Zavrieť

Porady

Dohodári a prihlasovanie a odhlasovanie do zdravotných poisťovní v MRP

ahojte,

už dlhšie si neviem rady s prihláškami a odhláškami dohodárov do zdravotných poisťovni...pridám si zamestnanca, nastavím mu dohodu a nastavím zdravotnú poisťovňu. a teraz keď idem si dať vygenerovať napríklad prihlášku všetko musím pracne nahadzovať zo zoznamu zamestnancov si musím nájsť toho zamestnanca ktorého chcem prihlásiť napísať mu že začiatok dátum začiatku, tým dohody (2D dokonca ani nemám v ponuke takže to len nasilu dopisujem) a keď mám prihlasovať cca 5 zamestnancov do všetkých poisťovní zdá sa mi to dosť prácne nakoľko napríklad pri SP mi to hneď vygeneruje aj s kódmi aj so všetkými náležitosťami...prosím poraďte kde môže byť problém alebo nebodaj tak to má byť??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janiela je offline (nepripojený) Janiela

    jednoduchý človek, ako ostatní ...viac Janiela
    pri generovaní treba zaškrtnúť načítať iba dohody, potom OK, potom zaškrtnúť - podľa dochádzky, posledný deň alebo podľa dátumu ukončenia alebo prijatia
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    anithocka ďakujem za pomoc skúsila som a ide to len nechápem prečo dohodára mi na víkend odhlasuje a v pondelok prihlasuje veď také je usmernenie že sa neodhlasujú či...?
    Janiela najskôr preto, lebo nepracovali, ak pracujú každý deň, tak by som potom dala len začiatok, príp ukončenie prac pomeru.
    anithocka a ešte by som sa mohla opýtať? Len dnes mi nahlásil zamestnávateľ že dohodár, ktorý je prihlásený na pravidelný príjem neodpracoval v decembri ani hodinu. Mám ho odhlásiť spätne k 1.12. alebo mám urobiť nulovú výplatu a odhlásiť ho k 31.12. kedy mu aj končí dohoda? (dohoda bola uzavretá na dobu určitú)
      zbaliť

    Dohodári a prihlasovanie a odhlasovanie do zdravotných poisťovní v MRP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.