Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Usporiadat
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
súdruh preceda povedal, že peniaze na vedu sú sprostosť....radšej vlaky dôchodcom zadarmo....

http://www.topky.sk/cl/11/1444111/Pr...alite-aj-doma-
no vsak mudrych a vzdelanych mu netreba. Ti mu potom moc budu do kariet vidiet.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A keď nie v čl. I, tak potom v čl. II
0 0
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
tak vláda nedovolila ani zvýšenie rodičovského príspevku. ja už neviem, keď nedáme deťom - ktoré by mali byť našou budúcnosťou, pracujúcou triedou, a matkám (podmienila by som to nejakým počtom odpracovaných rokov), ktoré ich majú k tomu viesť, tak komu???
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Helik3
tak vláda nedovolila ani zvýšenie rodičovského príspevku. ja už neviem, keď nedáme deťom - ktoré by mali byť našou budúcnosťou, pracujúcou triedou, a matkám (podmienila by som to nejakým počtom odpracovaných rokov), ktoré ich majú k tomu viesť, tak komu???
To chceš fakt odpoveď ?
Málo máš toho, tých prevalených káuz len za poslednú dobu, v médiách ?
1 0
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
to bola asi len rečnícka otázka.. len ma to jeduje, a zároveň plaší do budúcnosti..
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Helik3
to bola asi len rečnícka otázka.. len ma to jeduje, a zároveň plaší do budúcnosti..
Čím je väčšia miera prerozdeľovania peňazí, tým je väčšia miera tunelovania a vykrádania. Paradoxne, veľká miera prerozdeľovania sa oficiálne zdôvodňuje tzv. sociálnou politikou, na tú už ale po rozkradnutí peniaze neostanú.
Otázka je dobrá, odpoveď je žiaľ nepríjemná.
3 0
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
dobre, ale je moje zmýšľanie chybné? deti sú predsa naša budúcnosť.. a ak im dáme možnosť, aby sa im dostalo správnej výchovy a povedieme ich k tomu, čo od nich vyžadujeme, tak tam bude snáď väčšina smerovať. ak sa im bude matka s láskou venovať, dá im najlepší štart do života. ale ak je matka nútená hádzať dieťa od pestúnky, k starým rodičom, cez jasle a škôlky, tak čo z toho všetkého bude v budúcnosti? a dávame peniaze kade-tade, na toto sa nenájde. podporujeme neproduktívnych.. ja nehovorím, že dôchodcom netreba. takí, ktorí ozaj robili celý život, si určite zaslúžia úctu, a podporu, ale vlaky sme nedali tým, ktorí prispievajú do rozpočtu a tvoria ho. tak im kompenzujme inak. čo sa dá, nám už vzali.. vlastne, vždy sa niečo nájde..
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Zájdem na železničnú stanicu pozrieť,kto to vlastne tvorí podstatu cestovania zadarmo;lebo z môjho okolia to dôchodcovia nie sú.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Helik3
dobre, ale je moje zmýšľanie chybné? deti sú predsa naša budúcnosť.. a ak im dáme možnosť, aby sa im dostalo správnej výchovy a povedieme ich k tomu, čo od nich vyžadujeme, tak tam bude snáď väčšina smerovať. ak sa im bude matka s láskou venovať, dá im najlepší štart do života. ale ak je matka nútená hádzať dieťa od pestúnky, k starým rodičom, cez jasle a škôlky, tak čo z toho všetkého bude v budúcnosti? a dávame peniaze kade-tade, na toto sa nenájde. podporujeme neproduktívnych.. ja nehovorím, že dôchodcom netreba. takí, ktorí ozaj robili celý život, si určite zaslúžia úctu, a podporu, ale vlaky sme nedali tým, ktorí prispievajú do rozpočtu a tvoria ho. tak im kompenzujme inak. čo sa dá, nám už vzali.. vlastne, vždy sa niečo nájde..
Urcite je pravdou, ze spokojnejsi, nevystresovani rodicia by mohli byt prinosom pre deti Otazkou ale je, ci by viac penazi pre rodicov pausalne zarucilo lepsiu vychovu pre deti. Spravna vychova nie je priamo zavisla od mnostva penazi v rodine. Nepamatam sa,kto to povedal, ale vraj stastie je definovane pomerom potrieb a schopnostou ich naplnit. A naznacil, ze vacsie cislo mozme dosiahnut aj znizenim svojich potrieb, nielen zvysenim svojich moznosti.
Myslim ze to cele, nie je take jednoduche, aby sme mohli povedat, dajme viac penazi na deti a bud z nich lepsi ludia.
Naposledy upravil taiko : 12.12.14 at 07:44
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
Spravna vychova nie je priamo zavisla od mnostva penazi v rodine. Nepamatam sa,kto to povedal, ale vraj stastie je definovane pomerom potrieb a schopnostou ich naplnit. A naznacil, ze vacsie cislo mozme dosiahnut aj znizenim svojich potrieb, nielen zvysenim svojich moznosti.
Najväčším šťastím života, okrem osobného šťastia človeka, je však ešte jedno šťastie, nezávislé na uspokojení telesných potrieb, a to je láska..

L.N.Tolstoj
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
Spravna vychova nie je priamo zavisla od mnostva penazi v rodine. Nepamatam sa,kto to povedal, ale vraj stastie je definovane pomerom potrieb a schopnostou ich naplnit. A naznacil, ze vacsie cislo mozme dosiahnut aj znizenim svojich potrieb, nielen zvysenim svojich moznosti.
Najväčším šťastím života, okrem osobného šťastia človeka, je však ešte jedno šťastie, nezávislé na uspokojení telesných potrieb, a to je láska..

L.N.Tolstoj
no neviem, ci tento citat nie je este vhodnejsi na to co som okrem ineho chcel povedat
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Helik3
dobre, ale je moje zmýšľanie chybné? deti sú predsa naša budúcnosť.. a ak im dáme možnosť, aby sa im dostalo správnej výchovy a povedieme ich k tomu, čo od nich vyžadujeme, tak tam bude snáď väčšina smerovať. ak sa im bude matka s láskou venovať, dá im najlepší štart do života. ale ak je matka nútená hádzať dieťa od pestúnky, k starým rodičom, cez jasle a škôlky, tak čo z toho všetkého bude v budúcnosti? a dávame peniaze kade-tade, na toto sa nenájde. podporujeme neproduktívnych.. ja nehovorím, že dôchodcom netreba. takí, ktorí ozaj robili celý život, si určite zaslúžia úctu, a podporu, ale vlaky sme nedali tým, ktorí prispievajú do rozpočtu a tvoria ho. tak im kompenzujme inak. čo sa dá, nám už vzali.. vlastne, vždy sa niečo nájde..


Definicia spravnej vychovy nie je striktne dana. Je to modelovy postup rodin, ktory prechadza z generacie na generaciu a v mnohych rodinach je rozdielny.
Co sa tyka vychovy u pestuniek, starych rodicov a detskych zariadeni, nemusi byt pravidlom, ze najlepsiu vychovu dietatu zabezpeci neustaly celodenny kontakt s matkou do veku 6 rokov dietata.
0 0
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
chápem čo mi hovoríte, a neprotirečím. len poznamenávam na to že z toho smiešneho 203 € rodičovského príspevku sa musí žiť ťažko. netvrdím že sa nedá. veď keby obetaví rodičia neznížili svoje priority, tak nemá deti nik. ale keď budeme stále držať huby a krok, tak nebudeme mať nič. veď niekto z politikov skúšal žiť z minima, aaale správy nepíšu, žeby sa vzdal natrvalo svojho príjmu, majetku a výhod, alebo imunity
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Helik3
chápem čo mi hovoríte, a neprotirečím. len poznamenávam na to že z toho smiešneho 203 € rodičovského príspevku sa musí žiť ťažko. netvrdím že sa nedá. veď keby obetaví rodičia neznížili svoje priority, tak nemá deti nik. ale keď budeme stále držať huby a krok, tak nebudeme mať nič. veď niekto z politikov skúšal žiť z minima, aaale správy nepíšu, žeby sa vzdal natrvalo svojho príjmu, majetku a výhod, alebo imunity
OK, no a co presne s tym chces robit Ty ? Neber to prosim ako utok na Teba, len sa pytam
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Kokso, drobni podnikatelia a zivnostnici zase utru hubu a Doprastav bude veselo kradnut dalej
http://ekonomika.sme.sk/c/7542821/do...a-prezije.html
1 0
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
neberiem to ako utok, neuražam sa, zatiaľ viac menej len hundrem a rozčulujem sa, to je pravda, a robim to najhoršie - oddiaľujem materstvo. ale povedz čo mám robiť, kto si vypočuje spodinu. vy si ma tu prečítate, možno si nás prečíta niekto iný, a ďalší, a možno sa niekto spamätá...
alebo aj nie, a mohla by som si zložiť tie ružové nepriehľadné okuliare. ale budem veriť
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Helik3
neberiem to ako utok, neuražam sa, zatiaľ viac menej len hundrem a rozčulujem sa, to je pravda, a robim to najhoršie - oddiaľujem materstvo. ale povedz čo mám robiť, kto si vypočuje spodinu. vy si ma tu prečítate, možno si nás prečíta niekto iný, a ďalší, a možno sa niekto spamätá...
alebo aj nie, a mohla by som si zložiť tie ružové nepriehľadné okuliare. ale budem veriť
Helik3, máš manžela, bytovú otázku vyriešenú a asi aj vek zrelý na materstvo, keď Ťa to trápi. Neodďaľuj materstvo, lebo potom môže byť neskoro... Myslíš, že by ste sa nedokázali postarať a vychovať spolu dieťa? Koľko ešte potrebujete, aby si si myslela, že to už zvládnete?
Ja si pamätám na časy, keď bol rodičovský príspevok 1400 Sk. Vieš, koľko to je €? Pre porovnanie - mesačná dávka Nutrilonu nás stála 1000 Sk... A sme tu...
5 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Oliwa
Helik3
neberiem to ako utok, neuražam sa, zatiaľ viac menej len hundrem a rozčulujem sa, to je pravda, a robim to najhoršie - oddiaľujem materstvo. ale povedz čo mám robiť, kto si vypočuje spodinu. vy si ma tu prečítate, možno si nás prečíta niekto iný, a ďalší, a možno sa niekto spamätá...
alebo aj nie, a mohla by som si zložiť tie ružové nepriehľadné okuliare. ale budem veriť
Helik3, máš manžela, bytovú otázku vyriešenú a asi aj vek zrelý na materstvo, keď Ťa to trápi. Neodďaľuj materstvo, lebo potom môže byť neskoro... Myslíš, že by ste sa nedokázali postarať a vychovať spolu dieťa? Koľko ešte potrebujete, aby si si myslela, že to už zvládnete?
Ja si pamätám na časy, keď bol rodičovský príspevok 1400 Sk. Vieš, koľko to je €? Pre porovnanie - mesačná dávka Nutrilonu nás stála 1000 Sk... A sme tu...
tak tak , pravdu ma Oliwa, cim sa dlhise caka, tym sa viac vymysla.......
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

tak tak , pravdu ma Oliwa, cim sa dlhise caka, tym sa viac vymysla......

..a veľa krát sa už ani potom nedá....
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Sú dve veci, niektorá-ri nevedaia ako sa k tomu dostali. A sú takí, ktorí by sa radi k tomu dostali, nemôžu. Zákony nepomôžu, to hore v hlave, môže, že? Ale ani to s vysokým IQ nepomôže, že?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať