Zavrieť

Porady

Elektronická registračná pokladnica, ktorá sa zmestí do vášho vrecka

Zdravím,

Pripravujeme projekt inteligentnej registračnej pokladne, ktorá bude fungovať vo forme aplikácie na smartphoneoch a tabletoch. Okrem množstva funkcií o sledovaní tržieb, exportu dát do účtovníctva atď., chceme, aby prostredníctvom malej čítačky bolo možné prijímať platobné karty. Chcel by som sa preto spýtať, či by ste uvítali možnosť prijímania platobných kariet prostredníctvom napr. vášho smartphoneu. K funkciám chcem pridať aj možnosť vytvárania faktúr a nadväzujúce funkcie, ktoré majú pomáhať malých a stredným podnikateľom v každodennom živote. Stručný popis nášho projektu nájdete na www.foxboxup.com

Za každú reakciu vopred ďakujem a v prípade záujmu o túto aplikáciu, prosím nechajte nám na našej webovej stránke váš emailový kontakt.

Ďakujem,

Miro
Usporiadat
civka civka

civka je offline (nepripojený) civka

ja by som uvitala... a hlavne by som uvitala taky pokladnu co bude naozaj do vrecka... zatial sa stale pasujem s tym ako to bude s tlacenim dokladov... nad takym dacim neuvazujete? tlaciaren do vrecka?
0 0
stracar stracar

stracar je offline (nepripojený) stracar

Naša aplikáciu pobeží aj na smartphonoch, čiže si pokladňu budeš môcť dať naozaj do vrecka. Ak sa bude dať napojiť na databázu virtuálnej pokladnice, tak ti bude stačiť na tlačenie dokladov hociktorá tlačiareň.
A tlačiarne do vrecka už sú
Napr. táto tlačiareň. Problém je do nej dostať fiškálny modul. Ale to sa možno časom vyrieši. Ďakujem za reakciu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať