobí sa valné zhromaždenie ako sumár všetkého, čo sa LEGÁLNE napáchalo, podpíšu sa pod to všetky lokálne zvolené komisie a spokojnosť je na všetkých stranách.
nandrolon, nezavádzaj tu pozornosť

ak si tu vymýšlaš zlodejiny sulíka, tak vasvetli 2 podstatné veci :

-Pôvodne sa tu malo stavať recyklačné centrum, ale mestská časť Vajnory nedala k tomu súhlas a tak bolo recyklačné centrum postavené vedľa spaľovne vo Vlčom hrdle.

-Bolo uverejnených sedem inzerátov (SME, Pravda, HN a Večerník) a celkovo sa zúčastnilo 18 firiem...

týmto netvrdím, že sulík niečo nečorol...ale daj dôkaz a nie sprosté klamstvá fica z volebnej kampane 2010....
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Ing. Ľubomír Janoška
Nikto nič nevyštrácha. Ako veľmi veľmi chceli potopiť Matoviča a nič. A Matovič je pre SMER & co oveľa nebezpečnejší než Sulík, lebo rozpráva rečou jeho kmeňa.
6 rokov robí na ňom naka
daňové kontroly má nonstop
fico porušuje zákony ako na bežiacom páse

a nič....prečo teda nie je v base ?? alebo aspoň stíhaný ??

ale fico, harakter a teraz aj nandrolon tvrdia, že je dosvedčený daňový podvodník....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

1. To, že bolo uverejnených 7 inzerátov nič neznamená /bezvýznamná informácia/
2. To, že sa zúčastnilo 18 firiem takisto nič neznamená /kľudne všetky tie firmy mohli mať spoločne traja kamoši, čo má byť?/
Skôr mi je veľká náhoda, na ktoré ja neverím, že to dostala firma jedného člena predstavenstva. Ale však šanca 1:18 nie je zase taká nereálna
Ak bol raz členom predstavenstva, mal informácie o ponukách súperov, teda presne vedel vopred, že to vyhrá on, lebo dal o 2 mil. vyššiu ponuku. Za koľko ich nakoniec predal? Evidentne mu to za tie 2 mil. naviac stálo.
Bola to verejná dražba, alebo tie "ponuky" boli tajné? Ak boli tajné, tak je jasné, že ináč to dopadnúť nemohlo, nakoľko Sulík mal info o všetkých 17-tich ponukách, takže to mal vopred vyhraté. To mi nepríde ako čestný súboj o zákazku v súlade s trhovým mechanizmom, tebe áno???
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Ing. Ľubomír Janoška
Nikto nič nevyštrácha. Ako veľmi veľmi chceli potopiť Matoviča a nič. A Matovič je pre SMER & co oveľa nebezpečnejší než Sulík, lebo rozpráva rečou jeho kmeňa.
6 rokov robí na ňom naka
daňové kontroly má nonstop
fico porušuje zákony ako na bežiacom páse

a nič....prečo teda nie je v base ?? alebo aspoň stíhaný ??

ale fico, harakter a teraz aj nandrolon tvrdia, že je dosvedčený daňový podvodník....
Nie, trochu sa mýliš a povedal som to včera aj niektorým ľuďom osobne.
Ja si myslím, že na Matoviča nikto nič nemá, lebo by už dávno sedel. V tom sa zhodneme obidvaja.
Druhá strana je ale tá, že z morálneho hľadiska je Matovič spodina a jeho podnikanie bolo len obchádzanie zákonov /samozrejme ešte raz opakujem legálne/. Ako chlap je u mňa iba obyčajný klamár, ktorý kope všade naokolo.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
nandrolon, ty už si lepší ako fico )

sám sebe schváliť a odpredať ...kde preboha na to chodíš ??,
kolko rokov si mal v 2006 ??...čítaj:

OLO malo nepotrebný pozemok, o ktorom predstavenstvo rozhodlo (nie na môj podnet!), že bude odpredaný. Pôvodne sa tu malo stavať recyklačné centrum, ale mestská časť Vajnory nedala k tomu súhlas a tak bolo recyklačné centrum postavené vedľa spaľovne vo Vlčom hrdle.

Bolo uverejnených sedem inzerátov (SME, Pravda, HN a Večerník) a celkovo sa zúčastnilo 18 firiem, medzi nimi aj FaxCopy a.s., v ktorej som mal vtedy 48 percentný podiel.

FaxCopy odovzdala najvyššiu ponuku a keby sa súťaže nezúčastnila, OLO a.s. by inkasovalo o 2 milióny korún menej. Toť vsjo. Koho zaujímajú detaily, nájde všetko na mojej stránke.

Jedna poznámka k Ficovému bludu, že "pozemok bol predaný pod cenu". To nebol ani náhodou, veď súťaž bola verejná (nie ako nástenkový tender, ale naozaj verejná). Zúčastnilo sa dosť firiem a ktokoľvek mohol ponúknuť akúkoľvek cenu a FaxCopy ponúkla najviac! Práveže dosiahnutá cena vyše 2600 Sk v roku 2005 bola reálna a trhová.
Fakt dobrá otázka. ...kde preboha na to chodíš ??,
Ja by som ju ešte trošku upravil a zdôraznil tú jeho hlúposť a amorálnosť.
Čo na tom záleží, koľko mal vtedy rokov? Veď teraz má najmenej o 10 rokov viac a stále je na tom rovnako.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
1. To, že bolo uverejnených 7 inzerátov nič neznamená /bezvýznamná informácia/
2. To, že sa zúčastnilo 18 firiem takisto nič neznamená /kľudne všetky tie firmy mohli mať spoločne traja kamoši, čo má byť?/
Skôr mi je veľká náhoda, na ktoré ja neverím, že to dostala firma jedného člena predstavenstva. Ale však šanca 1:18 nie je zase taká nereálna
Ak bol raz členom predstavenstva, mal informácie o ponukách súperov, teda presne vedel vopred, že to vyhrá on, lebo dal o 2 mil. vyššiu ponuku. Za koľko ich nakoniec predal? Evidentne mu to za tie 2 mil. naviac stálo.
Bola to verejná dražba, alebo tie "ponuky" boli tajné? Ak boli tajné, tak je jasné, že ináč to dopadnúť nemohlo, nakoľko Sulík mal info o všetkých 17-tich ponukách, takže to mal vopred vyhraté. To mi nepríde ako čestný súboj o zákazku v súlade s trhovým mechanizmom, tebe áno???
(SME, Pravda, HN a Večerník)....to sú najčítanejšie denníky na slovensku
nie nástenka zamknutá na ministerstve
a celkovo sa zúčastnilo 18 firiem...ak to je nepodstatné...no, je to tvoj názor...

nedám zaňho ruku do ohňa, že si tajne nepozrel ceny a dal vyššiu ponuku o 2 melony....
ale ak by to tak naozaj bolo, mesta na tom zarobilo o 2 melony viac, nemyslíš ?

a hlavne, keby si to chcel ukradnúť, tak to spraví...
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Ja osobne som pána Sulíka z určitých dôvodov naozaj nemusel. Nieje moja krvná skupina.
Ale začínam si uvedomovať, že za to, že nieje moja krvná skupina, môžem skôr ja, ako on.
---------------------------
Najviac mi na ňom vadilo, že bol ochotný popierať, alebo skôr nepriznávať sa k skutočne zamýšľaným postupom a krokom na ceste k svojmu cieľu.
Pomaličky však na neho začínam pozerať inou optikou a to, čo som predtým považoval za neprekonateľnú prekážku, možno až odpudivosť, začínam vnímať skôr ako jeho prednosť.
---------------------------
Národ je daný, ten si nevyberáme a preto ho treba pomaličky spracovávať na tú správnu hmotu.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
bjuty smis
nandrolon, ty už si lepší ako fico )

sám sebe schváliť a odpredať ...kde preboha na to chodíš ??,
kolko rokov si mal v 2006 ??...čítaj:

OLO malo nepotrebný pozemok, o ktorom predstavenstvo rozhodlo (nie na môj podnet!), že bude odpredaný. Pôvodne sa tu malo stavať recyklačné centrum, ale mestská časť Vajnory nedala k tomu súhlas a tak bolo recyklačné centrum postavené vedľa spaľovne vo Vlčom hrdle.

Bolo uverejnených sedem inzerátov (SME, Pravda, HN a Večerník) a celkovo sa zúčastnilo 18 firiem, medzi nimi aj FaxCopy a.s., v ktorej som mal vtedy 48 percentný podiel.

FaxCopy odovzdala najvyššiu ponuku a keby sa súťaže nezúčastnila, OLO a.s. by inkasovalo o 2 milióny korún menej. Toť vsjo. Koho zaujímajú detaily, nájde všetko na mojej stránke.

Jedna poznámka k Ficovému bludu, že "pozemok bol predaný pod cenu". To nebol ani náhodou, veď súťaž bola verejná (nie ako nástenkový tender, ale naozaj verejná). Zúčastnilo sa dosť firiem a ktokoľvek mohol ponúknuť akúkoľvek cenu a FaxCopy ponúkla najviac! Práveže dosiahnutá cena vyše 2600 Sk v roku 2005 bola reálna a trhová.
Fakt dobrá otázka. ...kde preboha na to chodíš ??,
Ja by som ju ešte trošku upravil a zdôraznil tú jeho hlúposť a amorálnosť.
Čo na tom záleží, koľko mal vtedy rokov? Veď teraz má najmenej o 10 rokov viac a stále je na tom rovnako.
Myslím, že P. Boha tu zaťahovať nemusíme. Tí moji spolužiaci, ktorí sedia vo vedení niekoľkých firiem a mestských úradov, asi ani neexistujú a všetko sú to iba nejaké prízraky z Marsu.
Skôr si myslím a je mi do smiechu, že zlodej ako ty, ktorý moc dobre vie ako to tu funguje, hlavne vo verejnej správe, tu ide moralizovať a smiať sa z postupov, ktoré tu fungujú od nepamäti, že kde ja na to chodím.
Nie, ľudia si sami nič neschvaľujú, všetko im schvaľuje prostý ľud. Oni sú iba obete, alebo mučeníci, ktorí musia ten prostý ľud zbavovať toho verejného majetku. Vlastne mu robia veľkú službu.
Ach ty starý, sprostý degeš a klamár!!!
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

nandrolon, ale nik tu netvrdí, že sa nekradne
hlavne vo verejnej správe a eurofondy...však inde sa ani moc nedá )

...smeráci to dotiahli do dokonalosti...hnus

ja len tvrdím, že s tým sulíkom nemáš pravdu ( aspoň v tom prípade, čo si dal )
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
jar88
bjuty smis
nandrolon, ty už si lepší ako fico )

sám sebe schváliť a odpredať ...kde preboha na to chodíš ??,
kolko rokov si mal v 2006 ??...čítaj:

OLO malo nepotrebný pozemok, o ktorom predstavenstvo rozhodlo (nie na môj podnet!), že bude odpredaný. Pôvodne sa tu malo stavať recyklačné centrum, ale mestská časť Vajnory nedala k tomu súhlas a tak bolo recyklačné centrum postavené vedľa spaľovne vo Vlčom hrdle.

Bolo uverejnených sedem inzerátov (SME, Pravda, HN a Večerník) a celkovo sa zúčastnilo 18 firiem, medzi nimi aj FaxCopy a.s., v ktorej som mal vtedy 48 percentný podiel.

FaxCopy odovzdala najvyššiu ponuku a keby sa súťaže nezúčastnila, OLO a.s. by inkasovalo o 2 milióny korún menej. Toť vsjo. Koho zaujímajú detaily, nájde všetko na mojej stránke.

Jedna poznámka k Ficovému bludu, že "pozemok bol predaný pod cenu". To nebol ani náhodou, veď súťaž bola verejná (nie ako nástenkový tender, ale naozaj verejná). Zúčastnilo sa dosť firiem a ktokoľvek mohol ponúknuť akúkoľvek cenu a FaxCopy ponúkla najviac! Práveže dosiahnutá cena vyše 2600 Sk v roku 2005 bola reálna a trhová.
Fakt dobrá otázka. ...kde preboha na to chodíš ??,
Ja by som ju ešte trošku upravil a zdôraznil tú jeho hlúposť a amorálnosť.
Čo na tom záleží, koľko mal vtedy rokov? Veď teraz má najmenej o 10 rokov viac a stále je na tom rovnako.
Myslím, že P. Boha tu zaťahovať nemusíme. Tí moji spolužiaci, ktorí sedia vo vedení niekoľkých firiem a mestských úradov, asi ani neexistujú a všetko sú to iba nejaké prízraky z Marsu.
Skôr si myslím a je mi do smiechu, že zlodej ako ty, ktorý moc dobre vie ako to tu funguje, hlavne vo verejnej správe, tu ide moralizovať a smiať sa z postupov, ktoré tu fungujú od nepamäti, že kde ja na to chodím.
Nie, ľudia si sami nič neschvaľujú, všetko im schvaľuje prostý ľud. Oni sú iba obete, alebo mučeníci, ktorí musia ten prostý ľud zbavovať toho verejného majetku. Vlastne mu robia veľkú službu.
Ach ty starý, sprostý degeš a klamár!!!
Mne ten tvoj boh a viera nijako neprekáža.
Dokonca ani tie tvoje pokusy o vymyslenú urážku. Podstatné sú fakty a myšlienky.
------------------------------
Máš pravdu, že tí tvoji spolužiaci existujú a určite neprišli z Marsu.
Vieš kde sa vzali? Odkiaľ prišli?
No predsa z rodín, ako ty. Z rodín s komunistickou morálkou. Z rodín, kde sa deti od útleho veku učili k prijímaniu autorít a k poslušnosti k predloženej autorite. Z rodín, kde je neprípustné mať vlastnú vieru, vlastný úsudok, vlastný zámer a cieľ.
----------------------------------------
Povedz mi Nandrolon, ktorý z tých tvojich spolužiakov sedí vo vlastnej firme. Vo vlastnej firme, ktorú sám vybudoval a naviac bez účasti obce, mesta, štátu? Ktorý z nich odmietol obecnú, mestskú, alebo štátnu zákasku?
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
nandrolon, ale nik tu netvrdí, že sa nekradne
hlavne vo verejnej správe a eurofondy...však inde sa ani moc nedá )

...smeráci to dotiahli do dokonalosti...hnus

ja len tvrdím, že s tým sulíkom nemáš pravdu ( aspoň v tom prípade, čo si dal )
Ja si myslím, že nieje podstatné, či Smeráci, alebo niekto iný.
Strany a ich ľudia, nie sú tak dôležití, ako samotný systém. Ten priamo generuje tie špinavosti a zároveň vylučuje to morálne, správne a dobré.
-----------------------
Presne tak, ako si napísal, ..však inde sa ani moc nedá
Inde totiž žiadne peniaze ani nemáme, lebo všetko, čo si ľudia zarobia, odovzdajú štátu.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

a ako ten systém vylepšiť, ked strany nie su tak dôležité ??
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Čo sa týka tých urážok, nezačínam prvý, všimni si. Ale od teba sa veru ja urážať nenechám. Počítaj s tým, že na tvoje vety typu:

"Mal by si sa naučiť aj myslieť."
" To čo je v tých videách je aj tak pre teba neskutočne náročné a to aj na čo len čiastočné pochopenie."
"A je nepodstatné, čo ťa na nich nezaujíma, tak či tak zostaneš len ovcou pre tých, čo ťa v robote používajú."
"Ja by som ju ešte trošku upravil a zdôraznil tú jeho hlúposť a amorálnosť."

dám vždy adekvátnu odpoveď. Dúfam, že aj ty pochopíš, že si nenechám po hlave skákať plesnivého dementného zlodejského idiota.

Čo sa týka tých firiem, neviem, prečo sa na to pýtaš, keďže ty si svojimi rukami NIKDY nič nevybudoval, ani ten tvoj bývalý pisoár, ale budiž. Áno, niektorí a niektoré majú aj svoje vlastné firmy. Nikdy sa bohužiaľ nedostanú na majetkovú úroveň tých druhých, bezstarostne ockami dosadených a sediacich na teplých miestach štátnych úradov, prečo asi??
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Dal som sem tie videa o mafiánoch, smerákoch a anarchokapitalistoch.
Dal som ich sem hlavne preto, aby si normálny človek vedel sám predstaviť, ako by v tomto systéme asi dopadol človek, ktorý by chcel v tejto našej politike fungovať morálne a poctivo.
---------------------------
Predstavme si, že by vyhral voľby niekto, ako napríklad Sulík a ľudia okolo neho. Remiášová, Nicholsonová a podobní, čo hlásajú, že kradnúť a zneužívať štátnu moc vo svoj vlastný prospech, je prinajmenšom hnusné.
---------------------------
Určite by chceli začať a asi by aj začali poctivo. O tom jednoducho nepochybujem. Ale potom by prišlo na skutočné rozhodovanie a tam už to až tak poctivo nejde.
Určite by prišlo na záujmy nejakého lobistu, oligarcha, alebo mafiána a tak podobne. Prišlo by na ich záujmy hlavne preto, že si chcú namočiť svoj zobák do našich verejných peňazí. Veď to dá rozum, či nie?
------------------------------
Čo by ste robili vy (ktorýkoľvek z nás) na ich mieste. Vy by ste poctivo strážili verejný záujem a na vlastných by ste kašlali? Pod vlastnými mám na mysli vlastnú rodinu, deti, ženy, vnúčatá.
Videli by ste, že si nejaká firma účtuje zlodejskú cenu a logicky by ste sa pokúsili tomu zabrániť. No a následne by vám niekto diskrétne pripomenul, že máte aj deti, vnúčatá a že aj oni by radi žili v pokoji. Aspoň tak, ako žili podnes.
2 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
a ako ten systém vylepšiť, ked strany nie su tak dôležité ??
Hľadať stranu a ľudí, ktorí budú schopní postupne a nenápadne zrušiť všetky zbytočné "verejné peniaze".
A nechať iba tie nevyhnutné na chod štátu a spoločnosti.
2 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať