Zavrieť

Porady

Graficka karta hd 7730 2gb DDr3 POMOC

Prosim vas chcel by som sa opytat aku ma cenu tato grafika a hry ktore spusti napr. spusti far cry 4 ,bf 4, crysis 3 ak ano na akej grafike ? (stredna vysoka atd..)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    Kedze je to low-end karta, tak aj vsetky novsie a narocnejsie hry pojdu len na low detaily. Cena? Mozno tak 20€
    misoft Pridal by som možno ešte 3€ - aby sa nepovedalo.....

    ruwolf je offline (nepripojený) ruwolf

    ruwolf
    Našiel som recenziu: TomsHardware.com: AMD Radeon HD 7730 Review: A Harbinger Of The Kaveri APU?, ale tie hry tam nie sú.

    Česká CNews.cz: Radeon HD 7730 GDDR5 ve 20 herních testech. Smaže HD 6670 i GT 640? zase testuje verziu s GDDR5.

    Táto stránka SystemRequirementsLab.com: Can You RUN it? Ti otestuje počítač pre danú hru, ktorú si vyberieš, ale to ju musíš mať, samozrejme, nainštalovanú.

    Na špecializovaných stránkach ako napr.: Game-Debate.com: Radeon HD 7730 v2 skôr dostaneš odpoveď.

    Stála okolo 72 €, ale už je asi všade vypredaná.

    (POMOC je nevhodný názov pre tému. Nehovorí vôbec nič. Všetci tu hľadajú pomoc, radu, preto sa to volá porada.)

    Graficka karta hd 7730 2gb DDr3 POMOC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.