Zavrieť

Porady

Anglictina kurz Bratislava

Dobry den, prosim vedeli by ste mi odporucit vhodny kurz anglictiny v Bratislave? V zahranici (UK, USA) som bola na pracovnych pobytoch este pocas studii. Viem sa dohovorit na hovorovej beznej urovni (v zivotopise B2), mozem pozerat anglicky film idelne s titulkami ale viac menej to zvladnem aj bez titulkou aj ked obtiaznejsie a kontext si skor domyslim ako prelozim. Napriek tomu povazujem moju uroven za priemernu. Slovnu zasobu mam relativne siroku avsak pocitujem problem so skladbou viet a celkovo vseobecnu diskusiu v ramci pracovnych zalezitosti (pracujem na obchodnom oddeleni v korporacii) Preto by som sa rada prihlasila v Bratislave na nejaky kurz. System face to face mi nevyhovuje, Callanovu metodu pomerne dost ludi odmieta avsak nasla som v mojom okoli aj priaznivcov. Uvitam kazdy nazor a radu ci uz vhodnej metody alebo konkretnej institucie. Vopred dakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Pises, ze face-to-face T nevyhovuje, ale podla mna dobry native speaker lektor ( nie iba student, co si chce zarobit), je podla mna pre Teba tou najlepsou moznostou.
    Mozno by stalo zato porozmyslat nad tym, ako ten blok z face-to-face prekonat.
    Ak vazne chces iba instituciu tak berlitz je jednou z dobrych moznosti.
    babi2 Otázka z 19.01.15
    Zuzen -
    Posledná návšteva
    11.09.16 12:47
    taiko hmm, pravda je. Nevsimol som si. Nejako sa posunula hore ta otazka. Asi tym zbalenym prispevkom. Ale zase na druhej strane odpoved moze pomoct inemu s podobnym problemom.
    Príspevok zbalený
    spam

    Anglictina kurz Bratislava

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.