Zavrieť

Porady

Počítač nepustí na stránku azet.sk, hoci na ostatné stránky sa dostať dá, je to zavírením?

Priateľka sa nemôže dostať na stránku azet.sk, tzv.pokec. Na facebook a ostatné stránky sa v pohode dostane. Pustila som jej rýchle odvírenie free avastom, potom aj podrobné odvírenie. Bolo po ukončení napísané, že na stránke je závažný vírus, dala som ho do truhly. Išla som cez Operu,Mozillu, Explorer, ale pri každom prehliadači som mala pred azetom výstražný výkričník. Čo treba robiť, aby sa to dalo do poriadku? Za odpovede veľmi pekne ďakujem.
6 komentárov     zbaliť
megapeklo Na stranke nemoze byt virus. Ten moze byt jedine na jej pocitaci. Avast nepouzivaj - je nespolahlivy. Co presne vypise prehliadac, ked sa pokusi otvorit azet.sk a co presne napise ked sa pokusi otvorit pokec.sk? Mozes postnut obrazok celeho okna?
terezamaria Priateľka je teraz v robote, tak to nepostnem....ona mala nahodený avast free....nechápem, prečo jej otvorilo napr. Facebook a azet ani za svet, ako sa prihlásila, hneď jej písalo, že počítač nie je pripojený k softvéru a nemá oprávnenie používať túto stránku....doslova na hlavu?!...zdá sa mi to divné.....zatiaľ ďakujem
buchač megapeklo (Dnes 17:00) Na stranke nemoze byt virus. Ten moze byt jedine na jej pocitaci. Avast nepouzivaj - je nespolahlivy.
------------------------------------------------

Hm...kto povedal, AVAST je nespoľahlivý ?
TY ????... a Ty si akože odborník ?
Lebo iní vravia
https://www.google.sk/search?q=avast...=ssl&oq=&gs_l=
buchač Teraz som Azet pozrel...v pohode ide...a je aj zabezpečený.
Pokec neriešim...na sprostosti nemám čas...

Včera mi ale niečo haprovalo v pripojení.
Prvé, čo zvyknem robiť, je to zreštartovanie mašinky ...
...takže reštart...a ajhľa, všetko v pohode ...
terezamaria Ja som aj po odvírení reštartovala a zase to ukazovalo.....pýtala som sa, že či si nepísala s nejakým novým nickom, či jej nemohol zavíriť len tú stránku... že písala....ale aj tak je to divné.
misoft Musela niečo stiahnuť a nainštalovať... a musela to povoliť...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    @megapeklo - ak nevieš podať pádny argument o "nespoľahlivosti" Avastu - tak nepíš chobotiny.
    Avast 2015 je spoľahlivý.
    @terezamaria - z ďalšieho popisu - " počítač nie je pripojený k softvéru a nemá oprávnenie používať túto stránku...." - kamarátka niečo stiahla a POVOLILA to. Takže tam má "breberky" - votrelca! Avast totiž kontroluje prichádzajúce a odchádzajúce dáta a na pokyn užívateľa vykoná vírusovú kontrolu podľa databázy.
    Na odstránenie hávede - použiť MalwareBytes (www.malwarebytes.org - stačí FREE) - dať sken, čo nájde - vyšmariť.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    terezamaria Ďakujem, musím jej to zajtra stiahnuť do jej počítača a spraviť to, je to sila keď tomu nerozumieš a tápaš hore-dole.
    terezamaria Stiahla som to aj do môjho PC a stále mi písalo, že vznikla chyba / žeby XP-čko?/, aj keď kliknem na ikonu na ploche, tiež mi píše, že vznikla chyba....:-)))
    terezamaria Uvidím,ako to zajtra bude fungovať v PC u priateľky
    misoft XP-čko by to malo "zhltnúť"
    https://www.malwarebytes.org/antimalware/premium/#specs
    terezamaria tento platený som nedávala, ale ten free a píše mi to:
    V aplikaci Malwarebytes Anti-Malware došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže.
    misoft Skúsiť spustiť ako správca. Klik na ikonku MB PTM a "Spustiť ako správca"....
    terezamaria takú ikonku tam nemám....zabi ma.....pozastavila som avast do reštartu, firewal som vypla a nič, aj tak to nainštalovalo a píše to isté...počas inštalácie stále eror a nejaké číslo
      zbaliť

    Počítač nepustí na stránku azet.sk, hoci na ostatné stránky sa dostať dá, je to zavírením?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.