Zavrieť

Porady

Ktoré kúpele sú lepšie Brusno, alebo Bardejov?

Ahojte,
prosím Vás má niekto skúsenosti s týmito kúpeľmi? Podľa diagnózy na pečeň a tráviace ústrojenstvo má mamka odsúhlasené kúpele B. Vylučovacou metódou sme skončili u týchto dvoch Brusno a Bardejov.
Ani nám tak nejde o cenu, chceme aby ju dobre preliečili.

Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    bol som tu i tam... pri interných chorobách v prvom rade diéta a pitný režim - ten si môžem porovnať tu:
    http://www.brusnianka.sk/ucinky.html
    http://www.kupele-bj.sk/lieciva_voda
    rozdiel najmä v tom, že i v Bardejove môžeš piť Brusnianku, opačne to asi nejde (ledaže by ti ju tam doniesli - v obchode som sa s Bardejovskou ešte nestretol)
    ostatné procedúry skôr doprovodné, Brusno väčší kľud a najmä už spomínaná dostupnosť - Bardejov rušnejší a spoločenskejší - ak nie si z východu, tak cesta do Bardejova unavujúca (najmä ak je človek odkázaný na verejnú dopravu - ak autom z diaľky - tak pre šoféra deň tam a deň späť - samozrejme obojsmerne )

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Pred 3 rokmi som bol v Brusne - diabetes a súvisiace problémy pohybového ústrojenstva.

    Procedúry fajn, strava perfiš, ubytovanie tiež....viď foto http://www.kupelebrusno.sk/sk
    Prechádzka do dedinky Brusno je príjemná. Autom je to do okolitých miest pár kilákov.

    Môžem povedať, že na dlhé mesiace som bol jak srnka, čo sa toho pohybu týka.
    Bardejov poznám len z videnia, takže neviem porovnať.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    neviem ti presne povedať, aj keď som vyberala z podobného výberu. Len od Brusna mňa osobne veľmi odrádzalo to, že tuším v lete vstúpili do reštruktúry. Možno to nič neznamená. Ja som nakoniec skončila vo vyšných Ružbachoch (ale iná diagnóza) - tam už bolo po reštruktúre a trochu boli zamestnanci nespokojni.
    Tak len trochu iný uhol pohľadu.
    zubka8 no ved pri tom Brusne sa toho v akom su teraz stave trocha bojim, ale keď sme tak bahali po nete tak su tam na nich celkom dobre referencie

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ja by som sa pozerala aj na vzdialenost od bydliska, aby ste ju pripadne mohli navstivit cez vikend, pobyt v kupeloch je dlhy

    Otec si pochvaloval Brusno. ale Bardejov nepoznam vobec, cize tazko porovnavat.

    martuli je offline (nepripojený) martuli

    martuli
    Moja mamina bola v Bardejovských veľmi si ich pochvaľovala. Chodievam tam často na vodu a tá robí zázraky. Ak vám ide o vodu tak jednoznačne Bardejovské. Je tam aj dosť bohatá kultúra, možnosti výletov do PO, BJ, Poľska. Baredejovské ponúkajú aj výlety po kyslíkovej trase cez lesík.
    V Brusne som bola pred pár rokmi, ešte bolo staré, ale mame sa aj tam páčilo, je to tak mimo dediny, skoro v lese.
    Ja som bola minulý rok v Bardejove a može len odporucit. Vsetko pekne nove, z personálom sa da dohodnut na zmene casu procedury, krasne prostredie. Clovek si tam uplne oddychne a zregeneruje.

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Ja by som brala určite Bardejov, bola som tam 2x a nemôžem na ne dopustiť, maximálne spokojná. Záleži aj od toho, do ktorého kúpeľného domu si vyberiete. Určite by som doporučila tie, ktoré su spojené z budovou kde sú procedúry chodbami, aby ste z kúpeľa nemuseli ísť po vonku.

    januska444 je offline (nepripojený) januska444

    januska444
    Ja som tiez bola v Bardejove a bola som veľmi spokojná. Ale o Brusne som tiež počula, že tam je dobre. Ale z mojej skúsenosti by som doporučila Bardejov.

    Ktoré kúpele sú lepšie Brusno, alebo Bardejov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.