Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Na tym dual boxoch je nakreslene cislo kanalu Ale na ziadno s tych co som to montoval to nefungovalo

Kvalita signalu je umerna pocasiu. Kedze burkove oblaky maju v sebe dost vody brzdi tento signal. Tym padom kvalita lieta podla toho ake je pocasie.
To ze digi-tv vypadava nieje az tak hrozne. My mame kablovku a ta tiez vypadava pri burke. Bud mrzne obraz alebo sa rozklada alebo vypadne alebo napise ze je signal vtahu. Ide len o zle myslenie ludi ze satelit nesmie vypadavat a potom sa vyhrazaju. Neviem ako je na tom UPC ale myslim si ze lepsie lebo jeho syla sygnalu je kdesi okolko 100-110 dB kde digi ma na celom slovensku max 80 dB
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Ja len, že DigiTV preniká do všetkých kútov sveta...
DigiTV-1.jpg  
DigiTV-2.jpg  
1/1
0 0
supul supul

supul je offline (nepripojený) supul

Tiež myslim na tie vypadky, hlavne aby taka situacia nenastala pocas Vianoc. Pytal som sa technika na vymenu zosilnovaca? co zachytáva signál na satelite - ci existuje, resp. sa da vymenit nieco s vyssími decibelmi a ze vraj dá sa dokupit a vymenit, ale samozreje za sukromne peniaze u firmy co robi so satelitnou technikou. Je na tom nieco pravda?
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Ku kazdemu satelitu sa da dat zosilovac signalu. Ale to Digi nezabespecuje. Takze to si musi kazdy kupit za svoje.
0 0
12spidy 12spidy

12spidy je offline (nepripojený) 12spidy

kulin chcem sa spýtať koľko to trvá od objednania satelitu na dva tv do namontovania. Ja už čakám asi 8-týždnou a ten montážnik, ktorí montuje satelity ma odbíja že na sklade nemajú majú len na jeden tv.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Bezne sa stava ze od objednania digi az k ohlaseniu sa technika to trva aj 3 mesiace.

A teraz je to este horsie http://www.digi-tv.sk/ vid ospravldenie.

No mame aj my problemy s tym Zatial mame dualy na firme Ale cakame stale na sklad.
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

kulin, prosím Ťa, akým spôsobom technik odovzdá podpísané zmluvy firme? 8.9. sme podpísali zmluvu s technikom, s tým že okrem základného balíka chceme aj HBO MaxPak. Doteraz nám tie programy neodkódovali. Vyhovárajú sa jeden na druhého. Technik tvrdí, že zmluvu odoslal 10.9. Operátori na zákazníckej linke opakovane tvrdia, že žiadnu zmluvu nemajú, a preto nemajú na základe čoho odblokovať objednaný balík HBO.
Skrátka mrník....
Keď som sa pýtala či sa teda naša zmluva stratila, tak mi tvrdia, že určite nie.
Neviem čo si mám o celej firme myslieť... Vlastne viem, ale nechcem byť vulgárna
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Vcera sme tiez robili HBO.

Funguje to tak, Ze zmluva ktora sa podpise sa zoberie do firmy. Tam to tvrdne zo tyzden dva kym sa nahromadi kopka a potom sa to posle 1-triedou do Bratislavy.

Oni ked dostanu tuto zmluvu Tak tak s tym nic neurobia asi Preto tam treba zavolat vramci firmy Ci uz to maju. Ak maju Nech odblokuju ten balik

Je to smutne ze to nerobia automaticky. Najdlhsia doba co som pocul moze byt mesiac necinosti.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Ak my toto co sme robili HBO odosleme v pondelok (sobotu je firma zavreta) Tak to pride tak v utorok do blavy. Teraz kym to unich prejde vnutro firemnou postou (Ako v kazdej velkej firme/ univerzitach trva posta s budovy do budovy vzdialenej 500 metrov dlhsie ako ked to budu posielat postou cez cele slovensko ) Potom kym si slecinka nalakuje nechty a naklepe do kompu moze trvat do Piatku (Najskor) Kedze ich tam pride zo slovenska 100- vky Je len vo hviezdach co stym robia.

Najskor sa to da za tyzden.

Technik potom podla smart karty zavola a odblokuje.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
V praxi je to tak ze vela veci sa da vybavit hned po telefone. Keby zakaznici vedeli presne popisat chybu a na druhej strane keby technicy to aj braly na vedomie a vybavovali to promtne
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Napriklad u nas prechadzame na system Ze zakaznik posle SMS v tvare "Priezvisko, adresa, typ poruchy".

Ked volaju zakaznici technikom je to dost zlozite. Technik je zaneprazdneny (vrta, stoji na streche, ...).

Teraz si predstavte ze pride na istalaciu technik k vam. Zacne vrtat a musi prestat aspon 5 krat a vybavovat telefonaty u vas doma alebo pred domom. Kde to tak kady moze trvat zo 5 min - To uz vola spolu polhodinu co je u vas. Nenasralo by vas ze namiesto toho aby vam to namontoval rychlo podchvilov telefonuje.

Na druhej strane je zase zakaznik nasraty ked to nezdvihne.

V malych firmach nieje dost penazi aby sa platil clovek ktory by nic ine nerobil len sedel pri telefone a cakal na hovor.

Musi byt trpezlivost na strane zakaznikov. A hlavne ochota na strane TECHNIKA.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
kulin Pozri príspevok
V malych firmach nieje dost penazi aby sa platil clovek ktory by nic ine nerobil len sedel pri telefone a cakal na hovor.
Mozno by taky problem mohol vyriesit multidispecer. Pouzitelny pre viac remeselnikov. Len by potom vznikali z toho problemy. Ved vieme ake. Niekto by mal zakazky, iny nie.
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

kulin Pozri príspevok
Vcera sme tiez robili HBO.

Funguje to tak, Ze zmluva ktora sa podpise sa zoberie do firmy. Tam to tvrdne zo tyzden dva kym sa nahromadi kopka a potom sa to posle 1-triedou do Bratislavy.

Oni ked dostanu tuto zmluvu Tak tak s tym nic neurobia asi Preto tam treba zavolat vramci firmy Ci uz to maju. Ak maju Nech odblokuju ten balik

Je to smutne ze to nerobia automaticky. Najdlhsia doba co som pocul moze byt mesiac necinosti.
Vďaka za odpoveď. Už je to v poriadku. Včera ráno som im poslala taký "milý" mail a večer už to bolo odkódované.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

janaGT Pozri príspevok
No super, ja som tiež zaplatila na tatrabankový účet ...
Ale keby bol zrušený, tak by sa asi platba vrátila, a zatiaľ sa nevrátila. Takže asi ešte bude fungovať.
Tak ho asi este len idu rusit, ako som aj pisala....
Aj tak by mali na toto upozornovat, bud na ich webovke, alebo riadne pisomne pri dalsej fakture. Ja si aspon myslim. Hlavne, som chcela dat info ja dalsim...
0 0
omegac omegac

omegac je offline (nepripojený) omegac

Ahoj.
Ja mam tiež strašné skúsenosti s UPC a nielen ja ale aj další koho poznám.Na jar mi dali zlavu na HBO a o šesť mesiacov mi zvýšily poplatky z 650 sk na 1650 sk.Tak som im volal ze čo to má znamenať a povedali že už zlava skončila a na dalšiu už nárok nemám ak chcem tak mi HBO zrušia a budem platit len zakladný balík.Tak som im povedal že základný balík si možu vopchať....a idem ku konkurencii.Zmluva mi skončila chvala bohu a ostatný urobily to isté.Ked budu pokračovať takýmto tempom tak asi rýchlo skončia!!!
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Kulin-chcela by som sa spýtať, mám digi-tv, jeden satelit a jednukartu pripojené na jeden televízor. Teraz beží v telke reklama, že je možnosť pozerať viac televízorov.Chceli by sme aj na druhý televízor synovi pripojiť. Tá možnosť je predpokladám, že na tom druhom TV je iný program? Čo máme spraviť , ako objednať alebo musí sa niečo prikúpiť?
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Zatial nieje mozne prejst s jedneho tv na dva TV Najskor po 12 mesiacoch ako je viazanost.
0 0
veronika veronika

veronika je offline (nepripojený) veronika

čo sa týka digi-tv tazko sa k nim vyjadrit. Objednala som si ich službu 22 júna to znamená že to že už beží štvrtý mesiac od dňa mojej objednávky. Sľúbili pripojenie do 4-6 týždňov. Na moje urgencie doposial nik nereagoval. Čiže nezájem z ich strany.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Uz som pocul ze je mozne vymenit DIGI singl (1TV) za dual (2TV).

Nasej firme DIGI uz mesiac nieje schopny dodat dual boxi.
Takze aj u inych firiem bude tento problem Ze na celom slovensku niesu digiboxi. Zase maju bordel v Rumunsku.

Uz som cital vo fore ze ktosi cakal aj polroka na digi.

Pokial ste si dali digi a neviete ktora firma to montuje Tak ked zavolate do digi Tak vam to povedia a daju aj kontakt na firmu
0 0
migelovci migelovci

migelovci je offline (nepripojený) migelovci

DigyTV je síce dobrá má veľa programov ale akonáhle zaprší alebo niečo podobné... vypadne .. a musíš k nim volať aby ti obnovili kartu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať