Zavrieť

Porady

Aké komponenty by ste odporúčali ? Chcel by som dokúpiť Graficku a Ram

Dobrý deň,

Chcel by som sa spýtať či by ste mi vedeli odporučiť Graf. kartu a Ram pre zostavu



Názov zákl. dosky Asus M2N68-AM SE2
Typ procesora QuadCore AMD Athlon II X4 620, 2580 MHz (13 x 198)

Grafická karta Gainward GeForce GT 220 512MB DDR2

Ram : 2x2GB DDR2 800MHz PC2-6400 CL5 Apacer
Zdroj : 500W
Naposledy upravil elisbe : 16.12.14 at 21:11
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    ram taku istu ako tam mas, doska ma na ram 2 sloty, ak su oba plne tak sa do vecsej neoplati investovat.
    ja osobne by som do takehoto pc ram uz nedokupoval, velmi to vykonu nepomoze

    nova grafika na hry pomoze vela:
    bud sa poobzerat po bazarovych AMD HD 7770, pripadne novych AMD 250X, 260X Gforce 750, 750Ti

    celkovo sa podla mna neoplati to tohto pc vela investovat, procesor je dost slaby, ramky tak akurat, jedine co moze zvisit vykon, ak sa jedna o hry, je vykonnejsia graficka karta
    Naposledy upravil mecky : 16.12.14 at 22:38
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    elisbe Ďakujem za odpoveď ... a ešte otázka keby som chcel čosi silnejšie si poskladať tak mám dbať nato aby ram ked je napr DDR3 tak musi byt aj grafika ddr3 DDR3 ?
    mecky operacna pamet ram a pamet grafiky spolu NESUVISIA
    v novych pc ram DDR3 a grafiku s DDR5 (grafiky s DDR3 patria do nizsej triedy a niesu vhodne na dnesne hry)
    elisbe Ďakujem ... budem opäť o niečo múdrejší ... A operacna pamet Ram suvisi so zakladnou doskou ?
    mecky ano, musi pasovat na zakladnu dosku, do vasej Asus M2N68-AM SE2 patri DDR2
    v sucasnosti nove dosky (az na najvyssiu kategoriu) podporuju DDR3 pamete
    elisbe Vďaka ... Takže grafickú kartu by ste mi ktorú odporučili tak do tých 100 e ?
    mecky ako som uz pisal do SS, Geforce 750 je dobra volba, ktora ale moze byt mierne nad 100€

    ak to ma byt pod 100€ tak AMD 250X, kde je ale aj vykon adekvatne nizsi k cene, stale to je ale dobra karta
      zbaliť

    Aké komponenty by ste odporúčali ? Chcel by som dokúpiť Graficku a Ram

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.