Zavrieť

Porady

e-Dane pridanie strany

Ahojte chcem si vyplniť ďanové priznanie cez E-dane...daň z motorových vozidiel..chcem sa len spýtať ako si pridám ďalšiu stranu? konkrétne oddiel III (potrebujem ich viac) ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    ANNAJ16 Dakujem za odpoved ale ja tam nemam možnost pridat dalsie vozidlo...:-(
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ANNAJ16 asi som blbá ale to ako spravím?
    FAA Pardon,nie autá ale celkový počet strán, oddiel IV, riadok 41
    ANNAJ16 Ďakujem veľmi pekne...už len posledná otázka :-) dá sa celý dokument...uložiť do PDF tak aby som videla všetky strany? Keď som ho dala uložiť tak mi hodilo len prvé 3 strany...
    ANNAJ16 Ďakujem už to mám..neviem či mi to hodilo ešte moju poslednú otázku...dá sa celý dokument uložiť tak aby som si vytlačila všetky strany? Nie len str. 1-3 ale hlavne ten oddiel 3...
    tmhwk ked dat v eDane "vytlacit", mali by sa ti otvorit dva pdf subory a tie si mozes ulozit. jeden z tych dvoch suborov bude oddiel 3. naspodu oddielu 3 budes mat moznost vytlacit si vsetky stranky oddielu 3. taktiez si cele priznanie mozes ulozit do xml suboru (Praca s DP -> ulozit do XML) a pripadne to v buducnosti nacitat v eDane, pomenit alebo vytlacit...
      zbaliť

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    na strane, kde máš sumarizáciu DMV, je kolonka, koľko strán má odd.III., tam máš implicitne 1, prepíš to na "2" - pridá to stranu 5 - a to je dalšia strana odd.III.

    e-Dane pridanie strany

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.