Zavrieť

Porady

SZČO a cestovné náhrady.

Prosím poraďte mi. SZČO, ktorý dochádza každý deň t.j. ( 240 dní v roku) na služobnú cestu do Púchova svojim vlastným motorovým vozidlom. Miesto podnikania je jeho trvalé bydlisko (Považská Bystrica). Môže si uplatniť diéty+náhrady za vozidlo za každý deň, alebo by mal diéty preukázať nejakým bločkom z reštaurácie o kúpe obeda? A čo sa týka PHM, musí vydokladovať všetky ubehnuté kilometre bločkami o kúpe PHM alebo stačí jeden bloček na mesiac, aby sme vedeli cenu PHM?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    janca 1 No ja by som nezakladala. Ale chcela som nejakú odpoveď a inak som to nevedela urobiť.
    marjankaj A načo ti to bude ak v jednej téme dostaneš odpoveď ANO a v druhej NIE?
    janca 1 No ja som danú otázku položila asi 3 dni dozadu a keď nikto neodpovedal, tak som chcela ju znova aktualizovať. To je všetko.
      zbaliť

    SZČO a cestovné náhrady.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.